Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core Ultra 7 268V vs Apple M1 Max

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core Ultra 7 268V і Apple M1 Max — це два потужні процесори, що представляють різні підходи до мобільних обчислень. Intel випустила свій чіп у вересні 2024 року, тоді як M1 Max дебютував у 2021 році. Обидва мають відмінну енергоефективність (100 балів), але суттєво відрізняються за архітектурою та продуктивністю в різних сценаріях. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, бенчмарки та допоможемо визначити, який процесор краще відповідає вашим завданням.

Короткий висновок. Intel Core Ultra 7 268V виграє в однопотокових завданнях (Cinebench R23: 1912 проти 1542) та інтегрованій графіці (75 балів проти 35), що робить його кращим вибором для ігор і швидкої реакції в браузері. Однак Apple M1 Max значно сильніший у багатопотоковій роботі (Cinebench R23: 12411 проти 11081), компіляції коду (105.1 Klines/sec проти 71.8) та стисненні файлів (1450 MB/sec проти 1060). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність у професійних додатках — обирайте M1 Max. Для повсякденних завдань та ігор — Ultra 7 268V.

Основні відмінності

  • Однопотокова продуктивність: Intel Core Ultra 7 268V набирає 76 балів проти 62 у M1 Max, що підтверджується вищими результатами в Cinebench R23 (1912 проти 1542) та Geekbench 6 (2905 проти 2431).
  • Багатопотокова продуктивність: Apple M1 Max перевершує Intel із результатом 28 балів проти 25, демонструючи кращі показники в Cinebench R23 (12411 проти 11081) та Geekbench 6 (12673 проти 11360).
  • Інтегрована графіка: Intel Ultra 7 268V отримує 75 балів, що значно вище за 35 балів у M1 Max, що свідчить про кращу графічну продуктивність для ігор та рендерингу.
  • Компіляція та стиснення: M1 Max значно швидший у Clang compilation (105.1 Klines/sec проти 71.8) та file compression (1450 MB/sec проти 1060), що важливо для розробників.
  • Дата виходу: Intel Core Ultra 7 268V вийшов у вересні 2024 року, тоді як Apple M1 Max — у жовтні 2021 року, що робить Intel більш сучасним рішенням із новітніми технологіями.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1912 1542
Cinebench R23 (багатоядерний) 11081 12411

GeekBench v6

File compression 1060 MB/sec 1450 MB/sec
Clang compilation 71.8 Klines/sec 105.1 Klines/sec
HTML 5 Browser 285.3 pages/sec 329.2 pages/sec
PDF Renderer 303.9 Mpixels/sec 317 Mpixels/sec
Text processing 317.7 pages/sec 249.6 pages/sec
Background blur 52.8 images/sec 42.2 images/sec
Photo processing 114 images/sec 122.8 images/sec
Ray tracing 14.5 Mpixels/sec 14.9 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2905 2431
Geekbench 6 (багатоядерний) 11360 12673

Загальна інформація

Виробник Intel Apple
Дата виходу 4 вересня 2024 18 жовтня 2021
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 ARMv8
Кодове ім'я Lunar Lake Apple M1
Номер моделі 268V Немає даних
Інтегрована графіка Arc Graphics 140V Apple M1 Max GPU (32-core)

Процесор

Ядер 4 8
Потоковий 4 8
Частота 2.2 ГГц 3.2 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 5 ГГц Немає даних
Ядер 4 2
Потоковий 4 2
Частота 2.2 ГГц 2.1 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3.7 ГГц Немає даних
Кількість ядер 8 10
Кількість потоків 8 10
Частота шини 100 МГц Немає даних
Множник 22x Немає даних
Кеш 1-го рівня 192КБ (на ядро) 192КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 2560КБ (на ядро) 24МБ (загальний)
Кеш 3-го рівня 12 МБ (загальний) Немає даних
Розблокований множник Немає Немає

Пакет

Техпроцес 3 нанометри 5 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 17-37 Вт 50 Вт
Сокет FCBGA-2833 Apple M-Socket
Критична температура 100°C Немає даних
Кількість транзисторів Немає даних 57 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Intel Arc Graphics 140V Apple M1 Max GPU (32-core)
Частота GPU 600 МГц 450 МГц
Boost частота GPU 2000 МГц 1296 МГц
Шейдерні блоки 1024 4096
IGPU FLOPS 4,1 терафлопс 10,6 терафлопс
TMUs Немає даних 256
ROPs Немає даних 128
Обчислювальні блоки Немає даних 512
TGP Немає даних 60 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8533 - LPDDR5-6400
Макс. розмір 32 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 2 8
Підтримка ECC Немає Немає
Макс. пропускна здатність Немає даних 409,6 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core Ultra 7 268V Немає даних
Версія PCI Express 5.0 Немає даних
Макс. ліній PCI Express 8 Немає даних

PassMark

Integer math Немає даних 46.5 GOps/sec
Floating point math Немає даних 64.8 GOps/sec
Find prime numbers Немає даних 279M Primes/sec
Random string sorting Немає даних 32.9M Strings/sec
Data encryption Немає даних 12.3 GBytes/sec
Data compression Немає даних 275.8 MBytes/sec
Physics Немає даних 2822 Frames/sec
Extended instructions Немає даних 12B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) Немає даних 3837
Passmark CPU (багатоядерний) Немає даних 22075

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Intel Core Ultra 7 268V чи Apple M1 Max?

Intel Core Ultra 7 268V має кращу інтегровану графіку (75 балів проти 35) і вищу однопотокову продуктивність, що робить його більш придатним для ігор. Однак M1 Max може бути кращим у деяких оптимізованих для Mac іграх.

Чи варто купувати Intel Core Ultra 7 268V у 2025 році?

Так, це сучасний процесор 2024 року з відмінною енергоефективністю та високою однопотоковою продуктивністю. Він підходить для ноутбуків, де важливі швидкодія в браузері та офісних додатках.

Який процесор кращий для відеомонтажу: Intel Ultra 7 268V чи Apple M1 Max?

Apple M1 Max має вищу багатопотокову продуктивність і кращі показники в компіляції та стисненні, що робить його кращим вибором для відеомонтажу та професійних завдань на Mac.

Яка різниця в енергоефективності між Intel Core Ultra 7 268V та Apple M1 Max?

Обидва процесори мають максимальний бал 100 за енергоефективність, тому вони однаково економні. Це означає тривалий час автономної роботи в ноутбуках.

Чи можна порівнювати Intel Core Ultra 7 268V і Apple M1 Max за ціною?

У наданих даних ціни відсутні, але зазвичай Intel Core Ultra 7 268V зустрічається в доступніших ноутбуках, тоді як M1 Max встановлюється в дорожчі MacBook Pro.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.