Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i7 11370H vs AMD Ryzen 7 2700

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i7 11370H та AMD Ryzen 7 2700 — це процесори різних поколінь та архітектур. Перший — мобільний чип Tiger Lake H35 (2021 рік) з акцентом на високу однопотокову продуктивність, другий — десктопний Pinnacle Ridge (2018 рік) з більшою кількістю ядер. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні реальні показники в бенчмарках, енергоспоживання та сценарії використання, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Intel Core i7 11370H виграє в одноядерних тестах (Geekbench 6: 1783 проти 1159) та має помітно вищу швидкість обробки тексту та фото. Однак AMD Ryzen 7 2700 завдяки 8 ядрам і 16 потокам лідирує в багатопотокових завданнях (Cinebench R23 багатоядерний: 8947 проти 5712) і компіляції коду. Якщо вам потрібна максимальна швидкість в іграх та повсякденних додатках — обирайте Intel. Для роботи з відео, 3D-рендерингом або віртуалізацією краще підійде Ryzen.

Основні відмінності

  • Однопотокова продуктивність: Intel Core i7 11370H значно швидший завдяки вищим частотам та свіжішій архітектурі (Passmark одноядерний: 2935 проти 2177).
  • Багатопотокова продуктивність: AMD Ryzen 7 2700 має вдвічі більше ядер (8 проти 4), що дає перевагу в рендерингу та компіляції (Cinebench R23 багатоядерний: 8947 проти 5712).
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають однаковий показник 100 балів, але Ryzen 7 2700 споживає більше енергії (65 Вт TDP проти 35 Вт у Intel).
  • Інтегрована графіка: Intel має трохи кращу вбудовану графіку (23 бали проти 22), що дозволяє обійтися без дискретної відеокарти в простих завданнях.
  • Швидкість обробки даних: Intel лідирує в текстових завданнях (166.2 стор./сек проти 102.6) та фото (72.7 зобр./сек проти 56.1), але AMD швидше компілює код (50 Klines/sec проти 32.4).

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1518 1057
Cinebench R23 (багатоядерний) 5712 8947

GeekBench v6

File compression 720.8 MB/sec 560.1 MB/sec
Clang compilation 32.4 Klines/sec 50 Klines/sec
HTML 5 Browser 136.5 pages/sec 147 pages/sec
PDF Renderer 167.8 Mpixels/sec 209.9 Mpixels/sec
Text processing 166.2 pages/sec 102.6 pages/sec
Background blur 26.1 images/sec 26.6 images/sec
Photo processing 72.7 images/sec 56.1 images/sec
Ray tracing 6.21 Mpixels/sec 11.7 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 1783 1159
Geekbench 6 (багатоядерний) 6032 6110

PassMark

Integer math 36.4 GOps/sec 55.5 GOps/sec
Floating point math 22.3 GOps/sec 28.6 GOps/sec
Find prime numbers 47M Primes/sec 39M Primes/sec
Random string sorting 15.6M Strings/sec 27M Strings/sec
Data encryption 6.9 GBytes/sec 15.3 GBytes/sec
Data compression 128.4 MBytes/sec 233.9 MBytes/sec
Physics 747 Frames/sec 776 Frames/sec
Extended instructions 9.4B Matrices/sec 9B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 2935 2177
Passmark CPU (багатоядерний) 11691 15700

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Дата виходу 12 січня 2021 19 квітня 2018
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Tiger Lake Немає даних
Номер моделі i7-11370H Немає даних
Інтегрована графіка Iris Xe Graphics 96 Немає

Процесор

Ядер 4 8
Потоковий 8 16
Частота 3.0-3.3 ГГц 3.2 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4,8 ГГц 4.1 ГГц
Кількість ядер 4 8
Кількість потоків 8 16
Частота шини 100 МГц 100 МГц
Множник 30-33x 36x
Швидкість шини 8 ГТ/с Немає даних
Кеш 1-го рівня 96КБ (на ядро) 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня 12 МБ (загальний) 16 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Так

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 12 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 28-35 Вт 65 Вт
Сокет BGA-1449 AM4
Критична температура 100°C 95°C
Кількість транзисторів Немає даних 4,8 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Intel Iris Xe Graphics 96 Немає даних
Частота GPU 300 МГц Немає даних
Boost частота GPU 1350 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 768 Немає даних
TMUs 48 Немає даних
ROPs 24 Немає даних
Обчислювальні блоки 96 Немає даних
TGP 15 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 2,07 терафлопс Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR4-3200
- LPDDR4x-4267
- DDR4-2933
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 2 2
Підтримка ECC Немає Так
Макс. пропускна здатність Немає даних 43,71 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i7 11370H Сайт AMD Ryzen 7 2700
Версія PCI Express 4.0 3.0
Макс. ліній PCI Express 16 20

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще для ігор?

Intel Core i7 11370H забезпечує вищу однопотокову продуктивність, що критично для більшості ігор. Він має кращі результати в одноядерних тестах, тому буде кращим вибором для геймінгу.

Чи варто купувати AMD Ryzen 7 2700 у 2025 році?

Так, якщо ваші завдання потребують багатоядерної обробки (відеомонтаж, 3D-моделювання, віртуалізація). Для ігор або офісних завдань краще розглянути новіші моделі.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають однаковий рейтинг енергоефективності (100 балів), але Intel Core i7 11370H споживає менше енергії (35 Вт TDP) порівняно з AMD Ryzen 7 2700 (65 Вт TDP).

Чи можна порівнювати мобільний та десктопний процесори?

Так, це порівняння має сенс, якщо ви обираєте між потужним ноутбуком (Intel) та стаціонарним ПК (AMD). Враховуйте, що Ryzen 7 2700 потребує окремої материнської плати та системи охолодження.

Який процесор краще підходить для роботи з відео?

AMD Ryzen 7 2700 краще справляється з багатопотоковими завданнями, такими як рендеринг відео. Його показники в Cinebench R23 багатоядерному (8947) значно вищі, ніж у Intel (5712).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.