Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core i7 1365U vs Intel Core i9 11900KF

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core i7 1365U та Intel Core i9 11900KF — це два абсолютно різних процесори, які належать до різних сегментів та поколінь. Перший — мобільний чип 13-го покоління для ультрабуків, орієнтований на енергоефективність, другий — десктопний флагман 11-го покоління для потужних ПК. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати бенчмарків та сценарії використання, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Короткий висновок. Intel Core i7 1365U виграє в енергоефективності (100 балів) та однопотоковій продуктивності (71 бал), що робить його ідеальним для ноутбуків з автономністю та швидкою реакцією в повсякденних задачах. Натомість Intel Core i9 11900KF значно потужніший у багатопотокових завданнях (26 балів проти 18) та демонструє вищі результати в Cinebench R23 (багатоядерний: 16211 проти 9343) і Geekbench 6 (багатоядерний: 10369 проти 8126). Якщо вам потрібна мобільність — обирайте i7 1365U, якщо максимальна продуктивність для стаціонарного ПК — i9 11900KF.

Основні відмінності

  • Intel Core i7 1365U має вищу однопотокову продуктивність (71 бал) порівняно з i9 11900KF (66 балів), що дає йому перевагу в швидкодії браузера та офісних додатках.
  • Intel Core i9 11900KF значно перевершує i7 1365U в багатопотокових завданнях: Cinebench R23 (багатоядерний) 16211 проти 9343, а Passmark (багатоядерний) 25004 проти 14873.
  • i7 1365U орієнтований на енергоефективність (100 балів) і створений для мобільних пристроїв, тоді як i9 11900KF — десктопний процесор з високим енергоспоживанням.
  • У тесті File compression i9 11900KF швидший: 741.6 MB/sec проти 639.3 MB/sec у i7 1365U, що важливо для архівації даних.
  • i7 1365U вийшов у січні 2023 року, а i9 11900KF — у березні 2021 року, що робить перший більш сучасним рішенням з підтримкою новітніх технологій.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1883 1663
Cinebench R23 (багатоядерний) 9343 16211

GeekBench v6

File compression 639.3 MB/sec 741.6 MB/sec
Clang compilation 33.6 Klines/sec 92.6 Klines/sec
HTML 5 Browser 200.7 pages/sec 188.6 pages/sec
PDF Renderer 211.2 Mpixels/sec 316.8 Mpixels/sec
Text processing 261.6 pages/sec 242.6 pages/sec
Background blur 42.6 images/sec 51.7 images/sec
Photo processing 78.2 images/sec 73.4 images/sec
Ray tracing 14.5 Mpixels/sec 21 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2639 2535
Geekbench 6 (багатоядерний) 8126 10369

PassMark

Integer math 54.1 GOps/sec 89.8 GOps/sec
Floating point math 35.7 GOps/sec 53 GOps/sec
Find prime numbers 64M Primes/sec 68M Primes/sec
Random string sorting 17.8M Strings/sec 37.5M Strings/sec
Data encryption 10.1 GBytes/sec 16 GBytes/sec
Data compression 157.6 MBytes/sec 330 MBytes/sec
Physics 1014 Frames/sec 1048 Frames/sec
Extended instructions 8.7B Matrices/sec 23B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3543 3538
Passmark CPU (багатоядерний) 14873 25004

Загальна інформація

Виробник Intel Intel
Дата виходу 3 січня 2023 16 березня 2021
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Raptor Lake Rocket Lake
Номер моделі i7-1365U i9-11900KF
Інтегрована графіка Iris Xe Graphics (96 EU) Немає

Процесор

Ядер 2 8
Потоковий 4 16
Частота 1,8 ГГц 3.5 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 5,2 ГГц 5,3 ГГц
Ядер 8 Немає даних
Потоковий 8 Немає даних
Частота 1.3 ГГц Немає даних
Макс. частота в Turbo Boost 3.9 ГГц Немає даних
Кількість ядер 10 8
Кількість потоків 12 16
Частота шини 100 МГц 100 МГц
Множник 18x 35x
Кеш 1-го рівня 80 КБ (на ядро) 64 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 1280КБ (на ядро) 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня 12 МБ (загальний) 16 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Так
Швидкість шини Немає даних 8 ГТ/с

Пакет

Техпроцес 10 нанометрів 14 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 12-15 Вт 125 Вт
Макс. TDP (Boost) 55 Вт Немає даних
Сокет BGA-1744 LGA-1200
Критична температура 100°C 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Intel Iris Xe Graphics (96 EU) Немає даних
Частота GPU 300 МГц Немає даних
Boost частота GPU 1300 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 768 Немає даних
TMUs 48 Немає даних
ROPs 24 Немає даних
Обчислювальні блоки 96 Немає даних
TGP 15 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 2 терафлопси Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - DDR5-5200
- DDR4-3200
- LPDDR5-6400
- LPDDR5x-6400
- LPDDR4x-4267
- DDR4-3200
Макс. розмір 96 ГБ 128 ГБ
Кількість каналів 2 2
Підтримка ECC Немає Немає
Макс. пропускна здатність Немає даних 50 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core i7 1365U Сайт Intel Core i9 11900KF
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express 20 20

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Intel Core i7 1365U чи Intel Core i9 11900KF?

Intel Core i9 11900KF кращий для ігор завдяки вищій багатопотоковій продуктивності та потужності, хоча i7 1365U має невелику перевагу в однопотокових тестах, що важливо для деяких ігор.

Чи підходить Intel Core i7 1365U для роботи з відео?

Так, i7 1365U підходить для легкого монтажу відео завдяки інтегрованій графіці та енергоефективності, але для професійної роботи з 4K-відео краще обрати i9 11900KF.

Який процесор енергоефективніший?

Intel Core i7 1365U значно енергоефективніший: він отримав 100 балів за цим параметром, що робить його ідеальним для ноутбуків з тривалою автономністю.

Чи можна порівнювати мобільний i7 1365U з десктопним i9 11900KF?

Так, але це порівняння різних класів: i7 1365U створений для мобільності, а i9 11900KF — для максимальної продуктивності в стаціонарному ПК, тому вибір залежить від ваших потреб.

Який процесор кращий для програмування та компіляції коду?

Intel Core i9 11900KF кращий для компіляції: у тесті Clang compilation він показує 92.6 Klines/sec проти 33.6 Klines/sec у i7 1365U, що значно прискорює роботу.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.