Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) vs AMD Ryzen AI 7 Pro 360

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) та AMD Ryzen AI 7 Pro 360 — це два сучасні процесори, орієнтовані на продуктивні ноутбуки. Snapdragon X Plus, випущений у квітні 2024 року, пропонує архітектуру ARM із акцентом на енергоефективність. AMD Ryzen AI 7 Pro 360, представлений у жовтні 2024 року, належить до лінійки Ryzen AI із високою однопотоковою продуктивністю. Розглянемо їхні характеристики, результати тестів та сценарії використання.

Короткий висновок. AMD Ryzen AI 7 Pro 360 значно перевершує Snapdragon X Plus в однопотокових завданнях (Cinebench R23 +60%, Passmark +33%) та багатопотокових (Cinebench R23 +97%). Snapdragon X Plus демонструє кращу енергоефективність (100 балів) та вищу швидкість компіляції Clang (+73%), що робить його привабливим для розробників. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор або рендерингу, обирайте AMD. Для тривалої автономної роботи та специфічних завдань — Snapdragon.

Основні відмінності

  • AMD Ryzen AI 7 Pro 360 має значно вищу однопотокову продуктивність: Cinebench R23 одноядерний 1809 проти 1129 у Snapdragon X Plus.
  • У багатопотоковому тесті Cinebench R23 AMD набирає 17029 балів, що майже вдвічі більше за 8644 у Snapdragon.
  • Snapdragon X Plus випереджає AMD у швидкості компіляції Clang: 113 Klines/sec проти 65.3 Klines/sec.
  • AMD краще справляється з текстовими завданнями: 289 pages/sec проти 220.6 pages/sec у Snapdragon.
  • Енергоефективність обох процесорів оцінена в 100 балів, але Snapdragon X Plus має вищий бал за інтегровану графіку (32 проти 39), хоча AMD лідирує в графічних тестах, як-от PDF Renderer.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1129 1809
Cinebench R23 (багатоядерний) 8644 17029

GeekBench v6

File compression 1070 MB/sec 1010 MB/sec
Clang compilation 113 Klines/sec 65.3 Klines/sec
HTML 5 Browser 311.8 pages/sec 258.4 pages/sec
PDF Renderer 325.3 Mpixels/sec 340.3 Mpixels/sec
Text processing 220.6 pages/sec 289 pages/sec
Background blur 58.1 images/sec 50.3 images/sec
Photo processing 121.7 images/sec 113.8 images/sec
Ray tracing 18.8 Mpixels/sec 18.1 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2349 2700
Geekbench 6 (багатоядерний) 12981 11419

PassMark

Integer math 55.7 GOps/sec Немає даних
Floating point math 84.7 GOps/sec Немає даних
Find prime numbers 310M Primes/sec Немає даних
Random string sorting 30.5M Strings/sec Немає даних
Data encryption 13.3 GBytes/sec Немає даних
Data compression 222.1 MBytes/sec Немає даних
Physics 1802 Frames/sec Немає даних
Extended instructions 15.3B Matrices/sec Немає даних
Passmark CPU (одноядерний) 3091 4126
Passmark CPU (багатоядерний) 22050 24659

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Amd
Дата виходу 24 квітня 2024 10 жовтня 2024
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Zen 5 (Strix Point)
Номер моделі X1P-64-100 Немає даних
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Radeon 880M

Процесор

Ядер 10 3
Потоковий 10 6
Частота 3,4 ГГц 2.0 ГГц
Кількість ядер 10 8
Кількість потоків 10 16
Множник 34x 20x
Розблокований множник Немає Немає
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 5 ГГц
Ядер Немає даних 5
Потоковий Немає даних 10
Частота Немає даних 2.0 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 3.3 ГГц
Частота шини Немає даних 100 МГц
Кеш 1-го рівня Немає даних 80 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 1МБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 16 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 4 нанометри
Енергоспоживання (TDP) 23 Вт 15-54 Вт
Сокет Custom FP8
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 AMD Radeon 880M
Частота GPU 500 МГц 800 МГц
Boost частота GPU 1250 МГц 2900 МГц
Шейдерні блоки 1536 768
TMUs 48 48
ROPs 6 32
Обчислювальні блоки 6 12
IGPU FLOPS 3.7-4.6 терафлопс 4,45 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8448 - DDR5-5600
- LPDDR5X-8000
Макс. розмір 64 ГБ 256 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с Немає даних
Підтримка ECC Немає Так

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) Сайт AMD Ryzen AI 7 Pro 360
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 16

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще підходить для ігор?

AMD Ryzen AI 7 Pro 360 забезпечує вищу однопотокову продуктивність, що критично для ігор. Його результати в Cinebench та Geekbench свідчать про кращу ігрову продуктивність порівняно з Snapdragon X Plus.

Чи варто обирати Snapdragon X Plus для роботи з кодом?

Так, Snapdragon X Plus демонструє вищу швидкість компіляції Clang (113 Klines/sec) та кращу енергоефективність, що робить його хорошим вибором для розробників, які цінують автономність.

Який процесор має кращу інтегровану графіку?

За оцінками, AMD Ryzen AI 7 Pro 360 отримав 39 балів за інтегровану графіку проти 32 у Snapdragon X Plus. AMD також лідирує в тесті PDF Renderer, що вказує на кращу графічну продуктивність.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва мають максимальний бал 100 за енергоефективність, але Snapdragon X Plus на базі ARM традиційно споживає менше енергії, що може забезпечити довшу автономну роботу в ноутбуках.

Який процесор вигідніше купити в 2024 році?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для складних завдань, обирайте AMD Ryzen AI 7 Pro 360. Для тривалої роботи без підзарядки та специфічних завдань, як-от компіляція, Snapdragon X Plus буде оптимальним вибором.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.