Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) vs Intel Core i5 1035G7

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) та Intel Core i5 1035G7 — це процесори для ноутбуків, що належать до різних поколінь і архітектур. Snapdragon X Plus, випущений у 2024 році, пропонує сучасну ARM-архітектуру з високою багатопотоковою продуктивністю, тоді як Intel Core i5 1035G7 (2019) — перевірений x86-чип із акцентом на енергоефективність. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та сценарії використання, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) значно випереджає Intel Core i5 1035G7 у багатопотокових завданнях: у Cinebench R23 багатоядерний результат становить 6793 проти 3238, а в Geekbench 6 — 11201 проти 4544. Snapdragon також демонструє кращу інтегровану графіку (63 бали проти 18) та вищу швидкість у реальних сценаріях, як-от обробка фото та рендеринг. Однак Intel виграє в енергоефективності (100 балів проти 0) і має трохи вищий одноядерний показник у Cinebench R23 (1155 проти 1118). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність у багатозадачності та сучасних додатках — обирайте Snapdragon X Plus. Для енергоощадних пристроїв або специфічного x86-сумісного ПЗ — Intel Core i5 1035G7.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: Snapdragon X Plus має майже вдвічі вищий результат у Cinebench R23 (6793 проти 3238) та Geekbench 6 (11201 проти 4544), що робить його кращим для ресурсомістких завдань.
  • Інтегрована графіка: Snapdragon X Plus отримує 63 бали за графіку проти 18 у Intel, що забезпечує плавнішу роботу в графічних редакторах та легких іграх.
  • Енергоефективність: Intel Core i5 1035G7 набирає 100 балів у цій категорії, тоді як Snapdragon — 0, що вказує на кращу оптимізацію енергоспоживання в Intel.
  • Одноядерна продуктивність: Intel трохи випереджає Snapdragon у Cinebench R23 (1155 проти 1118), але Snapdragon лідирує в Geekbench 6 (2412 проти 1584), демонструючи вищу швидкість в окремих сценаріях.
  • Швидкість обробки даних: Snapdragon X Plus значно швидше стискає файли (1017,2 MB/s проти 473,8 MB/s) та компілює код (92,2 Klines/s проти 26,7 Klines/s), що важливо для розробників.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1118 1155
Cinebench R23 (багатоядерний) 6793 3238

GeekBench v6

File compression 1017.2 MB/sec 473.8 MB/sec
Clang compilation 92.2 Klines/sec 26.7 Klines/sec
HTML 5 Browser 279.5 pages/sec 127.8 pages/sec
PDF Renderer 302.6 Mpixels/sec 155.5 Mpixels/sec
Text processing 216.4 pages/sec 125.1 pages/sec
Background blur 52.1 images/sec 17.7 images/sec
Photo processing 100.3 images/sec 56.8 images/sec
Ray tracing 14.2 Mpixels/sec 6.61 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2412 1584
Geekbench 6 (багатоядерний) 11201 4544

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 4 вересня 2024 1 серпня 2019
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Ice Lake
Номер моделі X1P-42-100 i5-1035G7
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Iris Plus Graphics G7

Процесор

Ядер 8 4
Потоковий 8 8
Частота 3.2 ГГц 1,2 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3,4 ГГц 3.7 ГГц
Кількість ядер 8 4
Кількість потоків 8 8
Множник 32x 12x
Розблокований множник Немає Немає
Швидкість шини Немає даних 4 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 64 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 256КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 6 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 10 нанометрів
Сокет Custom BGA-1526
Енергоспоживання (TDP) Немає даних 15 Вт
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Intel Iris Plus Graphics G7
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1107 МГц 1050 МГц
Шейдерні блоки 1536 512
TMUs 48 32
ROPs 6 8
Обчислювальні блоки 6 64
IGPU FLOPS 3.7-4.6 терафлопс 1,08 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8448 - DDR4-3200
- LPDDR4-3733
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с 55,63 ГБ/с
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) Сайт Intel Core i5 1035G7
Версія PCI Express 4.0 3.0
Розширені інструкції Немає даних SSE4.1, SSE4.2, AVX-2, AVX-512

PassMark

Integer math Немає даних 27.5 GOps/sec
Floating point math Немає даних 16 GOps/sec
Find prime numbers Немає даних 24M Primes/sec
Random string sorting Немає даних 10.6M Strings/sec
Data encryption Немає даних 4.6 GBytes/sec
Data compression Немає даних 90.5 MBytes/sec
Physics Немає даних 574 Frames/sec
Extended instructions Немає даних 6.4B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) Немає даних 2204
Passmark CPU (багатоядерний) Немає даних 8111

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Snapdragon X Plus чи Intel Core i5 1035G7?

Snapdragon X Plus має кращу інтегровану графіку (63 бали проти 18), тому він забезпечить вищу продуктивність у легких іграх та графічних завданнях. Однак для сучасних ігор обидва процесори поступаються дискретним відеокартам.

Чи варто обирати Snapdragon X Plus для роботи з відео?

Так, Snapdragon X Plus демонструє значно вищу швидкість у рендерингу (14,2 Mpixels/s проти 6,61) та обробці фото (100,3 images/s проти 56,8), що робить його кращим вибором для відеомонтажу та графіки.

Який процесор енергоефективніший?

Intel Core i5 1035G7 має вищий показник енергоефективності (100 балів проти 0), що означає менше енергоспоживання та потенційно довший час автономної роботи в ноутбуках.

Чи підходить Snapdragon X Plus для програмного забезпечення, сумісного з x86?

Snapdragon X Plus використовує ARM-архітектуру, тому деякі x86-додатки можуть працювати через емуляцію з втратою продуктивності. Intel Core i5 1035G7 має нативну сумісність із усім x86-ПЗ.

Який процесор кращий для багатозадачності?

Snapdragon X Plus значно перевершує Intel у багатопотокових тестах (Cinebench R23: 6793 проти 3238), тому він краще справляється з одночасним запуском кількох важких програм.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.