Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i5 1035G7 vs AMD Ryzen 5 2600

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i5 1035G7 та AMD Ryzen 5 2600 — це два популярні процесори, які часто порівнюють при виборі ноутбука або настільного ПК. Перший належить до мобільної серії Ice Lake (10 нм), другий — до настільної лінійки Pinnacle Ridge (12 нм). Вони мають різну архітектуру, енергоспоживання та сценарії використання. У цьому матеріалі ми детально розберемо їхні характеристики, результати тестів і допоможемо визначити, який варіант краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Intel Core i5 1035G7 виграє в одноядерній продуктивності (Geekbench 6: 1584 проти 1162) та енергоефективності, що робить його ідеальним для тонких ноутбуків і повсякденних завдань. Натомість AMD Ryzen 5 2600 значно потужніший у багатопотокових сценаріях (Cinebench R23 багатоядерний: 7089 проти 3238) і краще підходить для робочих станцій, відеомонтажу та ігор на настільних ПК. Якщо вам потрібна мобільність — обирайте Intel, якщо максимальна обчислювальна потужність вдома — AMD.

Основні відмінності

  • Кількість ядер і потоків: Intel Core i5 1035G7 має 4 ядра та 8 потоків, тоді як AMD Ryzen 5 2600 пропонує 6 ядер і 12 потоків, що забезпечує перевагу в багатозадачності.
  • Одноядерна продуктивність: Intel показує вищі результати в Geekbench 6 (1584 проти 1162) та Cinebench R23 одноядерному (1155 проти 1012), що важливо для ігор та швидкодії застосунків.
  • Багатоядерна продуктивність: AMD значно випереджає Intel у Cinebench R23 багатоядерному (7089 проти 3238) та Passmark багатоядерному (13191 проти 8111), що робить його кращим для рендерингу та компіляції.
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають однаковий показник енергоефективності (100), але Intel виконаний за техпроцесом 10 нм, що дозволяє йому працювати в тонких ноутбуках із пасивним охолодженням.
  • Інтегрована графіка: Intel Core i5 1035G7 оснащений потужнішою вбудованою графікою (оцінка 18 проти 20), що дозволяє запускати прості ігри без дискретної відеокарти, тоді як Ryzen 5 2600 потребує окремого GPU.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1155 1012
Cinebench R23 (багатоядерний) 3238 7089

GeekBench v6

File compression 473.8 MB/sec 582.9 MB/sec
Clang compilation 26.7 Klines/sec 39.8 Klines/sec
HTML 5 Browser 127.8 pages/sec 134.6 pages/sec
PDF Renderer 155.5 Mpixels/sec 160.4 Mpixels/sec
Text processing 125.1 pages/sec 102.9 pages/sec
Background blur 17.7 images/sec 22.9 images/sec
Photo processing 56.8 images/sec 48 images/sec
Ray tracing 6.61 Mpixels/sec 8.95 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 1584 1162
Geekbench 6 (багатоядерний) 4544 5239

PassMark

Integer math 27.5 GOps/sec 44.7 GOps/sec
Floating point math 16 GOps/sec 23 GOps/sec
Find prime numbers 24M Primes/sec 37M Primes/sec
Random string sorting 10.6M Strings/sec 21.7M Strings/sec
Data encryption 4.6 GBytes/sec 12.5 GBytes/sec
Data compression 90.5 MBytes/sec 187.4 MBytes/sec
Physics 574 Frames/sec 676 Frames/sec
Extended instructions 6.4B Matrices/sec 7.2B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 2204 2245
Passmark CPU (багатоядерний) 8111 13191

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Дата виходу 1 серпня 2019 11 вересня 2018
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Ice Lake Немає даних
Номер моделі i5-1035G7 Немає даних
Інтегрована графіка Iris Plus Graphics G7 Немає

Процесор

Ядер 4 6
Потоковий 8 12
Частота 1,2 ГГц 3,4 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3.7 ГГц 3.9 ГГц
Кількість ядер 4 6
Кількість потоків 8 12
Множник 12x 34x
Швидкість шини 4 ГТ/с Немає даних
Кеш 1-го рівня 64 КБ (на ядро) 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 256КБ (на ядро) 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня 6 МБ (загальний) 16 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Так
Частота шини Немає даних 100 МГц

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 12 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 15 Вт 65 Вт
Сокет BGA-1526 AM4
Критична температура 100°C 95°C
Кількість транзисторів Немає даних 4,8 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Intel Iris Plus Graphics G7 Немає даних
Частота GPU 300 МГц Немає даних
Boost частота GPU 1050 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 512 Немає даних
TMUs 32 Немає даних
ROPs 8 Немає даних
Обчислювальні блоки 64 Немає даних
TGP 15 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 1,08 терафлопс Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR4-3200
- LPDDR4-3733
- DDR4-2933
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 2 2
Макс. пропускна здатність 55,63 ГБ/с 43,71 ГБ/с
Підтримка ECC Немає Так

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i5 1035G7 Сайт AMD Ryzen 5 2600
Версія PCI Express 3.0 3.0
Розширені інструкції SSE4.1, SSE4.2, AVX-2, AVX-512 Немає даних
Макс. ліній PCI Express Немає даних 20

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Intel Core i5 1035G7 чи AMD Ryzen 5 2600?

Для ігор на настільному ПК краще AMD Ryzen 5 2600 завдяки 6 ядрам і вищій багатопотоковій продуктивності. Intel Core i5 1035G7 підійде для ноутбуків із вбудованою графікою для нетребувальних ігор.

Чи можна використовувати Intel Core i5 1035G7 для відеомонтажу?

Так, але з обмеженнями. Процесор справляється з легким відеомонтажем і базовою обробкою, проте для серйозних проектів краще обрати AMD Ryzen 5 2600 через більшу кількість ядер.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Intel Core i5 1035G7 виготовлений за техпроцесом 10 нм, що дозволяє йому працювати з меншим тепловиділенням у ноутбуках.

Чи підходить AMD Ryzen 5 2600 для роботи в офісних програмах?

Так, він чудово справляється з офісними завданнями, веб-серфінгом і багатозадачністю завдяки 6 ядрам. Intel Core i5 1035G7 також підходить, але може бути менш продуктивним у важких сценаріях.

Який процесор краще обрати для збірки бюджетного ПК?

Для бюджетного настільного ПК краще AMD Ryzen 5 2600, оскільки він пропонує більше ядер за подібну ціну. Intel Core i5 1035G7 більше підходить для ноутбуків або компактних систем.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.