Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 Max vs AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Apple M1 Max і AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX — два потужних процесори, орієнтовані на різні сегменти. M1 Max створений для екосистеми Mac і вражає енергоефективністю та однопотоковою швидкістю, тоді як Threadripper Pro 3955WX — це робоча станція для багатопотокових завдань. Порівняння допоможе визначити, який CPU краще впорається з вашими робочими навантаженнями: від компіляції коду до обробки графіки.

Короткий висновок. Apple M1 Max виграє в однопотоковій продуктивності (Geekbench 6: 2431 проти 1669) та енергоефективності, що робить його ідеальним для ноутбуків MacBook Pro. Натомість AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX демонструє значно вищу багатопотокову потужність (Passmark багатоядерний: 40299 проти 22075) і кращу швидкість компіляції (130.6 Klines/sec). Якщо вам потрібна мобільність та швидкість в одному потоці — обирайте M1 Max. Для стаціонарної робочої станції з важкими багатозадачними сценаріями краще підійде Threadripper Pro.

Основні відмінності

  • Apple M1 Max має вищу однопотокову продуктивність: Geekbench 6 одноядерний 2431 проти 1669 у AMD, що дає перевагу в більшості повсякденних додатках.
  • AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX значно потужніший у багатопотокових завданнях: Passmark багатоядерний 40299 проти 22075 у M1 Max.
  • M1 Max випереджає AMD у швидкості обробки тексту (249.6 pages/sec проти 132.2) та фото (122.8 images/sec проти 102.7), що важливо для креативних професіоналів.
  • Threadripper Pro 3955WX лідирує в компіляції коду (130.6 Klines/sec проти 105.1) та трасуванні променів (30 Mpixels/sec проти 14.9), що робить його кращим для розробників та 3D-рендерингу.
  • M1 Max значно енергоефективніший: обидва мають 100 балів за шкалою, але M1 Max досягає цього при значно меншому енергоспоживанні, що критично для мобільних пристроїв.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1542 Немає даних
Cinebench R23 (багатоядерний) 12411 Немає даних

GeekBench v6

File compression 1450 MB/sec 1280 MB/sec
Clang compilation 105.1 Klines/sec 130.6 Klines/sec
HTML 5 Browser 329.2 pages/sec 343.7 pages/sec
PDF Renderer 317 Mpixels/sec 358.9 Mpixels/sec
Text processing 249.6 pages/sec 132.2 pages/sec
Background blur 42.2 images/sec 46 images/sec
Photo processing 122.8 images/sec 102.7 images/sec
Ray tracing 14.9 Mpixels/sec 30 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2431 1669
Geekbench 6 (багатоядерний) 12673 13635

PassMark

Integer math 46.5 GOps/sec 132.7 GOps/sec
Floating point math 64.8 GOps/sec 78 GOps/sec
Find prime numbers 279M Primes/sec 203M Primes/sec
Random string sorting 32.9M Strings/sec 63.9M Strings/sec
Data encryption 12.3 GBytes/sec 38.1 GBytes/sec
Data compression 275.8 MBytes/sec 602 MBytes/sec
Physics 2822 Frames/sec 2511 Frames/sec
Extended instructions 12B Matrices/sec 38.9B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3837 2680
Passmark CPU (багатоядерний) 22075 40299

Загальна інформація

Виробник Apple Amd
Дата виходу 18 жовтня 2021 14 липня 2020
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд ARMv8 x86-64
Кодове ім'я Apple M1 Немає даних
Інтегрована графіка Apple M1 Max GPU (32-core) Немає

Процесор

Ядер 8 16
Потоковий 8 32
Частота 3.2 ГГц 3.9 ГГц
Ядер 2 Немає даних
Потоковий 2 Немає даних
Частота 2.1 ГГц Немає даних
Кількість ядер 10 16
Кількість потоків 10 32
Кеш 1-го рівня 192КБ (на ядро) 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 24МБ (загальний) 512КБ (на ядро)
Розблокований множник Немає Немає
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 4,3 ГГц
Частота шини Немає даних 100 МГц
Множник Немає даних 39x
Кеш 3-го рівня Немає даних 64 МБ (загальний)

Пакет

Кількість транзисторів 57 млрд Немає даних
Техпроцес 5 нанометрів 7 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 50 Вт 280 Вт
Сокет Apple M-Socket sWRX8
Критична температура Немає даних 90°C

iGPU

Інтегрована графіка Apple M1 Max GPU (32-core) Немає даних
Частота GPU 450 МГц Немає даних
Boost частота GPU 1296 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 4096 Немає даних
TMUs 256 Немає даних
ROPs 128 Немає даних
Обчислювальні блоки 512 Немає даних
TGP 60 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 10,6 терафлопс Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5-6400 - DDR4-3200
Макс. розмір 64 ГБ 2048 ГБ
Кількість каналів 8 8
Макс. пропускна здатність 409,6 ГБ/с Немає даних
Підтримка ECC Немає Так

Інше

Офіційний сайт Немає даних Сайт AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX
Версія PCI Express Немає даних 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 128

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Apple M1 Max чи AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX?

Для ігор краще підходить Apple M1 Max завдяки вищій однопотоковій продуктивності та інтегрованій графіці. Threadripper Pro 3955WX не має вбудованої графіки, тому потребує дискретної відеокарти.

Чи варто використовувати AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX для відеомонтажу?

Так, Threadripper Pro 3955WX добре підходить для відеомонтажу завдяки високій багатопотоковій продуктивності (Passmark 40299). Однак M1 Max може бути швидшим у деяких завданнях завдяки оптимізації в Final Cut Pro.

Який процесор споживає менше енергії?

Apple M1 Max значно енергоефективніший. Він розроблений для роботи в ноутбуках і споживає набагато менше енергії, ніж AMD Threadripper Pro 3955WX, який орієнтований на стаціонарні робочі станції.

Який CPU вигідніший для компіляції коду?

AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX швидше компілює код: 130.6 Klines/sec проти 105.1 Klines/sec у M1 Max. Якщо ви розробник, Threadripper Pro буде кращим вибором.

Чи можна порівнювати Apple M1 Max і AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX напряму?

Так, але це процесори з різних екосистем: M1 Max — ARM для Mac, Threadripper Pro — x86 для ПК. Вибір залежить від вашої платформи та завдань: мобільність vs багатопотокова потужність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.