Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) vs Intel Core i5 11320H

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) та Intel Core i5 11320H — два процесори з різними архітектурами та призначенням. Snapdragon X Plus, випущений у 2024 році, орієнтований на енергоефективність і багатопотокові завдання, тоді як Intel Core i5 11320H (2021) — це зрілий мобільний чип для ноутбуків. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати тестів та сценарії використання, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) випереджає Intel Core i5 11320H у багатопотоковій продуктивності (Geekbench 6: 12981 проти 5773) та енергоефективності, що робить його кращим вибором для роботи з важкими додатками та тривалою автономністю. Однак Intel Core i5 11320H демонструє вищі одноядерні результати в Cinebench R23 (1456 проти 1129), що може бути важливим для ігор та програм, чутливих до частоти. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність у багатозадачності та сучасні технології — обирайте Snapdragon. Для сумісності з існуючим ПЗ та вищою одноядерною швидкістю — Intel.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: Snapdragon X Plus має значно вищий результат у Geekbench 6 (12981 проти 5773) та Passmark (22050 проти 10981), що робить його вдвічі потужнішим у багатозадачності.
  • Одноядерна продуктивність: Intel Core i5 11320H випереджає в Cinebench R23 (1456 проти 1129), хоча в Geekbench 6 та Passmark Snapdragon демонструє кращі показники (2349 проти 1833 та 3091 проти 2954 відповідно).
  • Інтегрована графіка: Snapdragon X Plus отримує вищий рейтинг за графіку (32 проти 23), що підтверджується тестами: Photo processing (121.7 проти 69.4 зображень/с) та Ray tracing (18.8 проти 5.86 Mpixels/с).
  • Енергоефективність: Обидва процесори мають однаковий рейтинг енергоефективності (100), але Snapdragon X Plus, як новіший чип, зазвичай споживає менше енергії при вищій продуктивності.
  • Дата виходу та технології: Snapdragon X Plus випущений у 2024 році, тоді як Intel Core i5 11320H — у 2021, що означає підтримку новіших стандартів (наприклад, PCIe 4.0) та оптимізацій у Snapdragon.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1129 1456
Cinebench R23 (багатоядерний) 8644 5980

GeekBench v6

File compression 1070 MB/sec 692.7 MB/sec
Clang compilation 113 Klines/sec 32.2 Klines/sec
HTML 5 Browser 311.8 pages/sec 127.9 pages/sec
PDF Renderer 325.3 Mpixels/sec 153.6 Mpixels/sec
Text processing 220.6 pages/sec 181.9 pages/sec
Background blur 58.1 images/sec 25 images/sec
Photo processing 121.7 images/sec 69.4 images/sec
Ray tracing 18.8 Mpixels/sec 5.86 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2349 1833
Geekbench 6 (багатоядерний) 12981 5773

PassMark

Integer math 55.7 GOps/sec 37 GOps/sec
Floating point math 84.7 GOps/sec 21.7 GOps/sec
Find prime numbers 310M Primes/sec 41M Primes/sec
Random string sorting 30.5M Strings/sec 14.4M Strings/sec
Data encryption 13.3 GBytes/sec 6.3 GBytes/sec
Data compression 222.1 MBytes/sec 123.9 MBytes/sec
Physics 1802 Frames/sec 676 Frames/sec
Extended instructions 15.3B Matrices/sec 8.5B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) 3091 2954
Passmark CPU (багатоядерний) 22050 10981

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 24 квітня 2024 21 червня 2021
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Tiger Lake
Номер моделі X1P-64-100 i7-11320H
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Iris Xe Graphics G7 96EU

Процесор

Ядер 10 4
Потоковий 10 8
Частота 3,4 ГГц 2.5-3.2 ГГц
Кількість ядер 10 4
Кількість потоків 10 8
Множник 34x 25-32x
Розблокований множник Немає Немає
Макс. частота в Turbo Boost Немає даних 4.5 ГГц
Частота шини Немає даних 100 МГц
Швидкість шини Немає даних 4 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 96КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 1280КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 8 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 10 нанометрів
Енергоспоживання (TDP) 23 Вт 28-35 Вт
Сокет Custom BGA-1449
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Iris Xe Graphics G7 96EU
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1250 МГц 1350 МГц
Шейдерні блоки 1536 768
TMUs 48 48
ROPs 6 24
Обчислювальні блоки 6 96
IGPU FLOPS 3.7-4.6 терафлопс 2,07 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8448 - DDR4-3200
- LPDDR4X-4267
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с Немає даних
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100) Сайт Intel Core i5 11320H
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 20

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Snapdragon X Plus чи Intel Core i5 11320H?

Intel Core i5 11320H має вищу одноядерну продуктивність у Cinebench R23, що може дати перевагу в іграх. Однак Snapdragon X Plus має кращу інтегровану графіку, що важливо для легких ігор без дискретної відеокарти.

Чи варто купувати Snapdragon X Plus замість Intel Core i5 11320H для роботи?

Так, якщо ваша робота потребує багатопотокових обчислень (відеомонтаж, компіляція), Snapdragon X Plus значно швидший. Для офісних завдань обидва підходять, але Snapdragon забезпечує кращу енергоефективність.

Який процесор має кращу інтегровану графіку?

Snapdragon X Plus має вищий рейтинг інтегрованої графіки (32 проти 23) та кращі результати в тестах Photo processing і Ray tracing, що робить його більш придатним для графічних завдань без дискретної карти.

Чи підходить Snapdragon X Plus для ноутбуків з автономністю?

Так, Snapdragon X Plus створений для енергоефективності, що забезпечує довший час роботи від батареї. Він ідеальний для ультрабуків, де важлива автономність.

Який процесор новіший і чи варто обирати його через це?

Snapdragon X Plus випущений у 2024 році, тоді як Intel Core i5 11320H — у 2021. Новіший Snapdragon пропонує сучасні технології та кращу підтримку ПЗ, але Intel може мати кращу сумісність зі старими програмами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.