Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i7 1365U vs Apple M1 Max

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i7 1365U та Apple M1 Max — два потужні процесори, створені для різних завдань. Перший орієнтований на мобільність і енергоефективність у ноутбуках Windows, тоді як другий — флагманський ARM-чіп для професійної роботи на MacBook Pro. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності: однопотокову та багатопотокову продуктивність, інтегровану графіку та результати в популярних бенчмарках, щоб допомогти вам зробити усвідомлений вибір.

Короткий висновок. Apple M1 Max значно випереджає Intel Core i7 1365U у багатопотокових завданнях: Cinebench R23 багатоядерний — 12411 проти 9343, а Geekbench 6 багатоядерний — 12673 проти 8126. Також M1 Max демонструє кращу швидкість у стисненні файлів (1450 MB/s проти 639 MB/s) та компіляції коду. Однак Core i7 1365U має вищий одноядерний результат у Cinebench R23 (1883 проти 1542) і трохи кращу енергоефективність (100 балів в обох, але з нижчим TDP). Якщо вам потрібна максимальна багатопотокова продуктивність і графіка — обирайте M1 Max, а для мобільного офісного використання — Core i7 1365U.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: Apple M1 Max має значно вищі результати в Cinebench R23 (багатоядерний) — 12411 проти 9343 у Intel Core i7 1365U, що робить його кращим для рендерингу та відеомонтажу.
  • Однопотокова швидкість: Intel Core i7 1365U випереджає M1 Max в одноядерному Cinebench R23 (1883 проти 1542), що дає перевагу в програмах, чутливих до частоти одного ядра.
  • Інтегрована графіка: M1 Max отримує вищий бал за інтегровану графіку (35 проти 28), що забезпечує кращу продуктивність у графічних завданнях і легких іграх.
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають максимальний бал 100, але Core i7 1365U споживає менше енергії (15 Вт TDP), що робить його ідеальним для ультрабуків.
  • Швидкість компіляції та стиснення: M1 Max значно швидший у Clang compilation (105.1 Klines/sec проти 33.6) та File compression (1450 MB/s проти 639.3 MB/s), що важливо для розробників.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1883 1542
Cinebench R23 (багатоядерний) 9343 12411

GeekBench v6

File compression 639.3 MB/sec 1450 MB/sec
Clang compilation 33.6 Klines/sec 105.1 Klines/sec
HTML 5 Browser 200.7 pages/sec 329.2 pages/sec
PDF Renderer 211.2 Mpixels/sec 317 Mpixels/sec
Text processing 261.6 pages/sec 249.6 pages/sec
Background blur 42.6 images/sec 42.2 images/sec
Photo processing 78.2 images/sec 122.8 images/sec
Ray tracing 14.5 Mpixels/sec 14.9 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2639 2431
Geekbench 6 (багатоядерний) 8126 12673

PassMark

Integer math 54.1 GOps/sec 46.5 GOps/sec
Floating point math 35.7 GOps/sec 64.8 GOps/sec
Find prime numbers 64M Primes/sec 279M Primes/sec
Random string sorting 17.8M Strings/sec 32.9M Strings/sec
Data encryption 10.1 GBytes/sec 12.3 GBytes/sec
Data compression 157.6 MBytes/sec 275.8 MBytes/sec
Physics 1014 Frames/sec 2822 Frames/sec
Extended instructions 8.7B Matrices/sec 12B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3543 3837
Passmark CPU (багатоядерний) 14873 22075

Загальна інформація

Виробник Intel Apple
Дата виходу 3 січня 2023 18 жовтня 2021
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 ARMv8
Кодове ім'я Raptor Lake Apple M1
Номер моделі i7-1365U Немає даних
Інтегрована графіка Iris Xe Graphics (96 EU) Apple M1 Max GPU (32-core)

Процесор

Ядер 2 8
Потоковий 4 8
Частота 1,8 ГГц 3.2 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 5,2 ГГц Немає даних
Ядер 8 2
Потоковий 8 2
Частота 1.3 ГГц 2.1 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3.9 ГГц Немає даних
Кількість ядер 10 10
Кількість потоків 12 10
Частота шини 100 МГц Немає даних
Множник 18x Немає даних
Кеш 1-го рівня 80 КБ (на ядро) 192КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 24МБ (загальний)
Кеш 3-го рівня 12 МБ (загальний) Немає даних
Розблокований множник Немає Немає

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 5 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 12-15 Вт 50 Вт
Макс. TDP (Boost) 55 Вт Немає даних
Сокет BGA-1744 Apple M-Socket
Критична температура 100°C Немає даних
Кількість транзисторів Немає даних 57 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Intel Iris Xe Graphics (96 EU) Apple M1 Max GPU (32-core)
Частота GPU 300 МГц 450 МГц
Boost частота GPU 1300 МГц 1296 МГц
Шейдерні блоки 768 4096
TMUs 48 256
ROPs 24 128
Обчислювальні блоки 96 512
TGP 15 Вт 60 Вт
IGPU FLOPS 2 терафлопси 10,6 терафлопс

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR5-5200
- DDR4-3200
- LPDDR5-6400
- LPDDR5x-6400
- LPDDR4x-4267
- LPDDR5-6400
Макс. розмір 96 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 2 8
Підтримка ECC Немає Немає
Макс. пропускна здатність Немає даних 409,6 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i7 1365U Немає даних
Версія PCI Express 4.0 Немає даних
Макс. ліній PCI Express 20 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор?

Apple M1 Max має вищий бал за інтегровану графіку (35 проти 28), що забезпечує кращу продуктивність у графічних завданнях і легких іграх. Однак для серйозних ігор краще розглядати дискретні відеокарти.

Чи підходить Intel Core i7 1365U для відеомонтажу?

Так, але він поступається M1 Max у багатопотокових завданнях. Для професійного відеомонтажу з 4K/8K матеріалами Apple M1 Max буде значно ефективнішим завдяки вищій багатоядерній продуктивності.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають максимальний бал енергоефективності (100), але Intel Core i7 1365U має нижчий TDP (15 Вт), що робить його більш економним для ультрабуків і збільшує час автономної роботи.

Який процесор краще підходить для програмування?

Apple M1 Max значно швидший у компіляції коду (105.1 Klines/sec проти 33.6) та стисненні файлів, тому він кращий для розробників, які працюють з великими проектами.

Чи варто вибирати Intel Core i7 1365U для офісних завдань?

Так, це чудовий вибір для офісних завдань, веб-серфінгу та роботи з документами завдяки високій однопотоковій продуктивності та низькому енергоспоживанню, що забезпечує тривалу роботу від батареї.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.