Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core Ultra 9 185H vs AMD Ryzen 7 7435HS

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core Ultra 9 185H та AMD Ryzen 7 7435HS — два потужних процесори для ноутбуків, що представляють різні архітектури. Перший вийшов у грудні 2023 року, другий — у квітні 2024-го. Обидва належать до середнього та високого класу, але мають суттєві відмінності в однопотоковій та багатопотоковій продуктивності. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові характеристики, результати бенчмарків та сценарії використання, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Intel Core Ultra 9 185H випереджає AMD Ryzen 7 7435HS за більшістю синтетичних тестів: однопотокова продуктивність вища на 22%, багатопотокова — на 33% (Cinebench R23). У реальних завданнях, як-от компіляція коду чи обробка фото, Intel також демонструє кращі результати. Однак AMD має вищий показник у тесті Background blur, що може свідчити про ефективність у деяких графічних задачах. Загалом, Core Ultra 9 185H є більш збалансованим вибором для продуктивної роботи та ігор, тоді як Ryzen 7 7435HS може бути цікавим за нижчої ціни.

Основні відмінності

  • Intel Core Ultra 9 185H має вищу однопотокову продуктивність: 1809 проти 1477 балів у Cinebench R23 (одноядерний), що дає перевагу в іграх та швидкодії додатків.
  • У багатоядерному тесті Cinebench R23 Intel набирає 18420 балів проти 13805 у AMD, що робить його кращим для відеомонтажу, рендерингу та компіляції.
  • За результатами Geekbench 6 Intel випереджає AMD як в одноядерному (2446 vs 2010), так і в багатоядерному (13613 vs 9779) режимах.
  • У тесті File compression Intel демонструє швидкість 1270 MB/sec проти 881.7 MB/sec у AMD, що прискорює архівування даних.
  • AMD Ryzen 7 7435HS має незначну перевагу в тесті Background blur (46.2 проти 45.2 images/sec), що може вказувати на оптимізацію в окремих графічних завданнях.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1809 1477
Cinebench R23 (багатоядерний) 18420 13805

GeekBench v6

File compression 1270 MB/sec 881.7 MB/sec
Clang compilation 102.8 Klines/sec 77.5 Klines/sec
HTML 5 Browser 342.7 pages/sec 193.5 pages/sec
PDF Renderer 389.7 Mpixels/sec 308.7 Mpixels/sec
Text processing 245.1 pages/sec 208.8 pages/sec
Background blur 45.2 images/sec 46.2 images/sec
Photo processing 131.5 images/sec 77.4 images/sec
Ray tracing 23.3 Mpixels/sec 18.3 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2446 2010
Geekbench 6 (багатоядерний) 13613 9779

PassMark

Integer math 99.6 GOps/sec 87 GOps/sec
Floating point math 73.8 GOps/sec 49.7 GOps/sec
Find prime numbers 124M Primes/sec 55M Primes/sec
Random string sorting 38.3M Strings/sec 32.1M Strings/sec
Data encryption 20 GBytes/sec 19.1 GBytes/sec
Data compression 342 MBytes/sec 316.6 MBytes/sec
Physics 1996 Frames/sec 1009 Frames/sec
Extended instructions 20.3B Matrices/sec 22.2B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3707 3205
Passmark CPU (багатоядерний) 29412 23823

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Дата виходу 14 грудня 2023 1 квітня 2024
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 x86-64
Кодове ім'я Meteor Lake Zen 3+ (Rembrandt)
Номер моделі 185H Немає даних
Інтегрована графіка Arc Graphics (8-Cores) Немає

Процесор

Ядер 6 8
Потоковий 12 16
Частота 2.3 ГГц 3.1 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 5,1 ГГц 4.5 ГГц
Ядер 10 Немає даних
Потоковий 10 Немає даних
Частота 1,8 ГГц Немає даних
Макс. частота в Turbo Boost 3.8 ГГц Немає даних
Кількість ядер 16 8
Кількість потоків 22 16
Частота шини 100 МГц 100 МГц
Множник 23x 31x
Кеш 1-го рівня 112КБ (на ядро) 64 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 2 МБ (на ядро) 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня 24МБ (загальний) 16 МБ (загальний)
Розблокований множник Немає Немає

Пакет

Техпроцес 7 нанометрів 6 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 35-65 Вт 35-54 Вт
Макс. TDP (Boost) 115 Вт Немає даних
Сокет FCBGA-2049 FP7
Критична температура 110°C 95°C

iGPU

Інтегрована графіка Arc Graphics (8-Cores) Немає даних
Частота GPU 300 МГц Немає даних
Boost частота GPU 2350 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 1024 Немає даних
TMUs 64 Немає даних
ROPs 32 Немає даних
Обчислювальні блоки 128 Немає даних
TGP 28 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 4,81 терафлопс Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5-7467
- LPDDR5x-7467
- DDR5-5600
- DDR5-4800
Макс. розмір 96 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 2 2
Підтримка ECC Немає Так
Макс. пропускна здатність Немає даних 76,8 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core Ultra 9 185H Сайт AMD Ryzen 7 7435HS
Версія PCI Express 5.0 4.0
Макс. ліній PCI Express 28 20

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Intel Core Ultra 9 185H чи AMD Ryzen 7 7435HS?

Intel Core Ultra 9 185H забезпечує вищу однопотокову продуктивність, що критично для більшості ігор. Він показує кращі результати в Cinebench R23 (одноядерний) та Geekbench 6, тому для геймінгу він є кращим вибором.

Чи варто переплачувати за Intel Core Ultra 9 185H?

Так, якщо ви працюєте з відеомонтажем, 3D-рендерингом або компіляцією коду. Intel випереджає AMD у багатоядерних тестах на 33% і швидше обробляє файли. Для офісних завдань різниця менш помітна.

У чому AMD Ryzen 7 7435HS може бути кращим?

AMD демонструє трохи вищий результат у тесті Background blur, що може свідчити про ефективність у деяких графічних фільтрах. Також він може мати нижчу ціну, що робить його привабливим для бюджетних збірок.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва процесори мають однаковий показник енергоефективності (100 балів за нашими даними). Це означає, що вони приблизно рівні за споживанням енергії відносно продуктивності.

Який процесор вибрати для ноутбука у 2025 році?

Для максимальної продуктивності обирайте Intel Core Ultra 9 185H. Якщо ви шукаєте баланс ціни та якості, AMD Ryzen 7 7435HS також забезпечує хорошу швидкодію в більшості завдань.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.