Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-84-100) vs Intel Core i5 1145G7

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-84-100) та Intel Core i5 1145G7 — це процесори з різними архітектурами та цільовими сценаріями. Snapdragon X Elite, випущений у 2023 році, створений для ноутбуків на ARM, тоді як Core i5 1145G7 (2020) — представник лінійки Tiger Lake для ультрабуків. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні бенчмарки, енергоефективність та загальну продуктивність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon X Elite значно випереджає Intel Core i5 1145G7 у багатопотокових завданнях (Cinebench R23 багатоядерний: 14802 vs 4769) та однопотоковій продуктивності (Geekbench 6 одноядерний: 2880 vs 1883). Він також демонструє кращу швидкість у компіляції, обробці зображень та трасуванні променів. Обидва процесори мають однакову оцінку енергоефективності, але Snapdragon X Elite пропонує значно вищу продуктивність, що робить його кращим вибором для ресурсоємних завдань.

Основні відмінності

  • Багатоядерна продуктивність: Snapdragon X Elite має втричі вищий результат у Cinebench R23 (14802 проти 4769), що свідчить про значно кращу роботу в багатозадачному режимі.
  • Однопотокова продуктивність: Snapdragon X Elite випереджає Intel у Geekbench 6 (2880 проти 1883), що забезпечує швидшу реакцію в повсякденних додатках.
  • Швидкість компіляції: Snapdragon X Elite компілює 144.9 Klines/sec, тоді як Intel — лише 31.4 Klines/sec, що робить його в 4.6 рази швидшим для розробників.
  • Обробка зображень: Snapdragon X Elite обробляє 117.6 images/sec, а Intel — 64.5 images/sec, що дає перевагу у фоторедакторах.
  • Трасування променів: Snapdragon X Elite показує 25 Mpixels/sec проти 7.25 Mpixels/sec у Intel, що вказує на кращу графічну продуктивність у 3D-завданнях.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1794 1388
Cinebench R23 (багатоядерний) 14802 4769

GeekBench v6

File compression 1150 MB/sec 612.2 MB/sec
Clang compilation 144.9 Klines/sec 31.4 Klines/sec
HTML 5 Browser 338.7 pages/sec 132.1 pages/sec
PDF Renderer 416.5 Mpixels/sec 170.7 Mpixels/sec
Text processing 268.6 pages/sec 176.2 pages/sec
Background blur 67.7 images/sec 29.7 images/sec
Photo processing 117.6 images/sec 64.5 images/sec
Ray tracing 25 Mpixels/sec 7.25 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2880 1883
Geekbench 6 (багатоядерний) 15211 6026

PassMark

Integer math 75.5 GOps/sec 33.3 GOps/sec
Floating point math 109.7 GOps/sec 19.8 GOps/sec
Find prime numbers 286M Primes/sec 36M Primes/sec
Random string sorting 32.9M Strings/sec 12.8M Strings/sec
Data encryption 17.2 GBytes/sec 5.6 GBytes/sec
Data compression 207.6 MBytes/sec 106.1 MBytes/sec
Physics 1715 Frames/sec 623 Frames/sec
Extended instructions 16.8B Matrices/sec 7.5B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3979 2748
Passmark CPU (багатоядерний) 24528 9800

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 24 жовтня 2023 1 вересня 2020
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Tiger Lake
Номер моделі X1E-84-100 i5-1145G7
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Iris Xe Graphics G7 80EU

Процесор

Ядер 12 4
Потоковий 12 8
Частота 3.8 ГГц 1.1-2.6 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4,2 ГГц 4,4 ГГц
Кількість ядер 12 4
Кількість потоків 12 8
Множник 38x 11-26x
Кеш 2-го рівня 12 МБ (загальний) 1280КБ (на ядро)
Розблокований множник Немає Немає
Частота шини Немає даних 100 МГц
Швидкість шини Немає даних 4 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 96КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 8 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 10 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 23 Вт 12-28 Вт
Макс. TDP (Boost) 80 Вт Немає даних
Сокет Custom BGA-1449
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1500 МГц 1300 МГц
Шейдерні блоки 1536 640
TMUs 48 40
ROPs 6 20
Обчислювальні блоки 6 80
IGPU FLOPS 4,6 терафлопс 1,66 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5x-8448 - DDR4-3200
- LPDDR4x-4267
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с Немає даних
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-84-100) Сайт Intel Core i5 1145G7
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 16

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще підходить для ігор?

Snapdragon X Elite має вищу оцінку інтегрованої графіки (37 проти 21) і краще трасування променів, тому він забезпечує кращу ігрову продуктивність, хоча обидва не призначені для AAA-ігор без дискретної графіки.

Чи варто обирати Snapdragon X Elite замість Intel Core i5 1145G7 для роботи?

Так, якщо ви працюєте з компіляцією, обробкою фото або відео, Snapdragon X Elite значно швидший завдяки вищим багатоядерним показникам і кращій швидкості обробки даних.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають однаковий рейтинг енергоефективності (100), тому вони споживають приблизно однакову кількість енергії при навантаженні, але Snapdragon X Elite забезпечує вищу продуктивність на ват.

Чи підходить Intel Core i5 1145G7 для сучасних завдань?

Так, він все ще справляється з офісними завданнями, веб-серфінгом і легким редагуванням, але для важких обчислень або багатозадачності краще обрати Snapdragon X Elite.

Який процесор має кращу інтегровану графіку?

Snapdragon X Elite має вищий рейтинг інтегрованої графіки (37 проти 21) і кращу продуктивність у трасуванні променів, що робить його кращим для легких графічних завдань.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.