Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-46-100) vs Intel Core i5 11400

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-46-100) та Intel Core i5 11400 — це два процесори, що представляють різні епохи та архітектури. Snapdragon X Plus, випущений у 2024 році, створений для тонких ноутбуків на ARM-архітектурі з акцентом на енергоефективність та інтегровану графіку. Натомість Intel Core i5 11400 (2021 рік) — це перевірений x86-чип для настільних ПК, який пропонує високу багатопотокову продуктивність. Порівняння допоможе зрозуміти, який процесор краще відповідає вашим завданням — від роботи з документами до ігор або професійних обчислень.

Короткий висновок. Intel Core i5 11400 випереджає Snapdragon X Plus у багатоядерних завданнях (Cinebench R23: 9623 проти 6896) та однопотоковій продуктивності (1343 проти 1151). Він також має вищий загальний рейтинг (50 проти 36). Однак Snapdragon X Plus демонструє кращу інтегровану графіку (оцінка 63 проти 27) і значно новішу архітектуру ARMv9, що забезпечує потенційно вищу енергоефективність. Якщо вам потрібен потужний настільний ПК для роботи чи ігор — обирайте Intel Core i5 11400. Для ультрапортативного ноутбука з тривалим часом автономної роботи та сучасною графікою — Snapdragon X Plus.

Основні відмінності

  • Багатопотокова продуктивність: Intel Core i5 11400 має суттєву перевагу в Cinebench R23 (9623 проти 6896) та Geekbench 6 (8234 проти 11345, хоча Snapdragon випереджає в Geekbench 6).
  • Однопотокова продуктивність: Intel Core i5 11400 швидший у Cinebench R23 (1343 проти 1151), але Snapdragon X Plus перемагає в Geekbench 6 (2422 проти 2153).
  • Інтегрована графіка: Snapdragon X Plus з графікою Adreno X1 значно потужніший (оцінка 63 проти 27), що робить його кращим для мультимедіа та легких ігор без дискретної відеокарти.
  • Енергоефективність: Snapdragon X Plus (ARM-архітектура) споживає менше енергії, що ідеально для ноутбуків, тоді як Intel Core i5 11400 потребує активного охолодження.
  • Архітектура та сумісність: Snapdragon X Plus працює на ARMv9 з емуляцією x86, що може впливати на сумісність з деякими програмами, тоді як Intel Core i5 11400 — це класичний x86-процесор з повною підтримкою ПЗ.

Cinebench R23

Cinebench R23 (одноядерний) 1151 1343
Cinebench R23 (багатоядерний) 6896 9623

GeekBench v6

Geekbench 6 (одноядерний) 2422 2153
Geekbench 6 (багатоядерний) 11345 8234
File compression Немає даних 557 MB/sec
Clang compilation Немає даних 62.8 Klines/sec
HTML 5 Browser Немає даних 172.3 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 274.2 Mpixels/sec
Text processing Немає даних 205.9 pages/sec
Background blur Немає даних 41.8 images/sec
Photo processing Немає даних 71.1 images/sec
Ray tracing Немає даних 13.8 Mpixels/sec

Загальна інформація

Виробник Qualcomm Intel
Дата виходу 4 вересня 2024 17 березня 2021
Тип Для ноутбука Десктопний
Архітектура набору команд ARMv9 x86-64
Кодове ім'я Snapdragon X Rocket Lake
Номер моделі X1P-46-100 i5-11400
Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 UHD Graphics 730

Процесор

Ядер 8 6
Потоковий 8 12
Частота 3,4 ГГц 2.6 ГГц
Макс. частота в Turbo Boost 4 ГГц 4,4 ГГц
Кількість ядер 8 6
Кількість потоків 8 12
Множник 34x 26x
Розблокований множник Немає Немає
Частота шини Немає даних 100 МГц
Швидкість шини Немає даних 8 ГТ/с
Кеш 1-го рівня Немає даних 64 КБ (на ядро)
Кеш 2-го рівня Немає даних 512КБ (на ядро)
Кеш 3-го рівня Немає даних 12 МБ (загальний)

Пакет

Техпроцес 4 нанометри 14 нанометрів
Сокет Custom LGA-1200
Енергоспоживання (TDP) Немає даних 65 Вт
Критична температура Немає даних 100°C

iGPU

Інтегрована графіка Qualcomm Adreno X1 Intel UHD Graphics 730
Частота GPU 500 МГц 300 МГц
Boost частота GPU 1367 МГц 1300 МГц
Шейдерні блоки 1536 192
TMUs 48 48
ROPs 6 24
Обчислювальні блоки 6 24
IGPU FLOPS 3.7-4.6 терафлопс 0,5 терафлопс
TGP Немає даних 15 Вт

Підтримка пам'яті

Тип пам'яті - LPDDR5X-8448 - DDR4-3200
Макс. розмір 64 ГБ 128 ГБ
Кількість каналів 8 2
Макс. пропускна здатність 135 ГБ/с 50 ГБ/с
Підтримка ECC Немає Немає

Інше

Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-46-100) Сайт Intel Core i5 11400
Версія PCI Express 4.0 4.0
Макс. ліній PCI Express Немає даних 20

PassMark

Integer math Немає даних 58.6 GOps/sec
Floating point math Немає даних 34.6 GOps/sec
Find prime numbers Немає даних 50M Primes/sec
Random string sorting Немає даних 24.2M Strings/sec
Data encryption Немає даних 10.5 GBytes/sec
Data compression Немає даних 210.7 MBytes/sec
Physics Немає даних 808 Frames/sec
Extended instructions Немає даних 15.2B Matrices/sec
Passmark CPU (одноядерний) Немає даних 3025
Passmark CPU (багатоядерний) Немає даних 17009

Оцінки за доступними даними

Однопотокова продуктивність

Рейтинг у тестах, що використовують одне ядро

Багатопотокова продуктивність

Тести в бенчмарках, де задіяні всі ядра

Енергоспоживання (TDP)

Відносна оцінка заявленого TDP: менше — вищий бал. Не є вимірюванням продуктивності на ват.

Інтегрована графіка

Можливості iGPU в іграх та 3D-додатках

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який процесор краще для ігор: Snapdragon X Plus чи Intel Core i5 11400?

Intel Core i5 11400 має вищу однопотокову продуктивність, що важливо для ігор, але Snapdragon X Plus пропонує потужнішу інтегровану графіку. Для ігор без дискретної відеокарти Snapdragon кращий, але з відеокартою Intel виграє.

Чи варто вибрати Snapdragon X Plus замість Intel Core i5 11400 для ноутбука?

Так, Snapdragon X Plus створений для ноутбуків: він енергоефективний, має сучасну графіку та ARM-архітектуру. Intel Core i5 11400 — це настільний процесор, який потребує більше енергії та охолодження.

Який процесор має вищу продуктивність у багатопотокових завданнях?

Intel Core i5 11400 демонструє вищу багатопотокову продуктивність у Cinebench R23 (9623 проти 6896), що робить його кращим для відеомонтажу, рендерингу та компіляції.

Чи підтримує Snapdragon X Plus Windows-додатки?

Так, Snapdragon X Plus працює на ARM-архітектурі та підтримує емуляцію x86-додатків у Windows, але деякі програми можуть працювати повільніше, ніж на рідному x86-процесорі Intel.

Який процесор краще підходить для роботи з графікою та відео?

Для роботи з графікою без дискретної відеокарти Snapdragon X Plus має кращу інтегровану графіку (Adreno X1). Для професійного відеомонтажу з дискретною відеокартою Intel Core i5 11400 забезпечує вищу обчислювальну потужність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.