Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Huawei P60 vs Xiaomi Redmi A2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Huawei P60 та Xiaomi Redmi A2 — два смартфони, що представляють різні сегменти ринку. P60 пропонує OLED-дисплей з високою частотою оновлення та потужні комунікаційні можливості, тоді як Redmi A2 робить акцент на автономності та доступній ціні. Порівняймо їхні характеристики, щоб визначити, який апарат краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Huawei P60 виграє за якістю дисплея (OLED, 120 Гц), комунікаціями (92 бали) та загальною продуктивністю, що підтверджується вищим загальним балом (54 проти 36). Натомість Xiaomi Redmi A2 має кращу оцінку батареї (89 балів) і може бути привабливим для тих, хто шукає бюджетний пристрій з тривалою автономністю. Однак його дисплей і камера значно поступаються. Вибір залежить від пріоритетів: якість зображення та функціональність проти економії та довгого часу роботи.

Основні відмінності

  • Дисплей: Huawei P60 оснащений 6.67-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 1220x2700 пікселів та частотою оновлення 120 Гц, тоді як Xiaomi Redmi A2 має 6.52-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 720x1600 пікселів і 60 Гц.
  • Камера: За оцінками, камера Huawei P60 набрала 34 бали, що значно вище за 11 балів у Redmi A2, вказуючи на кращу якість знімків.
  • Продуктивність: Huawei P60 має оцінку продуктивності 38 балів проти 5 балів у Redmi A2, що свідчить про суттєву перевагу в швидкодії.
  • Автономність: Xiaomi Redmi A2 отримав 89 балів за батарею, перевершуючи 79 балів Huawei P60, що може означати довший час роботи без підзарядки.
  • Комунікації: Huawei P60 лідирує з 92 балами проти 77 у Redmi A2, що може включати кращу підтримку мереж та додаткові функції зв'язку.

Екран

Тип OLED IPS LCD
Розмір 6.67 дюймів 6,52 дюйма
Дозвіл 1220 x 2700 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 444 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Так Немає
Макс. заявлена яскравість 550 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Так, HDR10+ Немає
Частота опитування сенсора 300 Гц Немає даних
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 89.5% 81.1%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
- DC Dimming
Немає даних
Колірний охват sRGB Немає даних 95%
ШІМ (PWM) Немає даних Не виявлено
Час відгуку Немає даних 30 мс
Контрастність Немає даних 1303:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 375 ніт

Дизайн та корпус

Висота 161 мм 164,9 мм
Ширина 74,5 мм 76,8 мм
Товщина 8,3 мм 9,1 мм
Вага 197 грамів 192 грами
Водонепроникність IP68 Немає
Матеріал задньої панелі Скло Пластик
Матеріал рамки Метал Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний, Зелений, Фіолетовий Чорний, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у дисплеї Немає

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 MediaTek Helio G36
Макс. частота 3000 МГц 2200 МГц
Ядер CPU 8 (1 + 3 + 4) 8 (4 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A510
- 3 ядра по 2.75 ГГц: Cortex-A710
- 1 ядро по 3.2 ГГц: Cortex-X2
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A53
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 4 нанометри 12 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon No
Графіка Adreno 730 PowerVR GE8320
GPU-ядер 1536 32
Частота GPU 875 МГц 680 МГц
FLOPS ~2764,8 Гфлопс ~43,5 Гфлопс
CPU 312102 42168
GPU 469925 17833
Memory 192292 40327
UX 229345 30783
Total score 1203664 131111
Geekbench 6 (одноядерний) 1818 477
Geekbench 6 (багатоядерний) 4462 1523
AnTuTu Benchmark 10 1203664 131111

Пам'ять

Об'єм ОЗП 8 ГБ 2, 3 ГБ
Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Кількість каналів 4 2
Об'єм накопичувача 128, 256, 512 ГБ 32 ГБ
Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті Nano Memory MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 256 ГБ До 512 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 1600 МГц

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 12
Оболонка UI EMUI 13.1 MIUI 14

Батарея

Об'єм 4815 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 66 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-іонний (Li-Ion)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Так (50 Вт) Немає
Реверсивна зарядка Так (бездротова) Немає
Швидка зарядка Так (50% за 19 хвилин) Немає
Час повного заряджання 0:52 год. 2:43 год.

Основна камера

Матриця 48 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8000 x 6000 3264 x 2448
Зум Оптичний, 5x Цифровий
Спалах Dual LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео До 60 кадрів/с Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 960 кадрів/с (1080p) Немає
Кількість об'єктивів 1) Standard: 48 MP
2) Telephoto: 12 MP
3) Ultrawide: 13 MP
1) Standard: 8 MP
2) Depth
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 48 MP 8 MP
Апертура f/1.4 f/2.0
Фокусна відстань 25 mm Немає даних
Сенсор Sony IMX888 Немає даних
Розмір сенсора 1/1.4" Немає даних
Розмір пікселя 1.17 micron Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 12 MP Немає даних
Апертура f/3.4 Немає даних
Фокусна відстань 125 mm Немає даних
Сенсор Sony IMX688 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Роздільна здатність фото 13 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Фокусна відстань 13 mm Немає даних
Сенсор Sony IMX688 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 13 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4160 x 3120 2592 x 1944
Апертура f/2.4 f/2.2
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 2160p (4K) при 60 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Сенсор Немає даних CMOS
Автофокус Немає даних Так

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 5
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 3.1 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Так Немає
LTE Cat* 20 4
2G мережі GSM 2/3/5/8 (850/900/1800/1900 MHz) Немає даних
3G мережі WCDMA Bands 1/2/4/5/6/8/19 Немає даних
4G мережі LTE 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28 (TX: 703 MHz-733 MHz, RX: 758 MHz-788 MHz), 34/38/39/40/41 Немає даних
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Немає Так
FM-Радіо Немає Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 79,4 дБ

Інше

Клас Флагман Бюджетний
Дата виходу Березень 2023 року Березень 2023 року
Дата початку продажів Березень 2023 року Березень 2023 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Акселерометр
Зарядний пристрій з коробки Так, 66 Вт Так, 10 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Huawei P60 має вищу оцінку продуктивності (38 балів) та ігрову оцінку (38 балів) порівняно з Redmi A2 (5 балів), тому він краще впорається з вимогливими іграми.

Чи варто переплачувати за Huawei P60?

Якщо для вас важливі якісний дисплей, камера та продуктивність, то так. Redmi A2 пропонує кращу автономність, але значно поступається в інших аспектах.

Який смартфон має кращу автономність?

Xiaomi Redmi A2 має вищий бал батареї (89 проти 79), що свідчить про потенційно довший час роботи без підзарядки.

Чи підтримує Huawei P60 HDR?

Так, Huawei P60 підтримує HDR10+, що забезпечує кращу контрастність та кольори на сумісному контенті.

Який смартфон має кращу камеру?

Huawei P60 має значно вищий бал камери (34 проти 11), тому його камера, ймовірно, робить якісніші знімки за різних умов.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.