Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Radeon RX 7700 XT vs Nvidia RTX A4500 Laptop

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Radeon RX 7700 XT та Nvidia RTX A4500 Laptop допоможе визначити, яка відеокарта краще підходить для ваших завдань. RX 7700 XT — настільна модель для ігор, тоді як RTX A4500 Laptop — мобільне рішення для професійної роботи. Ми проаналізували ключові характеристики, бенчмарки та оцінки, щоб дати об'єктивну картину.

Короткий висновок. Radeon RX 7700 XT має вищий загальний бал (56 проти 51) і значно кращі ігрові показники (47 проти 28) за даними оцінок. У бенчмарках Time Spy RX 7700 XT набирає 17009 балів, що майже вдвічі більше за 9382 у RTX A4500 Laptop. Однак RTX A4500 Laptop може бути кращим вибором для професійних застосунків завдяки сертифікації ISV та оптимізації драйверів. Обидві карти мають однакову енергоефективність (100 балів).

Основні відмінності

  • RX 7700 XT має вищий бал в іграх (47) порівняно з RTX A4500 Laptop (28), що свідчить про кращу ігрову продуктивність.
  • У тесті Time Spy RX 7700 XT набирає 17009 балів, тоді як RTX A4500 Laptop — лише 9382, що вказує на значну перевагу в графічних обчисленнях.
  • RTX A4500 Laptop має вищий бал у професійних застосунках (26) порівняно з RX 7700 XT (20), що робить її більш придатною для робочих станцій.
  • RX 7700 XT показує кращі результати в тестах Face Detection (181.6 img/sec проти 115.8) та Background Blur (285.8 img/sec проти 158.7).
  • RTX A4500 Laptop має вищу продуктивність у тестах Edge Detection (8.2 Gpixels/sec проти 6.66) та Stereo Matching (505.2 Gpixels/sec проти 493).

3D Mark

Time Spy Score 17009 9382

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 285.8 img/sec 158.7 img/sec
Face Detection 181.6 img/sec 115.8 img/sec
Horizon Detection 4.9 Gpixels/sec 5.95 Gpixels/sec
Edge Detection 6.66 Gpixels/sec 8.2 Gpixels/sec
Gaussian Blur 5.68 Gpixels/sec 5.85 Gpixels/sec
Feature Matching 1.18 Gpixels/sec 1.13 Gpixels/sec
Stereo Matching 493 Gpixels/sec 505.2 Gpixels/sec
Particle Physics 19410.5 FPS 15517.5 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 132843 119474

Passmark Graphics

G2D Mark 1092 739
DirectX 11 233 FPS 136 FPS
DirectX 12 75 FPS 81 FPS
GPU Compute 13103 Ops/s 7026 Ops/s
G3D Mark Score 22360 17452

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier 1097.3 FPS 532.9 FPS
Car Chase 1007.5 FPS 505.7 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) 806.1 FPS 426.2 FPS
T-Rex 2719 FPS 2005.3 FPS
Tessellation 4717 FPS 2737 FPS
ALU 2 5953.9 FPS 2266.3 FPS
Driver Overhead 2 193.7 FPS 235.4 FPS
API OpenGL OpenGL
OS Windows Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) 174.9 FPS 96.2 FPS

Загальна інформація

Виробник Amd Nvidia
Складання Дискретна Дискретна
Дата виходу 6 вересня 2023 22 березня 2022
Ціна на старті 449 $ Немає даних
Форм-фактор Десктоп Для ноутбука
Призначення Ігрова Професійна
Сегмент Високий Високий
Архітектура RDNA 3.0 Ampere
Кодове ім'я Navi 32 GA104

Графічний процесор

Базова частота 1435 МГц 510-1035 МГц
Boost частота 2544 МГц 1035-1485 МГц
Шейдерні блоки 3456 5888
Текстурні блоки (TMUs) 216 184
Блоки виведення (ROPи) 96 96
Ядра трасування променів 54 46
Кеш L1 128KB per cluster 128KB per cluster
Кеш L2 2MB shared 4MB shared
Обчислювальні блоки (Pipelines) Немає даних 46
Тензорні ядра Немає даних 184

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 244 ГПікс/с 99-143 ГПікс/с
Texture Fill Rate 550 ГТекс/с 190-273 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 35,2 терафлопс 12.2-17.5 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс PCIe 4.0 x16 PCIe 4.0 x16
TGP 245 Вт 80-140 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Техпроцес 5 нм 8 нм
Розмір кристала 346 мм² 392 мм²
Кількість транзисторів 28 млрд. 17,4 млрд
Щільність транзисторів 80,92 МТр/мм² 44.39 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті GDDR6 GDDR6
Об'єм пам'яті 12 ГБ 16 ГБ
Частота пам'яті 2250 МГц 2000 МГц
Ефективна частота пам'яті 18000 Мбіт/с 16000 Мбіт/с
Шина 192-біт 256-біт
ECC Немає Так
Пропускна здатність 432 ГБ/с 512 ГБ/с

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.3 1.3
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 2.2 3.0
Трасування променів Так Так
DLSS No Немає даних
DisplayPort 2.1 1.4a
CUDA Немає даних 8.6

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор?

Radeon RX 7700 XT значно краща для ігор: її бал в іграх 47 проти 28 у RTX A4500 Laptop, а Time Spy Score майже вдвічі вищий.

Яка відеокарта краща для професійних завдань?

Nvidia RTX A4500 Laptop має вищий бал у професійних застосунках (26 проти 20) і сертифікацію ISV, що робить її кращим вибором для робочих станцій.

Чи підтримують обидві карти трасування променів?

Так, обидві відеокарти підтримують трасування променів, але RX 7700 XT має вищу продуктивність у іграх з RT завдяки архітектурі RDNA 3.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві карти мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони приблизно рівні за співвідношенням продуктивності до енергоспоживання.

Яка відеокарта має більше відеопам'яті?

У наданих даних немає точної інформації про об'єм відеопам'яті, тому ми не можемо порівняти цей параметр.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.