Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Radeon RX 6600M vs Radeon RX 7600

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Відеокарти AMD Radeon RX 6600M та RX 7600 представляють два покоління графічних процесорів. RX 6600M вийшла у 2021 році для мобільних пристроїв, тоді як RX 7600 – десктопна модель 2023 року. Обидві підтримують трасування променів, але відрізняються за продуктивністю, енергоспоживанням та ціною. Ми порівняли їх за ключовими параметрами: ігрові тести, синтетичні бенчмарки та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Radeon RX 7600 демонструє вищу ігрову продуктивність (58 балів проти 38) та кращі результати в бенчмарках: Time Spy Score 10995 проти 8036, G3D Mark 16536 проти 13767. Вона також має вищу частоту кадрів у DirectX 11 (173 FPS проти 134). Однак RX 6600M виграє в енергоефективності (однаковий показник 100) і може бути кращим вибором для ноутбуків. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та професійних застосунків, обирайте RX 7600. Для мобільних систем з обмеженим енергоспоживанням – RX 6600M.

Основні відмінності

  • RX 7600 має вищий ігровий рейтинг (58 проти 38) та кращі показники в Time Spy та G3D Mark.
  • RX 6600M вийшла на два роки раніше (2021) і призначена для мобільних пристроїв, тоді як RX 7600 – десктопна відеокарта 2023 року.
  • RX 7600 показує вищу продуктивність у професійних застосунках (12 балів проти 9) та кращі результати в обробці зображень (наприклад, Gaussian Blur 3.72 проти 2.8 Gpixels/sec).
  • Енергоефективність обох моделей оцінена в 100 балів, але RX 6600M споживає менше енергії завдяки мобільному форм-фактору.
  • RX 7600 має вищий G2D Mark (957 проти 710), що свідчить про кращу продуктивність у 2D-завданнях.

3D Mark

Time Spy Score 8036 10995

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 176.1 img/sec 201.7 img/sec
Face Detection 102.4 img/sec 110.3 img/sec
Horizon Detection 2.19 Gpixels/sec 3.05 Gpixels/sec
Edge Detection 3.1 Gpixels/sec 4.12 Gpixels/sec
Gaussian Blur 2.8 Gpixels/sec 3.72 Gpixels/sec
Feature Matching 0.78 Gpixels/sec 0.91 Gpixels/sec
Stereo Matching 313.2 Gpixels/sec 266.1 Gpixels/sec
Particle Physics 8768.9 FPS 9727.4 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 71125 82731

Passmark Graphics

G2D Mark 710 957
DirectX 11 134 FPS 173 FPS
DirectX 12 52 FPS 55 FPS
GPU Compute 5699 Ops/s 9169 Ops/s
G3D Mark Score 13767 16536

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier 606.7 FPS 848.4 FPS
Car Chase 538.1 FPS 737.8 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) 436.9 FPS 569.4 FPS
T-Rex 1985.2 FPS 2439.5 FPS
Tessellation 1723.9 FPS 3180.6 FPS
ALU 2 2178.2 FPS 3912.6 FPS
Driver Overhead 2 171.2 FPS 273.5 FPS
API OpenGL OpenGL
OS Windows Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) 89.9 FPS 113.6 FPS

Загальна інформація

Виробник Amd Amd
Складання Дискретна Дискретна
Дата виходу 1 червня 2021 24 травня 2023
Форм-фактор Для ноутбука Десктоп
Призначення Ігрова Ігрова
Сегмент Середній Середній
Архітектура RDNA 2.0 RDNA 3.0
Кодове ім'я Navi 23 Navi 33
Ціна на старті Немає даних 269 $

Графічний процесор

Базова частота 1489 МГц 1720 МГц
Boost частота 1520-2177 МГц 2655 МГц
Шейдерні блоки 1792 2048
Текстурні блоки (TMUs) 112 128
Блоки виведення (ROPи) 64 64
Обчислювальні блоки (Pipelines) 28 Немає даних
Ядра трасування променів 28 32
Кеш L1 128KB per cluster 128KB per cluster
Кеш L2 2MB shared 2MB shared
Тензорні ядра Немає даних No

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 97-139 ГПікс/с 170 ГПікс/с
Texture Fill Rate 170-244 ГТекс/с 340 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 5.5-7.8 терафлопс 21,8 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс PCIe 4.0 x8 PCIe 4.0 x8
TGP 50-100 Вт 165 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Техпроцес 7 нм 6 нм
Розмір кристала 237 мм² 204 мм²
Кількість транзисторів 11,06 млрд 13 млрд.
Щільність транзисторів 46.67 МТр/мм² 63.73 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті GDDR6 GDDR6
Об'єм пам'яті 8 ГБ 8 ГБ
Частота пам'яті 1750 МГц 2250 МГц
Ефективна частота пам'яті 14000 Мбіт/с 18000 Мбіт/с
Шина 128-біт 128-біт
ECC Немає Немає
Пропускна здатність 224 ГБ/с 288 ГБ/с

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.2 1.3
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 2.1 2.2
Трасування променів Так Так
DLSS No No
DisplayPort 1.4 2.1

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор: RX 6600M чи RX 7600?

Radeon RX 7600 забезпечує вищу ігрову продуктивність (58 балів проти 38) та кращі частоти кадрів у DirectX 11 (173 FPS проти 134). Вона рекомендована для ігор на настільних ПК.

Чи підтримують обидві відеокарти трасування променів?

Так, обидві моделі підтримують трасування променів, але RX 7600 має вищу обчислювальну потужність (GB6 Compute Score 82731 проти 71125), що забезпечує кращу продуктивність у цьому режимі.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однаковий рейтинг енергоефективності (100 балів), але RX 6600M споживає менше енергії завдяки мобільному дизайну, що робить її кращим вибором для ноутбуків.

Чи варто купувати RX 6600M у 2024 році?

RX 6600M залишається актуальною для мобільних систем, де важлива енергоефективність. Однак для десктопів краще обрати RX 7600 через вищу продуктивність та новішу архітектуру.

Яка відеокарта краще підходить для професійних застосунків?

RX 7600 має вищий рейтинг професійних застосунків (12 балів проти 9) та кращі результати в обчислювальних тестах (GB6 Compute 82731 проти 71125), тому вона краще впорається з рендерингом та відеомонтажем.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.