Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i5 1335U vs Apple M2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i5 1335U та Apple M2 — два популярні процесори для тонких ноутбуків, що представляють різні архітектури: x86 від Intel та ARM від Apple. Обидва чипи пропонують високу енергоефективність, але мають відмінності в однопотоковій та багатопотоковій продуктивності. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові бенчмарки, швидкість виконання типових завдань та інтегровану графіку, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M2 випереджає Intel Core i5 1335U за більшістю тестів: він швидший у Geekbench 6 (одноядерний 2589 проти 2126, багатоядерний 10122 проти 8288), Passmark та роботі з файлами (1130 MB/s проти 703.6 MB/s). Водночас Intel показує кращий результат у Cinebench R23 (одноядерний 1684 проти 1581) та Ray Tracing (11.8 проти 10.5 Mpixels/sec). Обидва мають однакову енергоефективність. Якщо вам потрібна максимальна швидкість у повсякденних задачах — обирайте Apple M2, але Intel може бути кращим для специфічних x86-додатків.

Основні відмінності

  • Apple M2 має вищу однопотокову продуктивність за Geekbench 6 (2589 проти 2126) та Passmark (3901 проти 3414), що робить його швидшим у більшості повсякденних завдань.
  • Intel Core i5 1335U виграє в Cinebench R23 одноядерному тесті (1684 проти 1581), що може свідчити про кращу оптимізацію для певних x86-додатків.
  • У багатопотокових навантаженнях Apple M2 лідирує: Geekbench 6 (10122 проти 8288) та Passmark (15547 проти 14739), а також швидше стискає файли (1130 MB/s проти 703.6 MB/s).
  • Інтегрована графіка Apple M2 отримала вищий бал (31 проти 27), що підтверджується кращою швидкістю обробки фото (107 проти 87.9 images/sec) та фону (42.1 проти 38.2 images/sec).
  • Intel Core i5 1335U показує трохи вищий результат у Ray Tracing (11.8 проти 10.5 Mpixels/sec), що може бути корисним для базових 3D-завдань.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1684 1581
Cinebench R23 (багатоядерний) 8915 8667

GeekBench v6

File compression 703.6 MB/sec 1130 MB/sec
Clang compilation 53.5 Klines/sec 80.4 Klines/sec
HTML 5 Browser 219.6 pages/sec 235.3 pages/sec
PDF Renderer 218.9 Mpixels/sec 266.1 Mpixels/sec
Text processing 207.1 pages/sec 257.4 pages/sec
Background blur 38.2 images/sec 42.1 images/sec
Photo processing 87.9 images/sec 107 images/sec
Ray tracing 11.8 Mpixels/sec 10.5 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2126 2589
Geekbench 6 (багатоядерний) 8288 10122

PassMark

Integer math 53.1 GOps/sec 37 GOps/sec
Floating point math 36.3 GOps/sec 37.9 GOps/sec
Find prime numbers 52M Primes/sec 175M Primes/sec
Random string sorting 18.3M Strings/sec 23.9M Strings/sec
Data encryption 10.3 GBytes/sec 9.5 GBytes/sec
Data compression 164.3 MBytes/sec 187.3 MBytes/sec
Physics 861 Frames/sec 1684 Frames/sec
Extended instructions 9.2B Matrices/sec 7.3B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3414 3901
Passmark CPU (багатоядерний) 14739 15547

Загальна інформація

Виробник Intel Apple
Дата виходу 3 січня 2023 6 червня 2022
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 ARMv8
Кодове ім'я Raptor Lake Apple M2
Номер моделі i5-1335U Немає даних
Інтегрована графіка Iris Xe Graphics (80EU) Apple M2 GPU

Процесор

Ядер 2 4
Потоковий 4 4
Частота 1.3 ГГц 3.5 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4,6 ГГц Немає даних
Ядер 8 4
Потоковий 8 4
Частота 0,9 ГГц 2,4 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3,4 ГГц Немає даних
Кількість ядер 10 8
Кількість потоків 12 8
Частота шини 100 МГц Немає даних
Множник 13x Немає даних
Кеш 1-го рівня 80 КБ (на ядро) 192КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 16 МБ (загальний)
Кеш 3-го рівня 12 МБ (загальний) Немає даних
Розблокований множник Немає Немає

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 5 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 12-15 Вт 18 Вт
Макс. TDP (Boost) 55 Вт Немає даних
Сокет BGA-1744 Apple M-Socket
Критична температура 100°C Немає даних
Кількість транзисторів Немає даних 20 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Intel Iris Xe Graphics (80EU) Apple M2 GPU
Частота GPU 300 МГц 500 МГц
Boost частота GPU 1250 МГц 1398 МГц
Шейдерні блоки 640 1024
TMUs 40 64
ROPs 20 32
Обчислювальні блоки 80 128
TGP 15 Вт 15 Вт
IGPU FLOPS 1,6 терафлопс 2,86 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR5-5200
- DDR4-3200
- LPDDR5-6400
- LPDDR5x-6400
- LPDDR4x-4267
- LPDDR5-6400
Макс. розмір 96 ГБ 24 ГБ
Кількість каналів 2 2
Підтримка ECC Немає Немає
Макс. пропускна здатність Немає даних 102,4 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i5 1335U Немає даних
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express 20 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще підходить для ноутбука: Intel Core i5 1335U чи Apple M2?

Apple M2 забезпечує вищу продуктивність у більшості завдань, особливо в багатопотокових, і має кращу інтегровану графіку. Intel Core i5 1335U може бути кращим вибором для сумісності з x86-програмами та специфічними додатками, де важливі одноядерні показники Cinebench.

Чи варто обирати Intel Core i5 1335U замість Apple M2 для роботи з графікою?

Apple M2 має вищий бал інтегрованої графіки та швидше обробляє фото і фон, тому він краще підходить для графічних завдань. Intel поступається в цих тестах, але може бути достатнім для базових потреб.

Який процесор енергоефективніший: Intel Core i5 1335U чи Apple M2?

Обидва процесори мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), що робить їх рівними за цим параметром. Вибір залежить від інших характеристик.

Який процесор швидше справляється з компіляцією коду: Intel Core i5 1335U чи Apple M2?

Apple M2 значно швидше компілює код (80.4 Klines/sec проти 53.5 Klines/sec), тому він краще підходить для розробників програмного забезпечення.

Чи підходить Intel Core i5 1335U для ігор порівняно з Apple M2?

Apple M2 має кращу інтегровану графіку, що забезпечує вищу швидкість обробки зображень. Intel Core i5 1335U трохи випереджає в Ray Tracing, але загалом M2 кращий для легких ігор.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.