Infinix Hot 30 vs Xiaomi Redmi 9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Infinix Hot 30 та Xiaomi Redmi 9 — два бюджетні смартфони, які пропонують різний баланс характеристик. Hot 30 вийшов у 2023 році, тоді як Redmi 9 — на три роки раніше. Порівняння допоможе зрозуміти, який апарат краще відповідає вашим потребам: свіжіший Infinix із 90 Гц дисплеєм та потужною батареєю чи перевірений Xiaomi з міцнішим склом і кращою продуктивністю в іграх.

Короткий висновок. Якщо ж пріоритет — надійність і продуктивність — Redmi 9.

Основні відмінності

  • Infinix Hot 30 має дисплей TFT LCD 6,78 дюйма з частотою оновлення 90 Гц, тоді як Redmi 9 — IPS LCD 6,53 дюйма з 60 Гц.
  • Яскравість екрана Hot 30 сягає 600 ніт, у Redmi 9 — 400 ніт, що робить перший кращим для використання на вулиці.
  • Redmi 9 оснащений захисним склом Corning Gorilla Glass 3, тоді як Hot 30 — лише загартованим склом.

Екран

Тип TFT LCD IPS LCD
Розмір 6,78 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2460 пікселів 1080 x 2340 пікселів
Співвідношення сторін 21:9 19.5:9
Щільність пікселів 396 точок на дюйм 395 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 600 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 270 Гц Немає даних
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 83% 83.2%
Колірний охват sRGB Немає даних 93%
ШІМ (PWM) Немає даних 500 Гц
Час відгуку Немає даних 35 мс
Контрастність Немає даних 710:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 422 ніт

Дизайн та корпус

Висота 168.76 мм 163,3 мм
Ширина 76,61 мм 77 мм
Товщина 8,5 мм 9,1 мм
Вага 196 грамів 198 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний, Зелений Сірий, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G88 MediaTek Helio G80
Макс. частота 2000 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU Yes
Графіка Mali-G52 MP2 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 48 48
Частота GPU 1000 МГц 950 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 79805 92739
GPU 41131 38248
Memory 68283 60628
UX 70720 73581
Total score 259939 265196
Stability 99% 98%
Graphics test 4 FPS 3 FPS
Graphics score 753 664
Web score 7091 7340
Video editing 6151 5457
Photo editing 15380 19334
Data manipulation 5772 6142
Writing score 9213 9102
Geekbench 6 (одноядерний) 431 514
Geekbench 6 (багатоядерний) 1406 1559
AnTuTu Benchmark 10 259939 265196
3DMark Wild Life Performance 753 664
PCMark 3.0 8102 8358
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Пікова температура корпусу Немає даних 47 °C

Пам'ять

Об'єм ОЗП 8 ГБ 3, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 10 (З оновленням до Android 12)
Оболонка UI XOS 12.6 MIUI 13
Розмір системи з коробки Немає даних 13 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5020 мА·год
Макс. потужність зарядки 33 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (55% за 30 хвилин) Так (50% за 80 хвилин)
Час повного заряджання 1:40 год. 3:05 год.
Реверсивна зарядка Немає даних Немає
Веб-серфінг Немає даних 08:45 год.
Перегляд відео Немає даних 13:56 год.
Ігри Немає даних 05:30 год.
Режим очікування Немає даних 113 год.
Загальна автономність Немає даних 22:51 год.

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4208 x 3120 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Quad LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Depth
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 5 MP
4) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.6 f/2.2
Сенсор SK Hynix Hi5021Q Omnivision OV13B10
Розмір сенсора 1/2.55" 1/3.1"
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Сповільнена зйомка Немає даних 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива Немає даних 118°
Фокусна відстань Немає даних 28 mm
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Роздільна здатність фото Немає даних 8 MP
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 13 mm
Сенсор Немає даних OmniVision OV8856
Розмір сенсора Немає даних 1/4.0"
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 3264 x 2448
Апертура f/2.5 f/2.0
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Фокусна відстань Немає даних 27 мм
Сенсор Немає даних CMOS

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Немає Так
Інфрачервоний порт Немає Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
2G мережі GSM B2|3|5|8 GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA B1|2|4|5|8 HSDPA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE B1|2|3|4|5|7|8|20|28A|28B|38|40|41(120M) LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
Підтримка 5G Немає Немає
LTE Cat* Немає даних 7

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 83,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Березень 2023 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Березень 2023 року Липень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 33 Вт Так, 10 Вт
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.71 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.06 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Infinix Hot 30
42 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12
Xiaomi Redmi 9
43 / 100
Дані: 10 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
20
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

15
Дані: 1 з 1
13
Дані: 1 з 1

Дисплей

78
Дані: 3 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
57
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Xiaomi Redmi 9 має вищий бал за ігри (10 проти 8), що може забезпечити кращу продуктивність у важких іграх, хоча обидва пристрої бюджетного рівня.

У якого смартфона краща автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Чи варто купувати Redmi 9 у 2025 році?

Redmi 9 — застаріла модель (2020 рік), але все ще може бути прийнятною для базових завдань. Hot 30 — свіжіший варіант із кращим екраном і батареєю.

Який дисплей кращий: TFT LCD чи IPS LCD?

IPS LCD зазвичай забезпечує кращі кути огляду та кольоропередачу. Однак Hot 30 має вищу частоту оновлення (90 Гц) і яскравість, що робить його більш плавним.

Чи підтримують ці смартфони швидку зарядку?

Дані про швидку зарядку відсутні, але Hot 30 має вищий бал батареї, що може свідчити про більшу ємність або кращу оптимізацію.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.