Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i5 1135G7 vs AMD Ryzen 5 5600G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i5 1135G7 та AMD Ryzen 5 5600G — два популярні процесори для ноутбуків та компактних ПК, які часто порівнюють. Перший вийшов у вересні 2020 року, другий — у квітні 2021-го. Обидва мають інтегровану графіку, але суттєво відрізняються за архітектурою, кількістю ядер і потужністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків і з'ясуємо, який процесор краще впорається з вашими завданнями.

Короткий висновок. AMD Ryzen 5 5600G значно перевершує Intel Core i5 1135G7 у багатопотоковій продуктивності: Cinebench R23 багатоядерний тест показує 11187 балів проти 5048, а Geekbench 6 — 8288 проти 4930. Ryzen також виграє в однопотокових завданнях (1493 vs 1344 у Cinebench) та має потужнішу інтегровану графіку (30 балів проти 21). Обидва процесори демонструють однакову енергоефективність (100 балів), але загальний рейтинг AMD (51) вищий, ніж у Intel (46). Для ігор, рендерингу та роботи з важкими програмами Ryzen 5 5600G — кращий вибір.

Основні відмінності

  • AMD Ryzen 5 5600G має 6 ядер і 12 потоків, тоді як Intel Core i5 1135G7 — лише 4 ядра і 8 потоків, що дає Ryzen перевагу в багатозадачності.
  • У багатоядерному тесті Cinebench R23 Ryzen 5 5600G набирає 11187 балів, що більш ніж удвічі перевищує результат Intel (5048 балів).
  • Інтегрована графіка AMD Radeon Graphics (30 балів) потужніша за Intel Iris Xe (21 бал), що забезпечує кращу продуктивність у іграх без дискретної відеокарти.
  • Ryzen 5 5600G випереджає Intel у швидкості стиснення файлів (773.3 MB/s проти 415.2 MB/s) та компіляції коду (64.7 Klines/s проти 31.2 Klines/s).
  • Intel Core i5 1135G7 вийшов на пів року раніше (вересень 2020), але Ryzen 5 5600G (квітень 2021) пропонує новішу архітектуру Zen 3, що забезпечує кращу продуктивність на ват.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1344 1493
Cinebench R23 (багатоядерний) 5048 11187

GeekBench v6

File compression 415.2 MB/sec 773.3 MB/sec
Clang compilation 31.2 Klines/sec 64.7 Klines/sec
HTML 5 Browser 92.1 pages/sec 141.5 pages/sec
PDF Renderer 149.6 Mpixels/sec 231 Mpixels/sec
Text processing 149.6 pages/sec 210.7 pages/sec
Background blur 25 images/sec 42.1 images/sec
Photo processing 46.9 images/sec 55.6 images/sec
Ray tracing 6.1 Mpixels/sec 16.2 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 1783 1938
Geekbench 6 (багатоядерний) 4930 8288

PassMark

Integer math 32.5 GOps/sec 68.2 GOps/sec
Floating point math 19.6 GOps/sec 38 GOps/sec
Find prime numbers 35M Primes/sec 58M Primes/sec
Random string sorting 12.8M Strings/sec 25.5M Strings/sec
Data encryption 5.6 GBytes/sec 15.4 GBytes/sec
Data compression 106.1 MBytes/sec 250.5 MBytes/sec
Physics 595 Frames/sec 913 Frames/sec
Extended instructions 7.6B Matrices/sec 17.3B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 2679 3190
Passmark CPU (багатоядерний) 9749 19875

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Дата виходу 2 вересня 2020 13 квітня 2021
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Tiger Lake Zen 3 (Cezanne)
Номер моделі i5-1135G7 Немає даних
Інтегрована графіка Iris Xe Graphics G7 80EU Radeon RX Vega 7

Процесор

Ядер 4 6
Потоковий 8 12
Частота 0.9-2.4 ГГц 3.9 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4,2 ГГц 4,4 ГГц
Кількість ядер 4 6
Кількість потоків 8 12
Частота шини 100 МГц 100 МГц
Множник 9-24x 39x
Швидкість шини 4 ГТ/с Немає даних
Кеш 1-го рівня 96КБ (на ядро) 64 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня 8 МБ (загальний) 16 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Так

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 7 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 12-28 Вт 45-65 Вт
Сокет BGA-1449 AM4
Критична температура 100°C 95°C
Кількість транзисторів Немає даних 10,7 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Iris Xe Graphics G7 80EU Radeon RX Vega 7
Частота GPU 300 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1300 МГц 1900 МГц
Шейдерні блоки 640 448
TMUs 40 28
ROPs 20 8
Обчислювальні блоки 80 7
TGP 15 Вт 10-45 Вт
IGPU FLOPS 1,66 терафлопс 1,7 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR4-3200
- LPDDR4-4267
- DDR4-3200
Макс. розмір 64 ГБ 128 ГБ
Кількість каналів 2 2
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i5 1135G7 Сайт AMD Ryzen 5 5600G
Версія PCI Express 4.0 3.0
Макс. ліній PCI Express 16 24

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще для ігор: Intel Core i5 1135G7 чи AMD Ryzen 5 5600G?

AMD Ryzen 5 5600G краще підходить для ігор завдяки потужнішій інтегрованій графіці (30 балів проти 21) та вищій багатопотоковій продуктивності, що важливо в сучасних іграх.

Чи варто вибирати Intel Core i5 1135G7 для офісних завдань?

Так, Intel Core i5 1135G7 достатньо для офісних програм, веб-серфінгу та легкого мультимедіа, але Ryzen 5 5600G буде швидшим у складніших задачах, як-от робота з таблицями чи відео.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва процесори мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому вони приблизно рівні за споживанням енергії, хоча Ryzen 5 5600G пропонує значно вищу продуктивність.

Чи підходить AMD Ryzen 5 5600G для відеомонтажу?

Так, завдяки 6 ядрам і 12 потокам, а також високим балам у багатоядерних тестах (Cinebench R23 — 11187), Ryzen 5 5600G добре справляється з відеомонтажем та рендерингом.

Який процесор має кращу однопотокову продуктивність?

AMD Ryzen 5 5600G має вищу однопотокову продуктивність: 1493 бали у Cinebench R23 проти 1344 у Intel, що забезпечує швидшу роботу в програмах, чутливих до частоти одного ядра.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.