Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) vs Intel Core i7 1068NG7

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) та Intel Core i7 1068NG7 — два процесори з різною архітектурою та призначенням. Snapdragon X Plus, випущений у 2024 році, орієнтований на енергоефективність та інтегровану графіку, тоді як Intel Core i7 1068NG7 (2020) пропонує кращу однопотокову продуктивність у старих тестах. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні бенчмарки, швидкість обробки даних та інші ключові параметри, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант для вашого ноутбука.

Короткий висновок. За загальним рейтингом Intel Core i7 1068NG7 випереджає Snapdragon X Plus (43 проти 36), однак це не відображає всієї картини. Snapdragon X Plus демонструє значно вищу багатопотокову продуктивність у Geekbench 6 (11201 проти 4238) та Cinebench R23 багатоядерному (6793 проти 4566), а також набагато швидше працює з файлами, компіляцією та графікою. Intel Core i7 має перевагу в одноядерному Cinebench R23 (1234 проти 1118) та кращу енергоефективність за даними тестів. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність у багатозадачності та роботі з контентом — обирайте Snapdragon X Plus. Для простих завдань і економії енергії підійде Intel Core i7.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: Snapdragon X Plus має майже втричі вищий результат у Geekbench 6 (багатоядерний) — 11201 проти 4238 у Intel Core i7 1068NG7.
  • Швидкість компіляції: Snapdragon X Plus обробляє 92.2 Klines/sec у Clang compilation, що майже в 4 рази швидше за 23.6 Klines/sec у Intel.
  • Графічні завдання: Snapdragon X Plus показує 52.1 images/sec у Background blur проти 22.3 images/sec у Intel, що свідчить про потужнішу інтегровану графіку.
  • Енергоефективність: Intel Core i7 1068NG7 отримав 100 балів за енергоефективність у тестах, тоді як Snapdragon X Plus — 0, що вказує на кращу оптимізацію споживання енергії у Intel.
  • Дата виходу: Snapdragon X Plus (вересень 2024) значно новіший за Intel Core i7 1068NG7 (січень 2020), що пояснює його переваги в сучасних бенчмарках.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1118 1234
Cinebench R23 (багатоядерний) 6793 4566

GeekBench v6

File compression 1017.2 MB/sec 439.9 MB/sec
Clang compilation 92.2 Klines/sec 23.6 Klines/sec
HTML 5 Browser 279.5 pages/sec 96.6 pages/sec
PDF Renderer 302.6 Mpixels/sec 129.5 Mpixels/sec
Text processing 216.4 pages/sec 142 pages/sec
Background blur 52.1 images/sec 22.3 images/sec
Photo processing 100.3 images/sec 46.2 images/sec
Ray tracing 14.2 Mpixels/sec 6.55 Mpixels/sec
Geekbench 6 (одноядерний) 2412 1320
Geekbench 6 (багатоядерний) 11201 4238

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 4 вересня 2024 1 січня 2020
Тип Для ноутбука Для ноутбука
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Ice Lake
Номер моделі X1P-42-100 i7-1068NG7
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Iris Plus Graphics G7 (64 EU)

Процесор

Ядер 8 4
Потоковий 8 8
Частота 3.2 ГГц 2.3 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 3,4 ГГц 4.1 ГГц
Кількість ядер 8 4
Кількість потоків 8 8
Множник 32x 23x
Розблокований множник Немає Немає
Частота шини Немає даних 100 МГц
Швидкість шини Немає даних 4 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 48КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 8 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 10 нанометрів
Сокет Custom BGA-1344
Енергоспоживання (TDP) Немає даних 28 Вт
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Intel Iris Plus Graphics G7 (64 EU)
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1107 МГц 1100 МГц
Шейдерні блоки 1536 512
TMUs 48 32
ROPs 6 8
Обчислювальні блоки 6 64
IGPU FLOPS 3.7-4.6 терафлопс 1,13 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8448 - DDR4-3200
- LPDDR4-3733
Макс. розмір 64 ГБ 64 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с 58.3 ГБ/c
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) Сайт Intel Core i7 1068NG7
Версія PCI Express 4.0 3.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 16

PassMark

Integer math Немає даних 29.9 GOps/sec
Floating point math Немає даних 16.7 GOps/sec
Find prime numbers Немає даних 32M Primes/sec
Random string sorting Немає даних 12M Strings/sec
Data encryption Немає даних 5.9 GBytes/sec
Data compression Немає даних 112.2 MBytes/sec
Physics Немає даних 731 Frames/sec
Extended instructions Немає даних 6.6B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) Немає даних 2331
Passmark CPU (багатоядерний) Немає даних 9267

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор кращий для ігор: Snapdragon X Plus чи Intel Core i7 1068NG7?

Snapdragon X Plus має вищу продуктивність інтегрованої графіки (63 бали проти 19), що робить його кращим вибором для ігор та графічних завдань.

Чи варто вибирати Snapdragon X Plus через його новизну?

Так, Snapdragon X Plus (2024) пропонує сучаснішу архітектуру, вищу багатопотокову продуктивність і кращу роботу з мультимедіа, що важливо для нових програм.

Який процесор енергоефективніший?

Intel Core i7 1068NG7 отримав максимальний бал за енергоефективність (100), тому він споживає менше енергії при виконанні простих завдань.

Для яких завдань підходить Snapdragon X Plus?

Snapdragon X Plus оптимальний для багатозадачності, обробки фото та відео, компіляції коду та роботи з великими файлами завдяки високим показникам у Geekbench та Cinebench.

Чи можна порівнювати ці процесори за ціною?

В наданих даних ціна відсутня, тому порівняти вартість неможливо. Рекомендуємо перевірити актуальні ціни в магазинах.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.