Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-80-100) vs Intel Core i5 9500T

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-80-100) та Intel Core i5 9500T — це два процесори з різних епох та архітектур. Snapdragon X Elite, випущений у 2023 році, орієнтований на енергоефективність та високу однопотокову продуктивність, тоді як Core i5 9500T (2019 рік) був популярним рішенням для офісних та мультимедійних ПК. Порівняймо їх за ключовими параметрами, щоб визначити, який процесор краще впорається з вашими завданнями.

Короткий висновок. Snapdragon X Elite значно випереджає Intel Core i5 9500T за більшістю тестів: Geekbench 6 (одноядерний: 2792 проти 1157, багатоядерний: 14584 проти 4625), Passmark CPU (одноядерний: 3298 проти 2164, багатоядерний: 22969 проти 8213). Він також демонструє кращу швидкість у компресії файлів, рендерингу PDF та фотообробці. Обидва процесори мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon X Elite пропонує набагато вищу продуктивність, що робить його кращим вибором для сучасних завдань.

Основні відмінності

  • Snapdragon X Elite має значно вищу однопотокову продуктивність (Geekbench 6 одноядерний: 2792 проти 1157), що дає перевагу в повсякденних завданнях.
  • Багатоядерна продуктивність Snapdragon X Elite майже втричі вища (Geekbench 6 багатоядерний: 14584 проти 4625), що важливо для рендерингу та компіляції.
  • У тесті компресії файлів Snapdragon X Elite досягає 1150 MB/sec проти 396.5 MB/sec у Core i5 9500T, що вказує на кращу роботу з архівами.
  • Core i5 9500T вийшов у 2019 році, тоді як Snapdragon X Elite — у 2023, що пояснює значний розрив у продуктивності та технологіях.
  • Обидва процесори мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon X Elite забезпечує набагато вищу продуктивність при тому ж рівні енергоспоживання.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1712 Немає даних
Cinebench R23 (багатоядерний) 13372 Немає даних

GeekBench v6

File compression 1150 MB/sec 396.5 MB/sec
Clang compilation 135.5 Klines/sec 30.9 Klines/sec
HTML 5 Browser 363.5 pages/sec 102.4 pages/sec
PDF Renderer 357.9 Mpixels/sec 144.8 Mpixels/sec
Text processing 256.6 pages/sec 132.1 pages/sec
Background blur 63.4 images/sec 26.5 images/sec
Photo processing 128.1 images/sec 46.9 images/sec
Ray tracing 23.9 Mpixels/sec 5.54 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2792 1157
Geekbench 6 (багатоядерний) 14584 4625

PassMark

Integer math 66.4 GOps/sec 22.8 GOps/sec
Floating point math 100.6 GOps/sec 19.7 GOps/sec
Find prime numbers 307M Primes/sec 33M Primes/sec
Random string sorting 34.2M Strings/sec 14.2M Strings/sec
Data encryption 14.8 GBytes/sec 2.6 GBytes/sec
Data compression 216.9 MBytes/sec 112.1 MBytes/sec
Physics 1666 Frames/sec 567 Frames/sec
Extended instructions 15.8B Matrices/sec 9.1B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3298 2164
Passmark CPU (багатоядерний) 22969 8213

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 24 жовтня 2023 23 квітня 2019
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Coffee Lake
Номер моделі X1E-80-100 i5-9500T
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 UHD Graphics 630

Процесор

Ядер 12 6
Потоковий 12 6
Частота 3,4 ГГц 2.2 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4 ГГц 3.7 ГГц
Кількість ядер 12 6
Кількість потоків 12 6
Множник 34x 22x
Кеш 2-го рівня 12 МБ (загальний) 256КБ (на ядро)
Розблокований множник Немає Немає
Швидкість шини Немає даних 8 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 32 КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 9 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 14 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 23 Вт 35 Вт
Сокет Custom LGA-1151
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Intel UHD Graphics 630
Частота GPU 500 МГц 350 МГц
Boost частота GPU 1200 МГц 1100 МГц
Шейдерні блоки 1536 192
TMUs 48 24
ROPs 6 3
Обчислювальні блоки 6 24
IGPU FLOPS 3,8 терафлопс 0,42 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5x-8448 - DDR4-2666
Макс. розмір 64 ГБ 128 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с 41.6 ГБ/c
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Elite (X1E-80-100) Сайт Intel Core i5 9500T
Версія PCI Express 4.0 3.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 16
Розширені інструкції Немає даних SSE4.1, SSE4.2, AVX-2

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще для ігор?

Snapdragon X Elite має вищу однопотокову продуктивність та кращу інтегровану графіку (оцінка 33 проти 18), що робить його більш придатним для ігор, хоча обидва не є ігровими рішеннями.

Чи варто оновлюватися з Intel Core i5 9500T на Snapdragon X Elite?

Так, якщо вам потрібна значно вища продуктивність у багатозадачності, рендерингу або роботі з великими файлами. Snapdragon X Elite пропонує до 3x приріст у багатоядерних тестах.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon X Elite забезпечує набагато вищу продуктивність, що робить його ефективнішим за співвідношенням продуктивність/ват.

Чи підходить Snapdragon X Elite для офісних завдань?

Так, завдяки високій однопотоковій продуктивності та швидкій обробці текстів (256.6 сторінок/сек проти 132.1), він чудово впорається з офісними програмами.

Який процесор краще для відеомонтажу?

Snapdragon X Elite значно швидший у фотообробці (128.1 зображень/сек проти 46.9) та рендерингу PDF, що робить його кращим вибором для відеомонтажу та графіки.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.