Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 Max vs AMD Ryzen AI 9 HX 375

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Apple M1 Max та AMD Ryzen AI 9 HX 375 — це двобій двох потужних мобільних процесорів різних поколінь. M1 Max від Apple, випущений у 2021 році, досі вражає енергоефективністю, тоді як новіший AMD Ryzen AI 9 HX 375 (2024) пропонує вищу однопотокову та багатопотокову продуктивність. Ми проаналізували ключові бенчмарки, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант для роботи та ігор.

Короткий висновок. AMD Ryzen AI 9 HX 375 випереджає Apple M1 Max за більшістю тестів: однопотокова продуктивність (Geekbench 6: 2868 проти 2431), багатопотокова (Cinebench R23: 21712 проти 12411) та інтегрована графіка (100 балів проти 35). Однак M1 Max має перевагу в енергоефективності (100 балів) та швидкості стиснення файлів (1450 MB/s проти 1200). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для рендерингу та ігор — обирайте AMD. Для автономної роботи та творчих задач на macOS — M1 Max.

Основні відмінності

  • AMD Ryzen AI 9 HX 375 має значно вищу багатопотокову продуктивність: Cinebench R23 21712 балів проти 12411 у M1 Max.
  • Однопотокова продуктивність AMD вища: Geekbench 6 2868 балів проти 2431 у M1 Max.
  • Інтегрована графіка AMD отримала 100 балів, тоді як M1 Max — лише 35, що робить AMD кращим для ігор та графічних завдань.
  • Apple M1 Max швидше стискає файли (1450 MB/s проти 1200 MB/s) та обробляє HTML5 (329.2 сторінки/с проти 311.6).
  • AMD Ryzen AI 9 HX 375 вийшов у липні 2024 року, а M1 Max — у жовтні 2021, тому AMD має новішу архітектуру та підтримку сучасних технологій.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1542 1988
Cinebench R23 (багатоядерний) 12411 21712

GeekBench v6

File compression 1450 MB/sec 1200 MB/sec
Clang compilation 105.1 Klines/sec 123 Klines/sec
HTML 5 Browser 329.2 pages/sec 311.6 pages/sec
PDF Renderer 317 Mpixels/sec 462.6 Mpixels/sec
Text processing 249.6 pages/sec 296 pages/sec
Background blur 42.2 images/sec 65.3 images/sec
Photo processing 122.8 images/sec 123.2 images/sec
Ray tracing 14.9 Mpixels/sec 29.6 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2431 2868
Geekbench 6 (багатоядерний) 12673 14865

PassMark

Integer math 46.5 GOps/sec Немає даних
Floating point math 64.8 GOps/sec Немає даних
Find prime numbers 279M Primes/sec Немає даних
Random string sorting 32.9M Strings/sec Немає даних
Data encryption 12.3 GBytes/sec Немає даних
Data compression 275.8 MBytes/sec Немає даних
Physics 2822 Frames/sec Немає даних
Extended instructions 12B Matrices/sec Немає даних
Passmark CPU (одноядерний) 3837 Немає даних
Passmark CPU (багатоядерний) 22075 Немає даних

Загальна інформація

Виробник Apple Amd
Дата виходу 18 жовтня 2021 24 липня 2024
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv8 x86-64
Кодове ім'я Apple M1 Zen 5 (Strix Point)
Інтегрована графіка Apple M1 Max GPU (32-core) Radeon 890M

Процесор

Ядер 8 4
Потоковий 8 8
Частота 3.2 ГГц 2.0 ГГц
Ядер 2 8
Потоковий 2 16
Частота 2.1 ГГц 2.0 ГГц
Кількість ядер 10 12
Кількість потоків 10 24
Кеш 1-го рівня 192КБ (на ядро) 80 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 24МБ (загальний) 1МБ (на ядро)
Розблокований множник Немає Немає
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 5,1 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 3.3 ГГц
Частота шини Немає даних 100 МГц
Множник Немає даних 20x
Кеш 3-го рівня Немає даних 24МБ (загальний)

Пакет

Кількість транзисторів 57 млрд Немає даних
Техпроцес 5 нанометрів 4 нанометри
Енергоспоживання (TDP) 50 Вт 15-54 Вт
Сокет Apple M-Socket FP8
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Apple M1 Max GPU (32-core) AMD Radeon 890M
Частота GPU 450 МГц 800 МГц
Boost частота GPU 1296 МГц 2900 МГц
Шейдерні блоки 4096 1024
TMUs 256 64
ROPs 128 40
Обчислювальні блоки 512 16
TGP 60 Вт 15 Вт
IGPU FLOPS 10,6 терафлопс 5,94 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5-6400 - DDR5-5600
- LPDDR5X-7500
Макс. розмір 64 ГБ 256 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 409,6 ГБ/с Немає даних
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Немає даних Сайт AMD Ryzen AI 9 HX 375
Версія PCI Express Немає даних 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 16

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Apple M1 Max чи AMD Ryzen AI 9 HX 375?

AMD Ryzen AI 9 HX 375 має значно потужнішу інтегровану графіку (100 балів проти 35), тому він краще підходить для ігор, особливо на Windows.

Чи варто купувати Apple M1 Max у 2025 році?

Так, якщо ви працюєте в macOS і потребуєте високої енергоефективності для автономної роботи. Для творчих задач M1 Max досі актуальний.

Який процесор швидший у багатопотокових задачах?

AMD Ryzen AI 9 HX 375 значно швидший: Cinebench R23 21712 балів проти 12411 у M1 Max, що робить його кращим для рендерингу та компіляції.

Чи підтримує AMD Ryzen AI 9 HX 375 новітні технології?

Так, завдяки новішій архітектурі (2024 рік) він підтримує сучасні стандарти, як-от PCIe 5.0 та DDR5, що забезпечує кращу сумісність із новими компонентами.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають 100 балів за енергоефективність, але Apple M1 Max традиційно демонструє кращу автономність у ноутбуках MacBook.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.