Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel UHD Graphics Gen 11 (32 EU) vs Intel UHD Graphics G1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel UHD Graphics Gen 11 (32 EU) та Intel UHD Graphics G1 — це інтегровані відеокарти для ноутбуків та компактних ПК. Обидві моделі орієнтовані на базові завдання та легкі ігри, але мають різні архітектури та продуктивність. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам визначити, яка з них краще підходить для ваших потреб.

Короткий висновок. Intel UHD Graphics G1 випереджає Gen 11 (32 EU) за більшістю бенчмарків: Time Spy (384 проти 308), GB6 Compute (4800 проти 3270) та ігровими тестами. Проте Gen 11 (32 EU) має вищий показник енергоефективності (100 проти 100, однаковий). Обидві карти підтримують OpenCL, але G1 демонструє кращу продуктивність у Face Detection, Gaussian Blur та Particle Physics. Якщо вам потрібна трохи вища швидкість — обирайте G1, але для базових завдань Gen 11 (32 EU) теж буде достатньо.

Основні відмінності

  • Intel UHD Graphics G1 має вищий Time Spy Score (384) порівняно з Gen 11 (32 EU) (308), що свідчить про кращу продуктивність у DirectX 12.
  • У GB6 Compute Score G1 набирає 4800 балів, тоді як Gen 11 (32 EU) — лише 3270, що вказує на значно вищу обчислювальну потужність.
  • У тесті Particle Physics G1 демонструє 852 FPS проти 487.1 FPS у Gen 11 (32 EU), що майже вдвічі більше.
  • G1 має вищі показники у задачах комп'ютерного зору: Background Blur (9.94 img/sec проти 7.2) та Face Detection (5.9 img/sec проти 4.28).
  • Gen 11 (32 EU) вийшла пізніше (січень 2021) порівняно з G1 (травень 2019), але це не дає їй переваги в продуктивності.

3D Mark

Time Spy Score 308 384

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 7.2 img/sec 9.94 img/sec
Face Detection 4.28 img/sec 5.9 img/sec
Horizon Detection 0.14 Gpixels/sec 0.18 Gpixels/sec
Edge Detection 0.17 Gpixels/sec 0.24 Gpixels/sec
Gaussian Blur 0.12 Gpixels/sec 0.19 Gpixels/sec
Feature Matching 0.04 Gpixels/sec 0.05 Gpixels/sec
Stereo Matching 9.35 Gpixels/sec 14 Gpixels/sec
Particle Physics 487.1 FPS 852 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 3270 4800

Загальна інформація

Виробник Intel Intel
Складання Інтегрована Інтегрована
Дата виходу 11 січня 2021 28 травня 2019
Форм-фактор Для ноутбука Для ноутбука
Призначення Універсальна Універсальна
Сегмент Початковий Початковий
Архітектура Generation 11.0 Generation 11
Кодове ім'я Jasper Lake GT1 Ice Lake G1 Gen. 11

Графічний процесор

Базова частота 350 МГц 300 МГц
Boost частота 850-900 МГц 900-1050 МГц
Шейдерні блоки 256 256
Текстурні блоки (TMUs) 16 16
Блоки виведення (ROPи) 8 8
Обчислювальні блоки (Pipelines) 32 32
Тензорні ядра No Немає даних
Ядра трасування променів No Немає даних

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 7 ГПікс/с 7-8 ГПікс/с
Texture Fill Rate 14 ГТекс/с 14-17 г/текс
FLOPS (FP32) 0,44-0,46 терафлопс 0.46-0.54 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus Ring Bus
TGP 6-10 Вт 15 Вт
Виробництво Intel Intel
Техпроцес 10 нм 10 нм
Максимальна температура Немає даних 100°C

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared System Shared
Об'єм пам'яті Немає даних Залежить від RAM
Частота пам'яті Немає даних Залежить від RAM
Ефективна частота пам'яті Немає даних Залежить від RAM

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.2 1.3
OpenGL 4.6 4.5
OpenCL 3.0 2.2
Трасування променів Немає Немає даних
DLSS No Немає даних

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 324
DirectX 11 Немає даних 11 FPS
DirectX 12 Немає даних 6 FPS
GPU Compute Немає даних 813 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 1384

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 37.2 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 27.3 FPS
T-Rex Немає даних 156.2 FPS
ALU 2 Немає даних 107.7 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 185.4 FPS
API Немає даних Metal
OS Немає даних OS X
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 5.9 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор?

Intel UHD Graphics G1 має вищі показники в ігрових бенчмарках, зокрема Time Spy Score 384 проти 308, тому вона забезпечує трохи кращу продуктивність у легких іграх.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Ні, обидві моделі не підтримують апаратне трасування променів. Вони призначені для базових завдань та старих ігор.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однаковий показник енергоефективності 100, тому вони споживають приблизно однакову кількість енергії.

Чи можна використовувати ці карти для професійних застосунків?

Обидві мають низький показник у професійних застосунках (1 бал), тому вони не підходять для важких завдань, таких як рендеринг або відеомонтаж.

Яка відеокарта має більше відеопам'яті?

У наданих даних не вказано обсяг відеопам'яті, але обидві є інтегрованими та використовують системну пам'ять.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.