Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 Max (16-Core) vs AMD Ryzen 7 3750H

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Apple M4 Max (16-Core) та AMD Ryzen 7 3750H — це двобій сучасного флагманського чипа від Apple і мобільного процесора AMD, випущеного в 2019 році. M4 Max створений для професійних завдань на MacBook Pro, тоді як Ryzen 7 3750H був популярним вибором для ігрових ноутбуків. Ми проаналізували ключові характеристики, бенчмарки та сценарії використання, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M4 Max (16-Core) значно перевершує AMD Ryzen 7 3750H за всіма показниками продуктивності: у Geekbench 6 багатоядерний результат M4 Max (26190) майже у 8 разів вищий, ніж у Ryzen (3303). M4 Max також лідирує в одноядерних тестах (3986 проти 1125) і демонструє виняткову швидкість у компіляції, обробці фото та трасуванні променів. Однак Ryzen 7 3750H може бути бюджетним варіантом для базових завдань, хоча його продуктивність значно нижча.

Основні відмінності

  • Багатоядерна продуктивність: M4 Max набирає 27399 балів у Cinebench R23, тоді як Ryzen 7 3750H — лише 4081, що робить M4 Max у 6,7 раза швидшим.
  • Одноядерна продуктивність: M4 Max має 2281 бал у Cinebench R23, що більш ніж удвічі перевищує результат Ryzen (904).
  • Інтегрована графіка: M4 Max отримує 63 бали за графіку, тоді як Ryzen 7 3750H — лише 17, що вказує на кращу підтримку графічних завдань.
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають 100 балів за енергоефективність, але M4 Max досягає цього зі значно вищою продуктивністю.
  • Рік випуску: M4 Max вийшов у 2024 році, а Ryzen 7 3750H — у 2019, що пояснює технологічний розрив.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 2281 904
Cinebench R23 (багатоядерний) 27399 4081

GeekBench v6

File compression 2680 MB/sec 278.9 MB/sec
Clang compilation 219.7 Klines/sec 24.9 Klines/sec
HTML 5 Browser 699.3 pages/sec 77 pages/sec
PDF Renderer 771.1 Mpixels/sec 108.3 Mpixels/sec
Text processing 381.1 pages/sec 101.8 pages/sec
Background blur 92.2 images/sec 14 images/sec
Photo processing 236.2 images/sec 29 images/sec
Ray tracing 36.1 Mpixels/sec 5.82 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 3986 1125
Geekbench 6 (багатоядерний) 26190 3303

Загальна інформація

Виробник Apple Amd
Дата виходу 30 жовтня 2024 6 січня 2019
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Apple M4 Zen+ (Picasso)
Інтегрована графіка Apple M4 Max GPU (40-core) Radeon RX Vega 10

Процесор

Ядер 12 4
Потоковий 12 8
Частота 4,52 ГГц 2.3 ГГц
Ядер 4 Немає даних
Потоковий 4 Немає даних
Частота 2,59 ГГц Немає даних
Кількість ядер 16 4
Кількість потоків 16 8
Множник 45x 23x
Розблокований множник Немає Немає
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 4 ГГц
Частота шини Немає даних 100 МГц
Кеш 1-го рівня Немає даних 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 4 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 3 нанометри 12 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 70 Вт 12-35 Вт
Сокет Apple M-Socket FP5
Критична температура 100°C 105°C
Кількість транзисторів Немає даних 4,9 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Apple M4 Max GPU (40-core) Radeon RX Vega 10
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1800 МГц 1400 МГц
Шейдерні блоки 5120 640
TMUs 320 40
ROPs 160 16
Обчислювальні блоки 640 10
TGP 62 Вт 15 Вт
IGPU FLOPS 18,4 терафлопс 1,79 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8533 - DDR4-2400
Макс. розмір 128 ГБ 32 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 546 ГБ/с 35,76 ГБ/с
Підтримка ECC Немає Так

PassMark

Integer math Немає даних 28.3 GOps/sec
Floating point math Немає даних 14.6 GOps/sec
Find prime numbers Немає даних 17M Primes/sec
Random string sorting Немає даних 13.3M Strings/sec
Data encryption Немає даних 7.4 GBytes/sec
Data compression Немає даних 113.5 MBytes/sec
Physics Немає даних 430 Frames/sec
Extended instructions Немає даних 4.3B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) Немає даних 2079
Passmark CPU (багатоядерний) Немає даних 8096

Інше

Офіційний сайт Немає даних Сайт AMD Ryzen 7 3750H
Версія PCI Express Немає даних 3.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 12

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Apple M4 Max чи AMD Ryzen 7 3750H?

Apple M4 Max має значно потужнішу інтегровану графіку (63 бали проти 17), що робить його кращим для ігор, хоча Ryzen 7 3750H часто використовувався в ігрових ноутбуках з дискретною графікою.

Чи варто купувати AMD Ryzen 7 3750H у 2025 році?

Ryzen 7 3750H застарів: його продуктивність у 8 разів нижча за M4 Max. Він підійде лише для базових завдань, але не для сучасних додатків або ігор.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають однаковий бал енергоефективності (100), але M4 Max досягає його з набагато вищою продуктивністю, що робить його ефективнішим.

Для яких завдань підходить Apple M4 Max?

M4 Max ідеальний для відеомонтажу, 3D-рендерингу, компіляції коду та інших професійних завдань завдяки високій багатоядерній продуктивності (27399 балів у Cinebench).

Чи можна порівнювати Apple M4 Max і AMD Ryzen 7 3750H за ціною?

Ціна M4 Max значно вища, оскільки це флагманський чип для MacBook Pro, тоді як Ryzen 7 3750H — бюджетний мобільний процесор. Варто враховувати різницю в продуктивності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.