Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i3 1125G4 vs Intel Processor N200

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i3 1125G4 (2020) та Intel Processor N200 (2023) — два представники різних лінійок Intel. Перший орієнтований на ультрабуки з балансом продуктивності та енергоефективності, другий — на бюджетні ноутбуки та міні-ПК. Порівняння допоможе визначити, який процесор краще впорається з вашими завданнями: від офісної роботи до легкого контенту.

Короткий висновок. Intel Core i3 1125G4 випереджає Intel Processor N200 за більшістю показників: однопотокова продуктивність вища на ~40%, багатопотокова — майже вдвічі. У Cinebench R23 багатоядерний результат i3 (5112) значно перевищує N200 (3010). Водночас N200 вийшов пізніше та може бути енергоефективнішим у простих сценаріях. Для роботи з документами, браузером та легким мультимедіа обох вистачить, але для більш вимогливих завдань (компіляція, обробка фото) i3 1125G4 є кращим вибором.

Основні відмінності

  • Продуктивність: Core i3 1125G4 має значно вищі показники в одно- та багатоядерних тестах (Geekbench 6: 1648/4390 проти 903/2747).
  • Графіка: Інтегрована графіка i3 оцінюється в 20 балів проти 15 у N200, що дає перевагу в простих іграх та обробці зображень.
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають максимальний бал 100, але N200, як новіший, може споживати менше в ідлі.
  • Бенчмарки: У Passmark багатоядерний результат i3 (9617) майже вдвічі вищий за N200 (5126).
  • Дата виходу: N200 (2023) новіший, але це не компенсує відставання в сирій потужності.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1150 930
Cinebench R23 (багатоядерний) 5112 3010

GeekBench v6

File compression 357.8 MB/sec 321.5 MB/sec
Clang compilation 29.2 Klines/sec 13.4 Klines/sec
HTML 5 Browser 90.3 pages/sec 72.5 pages/sec
PDF Renderer 115.2 Mpixels/sec 82.8 Mpixels/sec
Text processing 148.6 pages/sec 98.7 pages/sec
Background blur 24 images/sec 12.5 images/sec
Photo processing 37.2 images/sec 25.9 images/sec
Ray tracing 5.97 Mpixels/sec 3.53 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 1648 903
Geekbench 6 (багатоядерний) 4390 2747

PassMark

Integer math 29.8 GOps/sec 17.5 GOps/sec
Floating point math 18.3 GOps/sec 11 GOps/sec
Find prime numbers 34M Primes/sec 21M Primes/sec
Random string sorting 12.9M Strings/sec 6.8M Strings/sec
Data encryption 5.7 GBytes/sec 3.8 GBytes/sec
Data compression 108.1 MBytes/sec 52.8 MBytes/sec
Physics 578 Frames/sec 383 Frames/sec
Extended instructions 8B Matrices/sec 2.6B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 2482 1904
Passmark CPU (багатоядерний) 9617 5126

Загальна інформація

Виробник Intel Intel
Дата виходу 1 вересня 2020 3 січня 2023
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Tiger Lake Alder Lake
Номер моделі i3-1125G4 N200
Інтегрована графіка UHD Graphics Xe G4 UHD Graphics (32 EU)

Процесор

Ядер 4 Немає даних
Потоковий 8 Немає даних
Частота 0.9-2.0 ГГц Немає даних
Макс. частота в Turbo Boost 3.7 ГГц Немає даних
Кількість ядер 4 4
Кількість потоків 8 4
Частота шини 100 МГц 100 МГц
Множник 9-20x 37x
Швидкість шини 4 ГТ/с Немає даних
Кеш 1-го рівня 96КБ (на ядро) 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 2 МБ (загальний)
Кеш 3-го рівня 8 МБ (загальний) 6 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Немає
Ядер Немає даних 4
Потоковий Немає даних 4
Частота Немає даних 3.7 ГГц

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 10 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 12-28 Вт 6 Вт
Сокет BGA-1449 BGA-1264
Критична температура 100°C 105°C

iGPU

Інтегрована графіка Intel UHD Graphics Xe G4 Intel UHD Graphics (32 EU)
Частота GPU 400 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1250 МГц 750 МГц
Шейдерні блоки 384 256
TMUs 24 16
ROPs 12 8
Обчислювальні блоки 48 32
TGP 15 Вт 45 Вт
IGPU FLOPS 0,96 терафлопс 0,38 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR4-3200
- LPDDR4x-3733
- DDR5-4800
- DDR4-3200
- LPDDR5-4800
Макс. розмір 64 ГБ 16 ГБ
Кількість каналів 2 1
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i3 1125G4 Сайт Intel Processor N200
Версія PCI Express 4.0 3.0
Макс. ліній PCI Express 16 9

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще підходить для ігор?

Intel Core i3 1125G4 має кращу інтегровану графіку, тому забезпечує вищий FPS у простих іграх. N200 справиться з дуже легкими проектами, але для більшості ігор i3 кращий.

Чи варто обирати Intel Processor N200 для офісної роботи?

Так, для друку, браузингу та відеодзвінків N200 цілком достатньо. Він енергоефективний і може працювати в пасивних системах.

Який процесор швидше в багатозадачності?

Core i3 1125G4 значно швидше: у тесті Clang compilation він обробляє 29.2 Klines/sec проти 13.4 Klines/sec у N200.

Чи можна порівнювати ці процесори за ціною?

Обидва належать до бюджетного сегмента, але i3 1125G4 часто зустрічається в дорожчих ноутбуках через вищу продуктивність.

Який процесор краще для обробки фото?

Core i3 1125G4 обробляє 37.2 images/sec, N200 — 25.9 images/sec. Для легкого редагування підійдуть обидва, але i3 швидше.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.