Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Core Ultra 9 185H vs Apple M2 Ultra

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Core Ultra 9 185H та Apple M2 Ultra — два потужні процесори, що представляють різні архітектури та сфери застосування. Перший орієнтований на мобільні ноутбуки з гібридною архітектурою, другий — на професійні робочі станції Mac. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в продуктивності, енергоефективності та тестах, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Apple M2 Ultra значно випереджає Intel Core Ultra 9 185H у багатопотокових завданнях: Geekbench 6 багатоядерний — 21387 проти 13613, а Cinebench R23 багатоядерний — 28924 проти 18420. Обидва процесори мають однакову оцінку енергоефективності (100), але M2 Ultra пропонує кращу інтегровану графіку (64 проти 40) і вищу однопотокову продуктивність (69 проти 67). Якщо вам потрібна максимальна обчислювальна потужність для відеомонтажу або компіляції, M2 Ultra — очевидний вибір. Для мобільності та універсальності Intel Core Ultra 9 185H залишається гідним варіантом.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: M2 Ultra майже вдвічі швидший за Intel Core Ultra 9 185H у Passmark CPU (50318 проти 29412).
  • Інтегрована графіка: Apple M2 Ultra отримує вищу оцінку (64), ніж Intel (40), що робить його кращим для графічних завдань без дискретної відеокарти.
  • Однопотокова продуктивність: M2 Ultra лідирує в Geekbench 6 одноядерний (2685 проти 2446), хоча в Cinebench R23 одноядерний Intel трохи попереду (1809 проти 1735).
  • Компіляція та стиснення: M2 Ultra значно швидше компілює код (226.4 Klines/sec проти 102.8) та стискає файли (2140 MB/sec проти 1270).
  • Дата виходу: Intel Core Ultra 9 185H вийшов пізніше (грудень 2023), ніж Apple M2 Ultra (травень 2023), що може вплинути на сумісність із новітніми технологіями.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1809 1735
Cinebench R23 (багатоядерний) 18420 28924

GeekBench v6

File compression 1270 MB/sec 2140 MB/sec
Clang compilation 102.8 Klines/sec 226.4 Klines/sec
HTML 5 Browser 342.7 pages/sec 569.8 pages/sec
PDF Renderer 389.7 Mpixels/sec 603.6 Mpixels/sec
Text processing 245.1 pages/sec 272.4 pages/sec
Background blur 45.2 images/sec 56.5 images/sec
Photo processing 131.5 images/sec 170.7 images/sec
Ray tracing 23.3 Mpixels/sec 33.8 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2446 2685
Geekbench 6 (багатоядерний) 13613 21387

PassMark

Integer math 99.6 GOps/sec 117.6 GOps/sec
Floating point math 73.8 GOps/sec 148.8 GOps/sec
Find prime numbers 124M Primes/sec 711M Primes/sec
Random string sorting 38.3M Strings/sec 83.5M Strings/sec
Data encryption 20 GBytes/sec 32 GBytes/sec
Data compression 342 MBytes/sec 682.5 MBytes/sec
Physics 1996 Frames/sec 7511 Frames/sec
Extended instructions 20.3B Matrices/sec 30.8B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3707 4200
Passmark CPU (багатоядерний) 29412 50318

Загальна інформація

Виробник Intel Apple
Дата виходу 14 грудня 2023 5 травня 2023
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд x86-64 ARMv8
Кодове ім'я Meteor Lake Apple M2
Номер моделі 185H Немає даних
Інтегрована графіка Arc Graphics (8-Cores) Apple M2 Max GPU (76-core)

Процесор

Ядер 6 16
Потоковий 12 16
Частота 2.3 ГГц 3.5 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 5,1 ГГц Немає даних
Ядер 10 8
Потоковий 10 8
Частота 1,8 ГГц 2,4 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3.8 ГГц Немає даних
Кількість ядер 16 24
Кількість потоків 22 24
Частота шини 100 МГц Немає даних
Множник 23x 35x
Кеш 1-го рівня 112КБ (на ядро) 192КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня 2 МБ (на ядро) 64 МБ (загальний)
Кеш 3-го рівня 24МБ (загальний) Немає даних
Розблокований множник Немає Немає

Пакет

Техпроцес 7 нанометрів 5 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 35-65 Вт 80 Вт
Макс. TDP (Boost) 115 Вт Немає даних
Сокет FCBGA-2049 Apple M-Socket
Критична температура 110°C 100°C
Кількість транзисторів Немає даних 134 млрд

iGPU

Інтегрована графіка Arc Graphics (8-Cores) Apple M2 Max GPU (76-core)
Частота GPU 300 МГц Немає даних
Boost частота GPU 2350 МГц Немає даних
Шейдерні блоки 1024 Немає даних
TMUs 64 Немає даних
ROPs 32 Немає даних
Обчислювальні блоки 128 Немає даних
TGP 28 Вт Немає даних
IGPU FLOPS 4,81 терафлопс Немає даних

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5-7467
- LPDDR5x-7467
- DDR5-5600
- LPDDR5-6400
Макс. розмір 96 ГБ 192 ГБ
Кількість каналів 2 16
Підтримка ECC Немає Немає
Макс. пропускна здатність Немає даних 800 ГБ/с

Інше

Офіційний сайт Сайт Intel Core Ultra 9 185H Немає даних
Версія PCI Express 5.0 4.0
Макс. ліній PCI Express 28 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Intel Core Ultra 9 185H чи Apple M2 Ultra?

Intel Core Ultra 9 185H має вищу однопотокову продуктивність у Cinebench R23, що може дати перевагу в іграх, оптимізованих під x86. Однак M2 Ultra має потужнішу інтегровану графіку, що важливо для ігор без дискретної відеокарти.

Чи варто вибирати Apple M2 Ultra для відеомонтажу?

Так, M2 Ultra значно швидший у багатопотокових завданнях, таких як рендеринг та обробка відео, завдяки вищим показникам у Geekbench та Cinebench. Його інтегрована графіка також краще справляється з графічними навантаженнями.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва процесори мають однакову оцінку енергоефективності (100), що свідчить про високий рівень оптимізації. Однак M2 Ultra забезпечує значно вищу продуктивність на ват завдяки архітектурі ARM.

Чи підходить Intel Core Ultra 9 185H для професійної роботи?

Так, Intel Core Ultra 9 185H добре справляється з однопотоковими завданнями та мобільними сценаріями, але для інтенсивних багатопотокових навантажень, як-от компіляція або 3D-рендеринг, M2 Ultra буде ефективнішим.

Який процесор кращий для компіляції коду?

Apple M2 Ultra значно швидший у компіляції: 226.4 Klines/sec проти 102.8 Klines/sec у Intel. Це робить його кращим вибором для розробників, які працюють з великими проєктами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.