Tecno Camon 20 vs Xiaomi Redmi 8

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Tecno Camon 20 та Xiaomi Redmi 8 допоможе визначити, який смартфон краще відповідає вашим потребам. Tecno Camon 20 вийшов у 2023 році, тоді як Xiaomi Redmi 8 — у 2019. Обидві моделі належать до бюджетного сегменту, але мають суттєві відмінності в дисплеї, камері та продуктивності. Ми проаналізували ключові характеристики, щоб полегшити ваш вибір.

Короткий висновок. Tecno Camon 20 випереджає Xiaomi Redmi 8 за загальним рейтингом (41 проти 31). Він має кращий AMOLED-дисплей з вищою роздільною здатністю, більш ємну батарею (оцінка 84 проти 61) та кращі комунікації. Однак Redmi 8 може бути цікавий завдяки Gorilla Glass 5 та нижчій ціні. Якщо для вас важливі якість екрана та автономність, обирайте Tecno Camon 20.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Camon 20 має 6.67-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 1080x2400, тоді як Xiaomi Redmi 8 — 6.22-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 720x1520.
  • Продуктивність: Tecno Camon 20 має оцінку продуктивності 9, тоді як Redmi 8 — 6, що вказує на потужніший процесор.
  • Камера: Оцінка камери Tecno Camon 20 становить 26 проти 9 у Redmi 8, що свідчить про кращі можливості зйомки.
  • Захист дисплея: Xiaomi Redmi 8 використовує Corning Gorilla Glass 5, тоді як Tecno Camon 20 — загартоване скло.

Екран

Тип AMOLED IPS LCD
Розмір 6.67 дюймів 6,22 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1520 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 19:9
Щільність пікселів 395 точок на дюйм 270 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 5
Співвідношення екрана до корпусу 85.7% 81.8%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
Немає даних
Колірний охват sRGB Немає даних 95.7%
ШІМ (PWM) Немає даних Не виявлено
Час відгуку Немає даних 55.2 мс
Контрастність Немає даних 2308:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 515 ніт

Дизайн та корпус

Висота 163,4 мм 156,5 мм
Ширина 76,7 мм 75,4 мм
Товщина 7,8 мм 9,4 мм
Вага 190 грамів 188 грамів
Водонепроникність IP53 Так
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний, Синій Чорний, Синій, Червоний
Сканер відбитків пальців Так, у дисплеї Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G85 Qualcomm Snapdragon 439
Макс. частота 2000 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 4 ядра по 1.45 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Виробництво TSMC Samsung
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes Hexagon 536
Графіка Mali-G52 MP2 Adreno 505
GPU-ядер 48 48
Частота GPU 1000 МГц 450 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~43,2 Гфлопс
CPU 84736 57018
GPU 35760 15215
Memory 73712 46946
UX 75892 30378
Total score 270130 149557
Geekbench 6 (одноядерний) 430 476
Geekbench 6 (багатоядерний) 1449 1521
AnTuTu Benchmark 10 270130 149557

Пам'ять

Об'єм ОЗП 8 ГБ 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 1800 МГц 933 МГц
Кількість каналів 2 1
Об'єм накопичувача 256 ГБ 32, 64 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 (З оновленням до Android 14) Android 9.0 (З оновленням до Android 10)
Оболонка UI HIOS 14 MIUI 12.5
Розмір системи з коробки Немає даних 15 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 33 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 40 хвилин) Так, Quick Charge 3.0 (50% за 85 хвилин)
Час повного заряджання 1:28 год. 3:20 год.
Веб-серфінг Немає даних 08:09 год.
Перегляд відео Немає даних 10:10 год.
Ігри Немає даних 04:49 год.
Режим очікування Немає даних 110 год.
Загальна автономність Немає даних 20:29 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 12 мегапікселів
Роздільна здатність фото 9000 x 7000 4000 x 3000
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Depth: 2 MP
3) Depth
1) Standard: 12 MP
2) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 64 MP 12 MP
Апертура f/1.7 f/1.8
Фокусна відстань 25 mm Немає даних
Розмір сенсора 1/1.7" 1/2.55"
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Сповільнена зйомка Немає даних 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива Немає даних 113°
Сенсор Немає даних Sony IMX363
Розмір пікселя Немає даних 1.4 micron

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 32 мегапікселя 8 мегапікселів
Апертура f/2.5 f/2.0
Фокусна відстань 24 мм Немає даних
Сенсор CMOS CMOS
Розмір сенсора 1/2.8" Немає даних
Розмір пікселя 0,8 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 3648 x 2190

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 4.2
Функції Bluetooth LE LE, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Режим USB-host
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou
NFC* Залежить від регіону Немає
Інфрачервоний порт Немає Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 4
Підтримка 5G Немає Немає
2G мережі Немає даних GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
3G мережі Немає даних HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
4G мережі Немає даних LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300)

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 88,6 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Травень 2023 року Жовтень 2019 року
Дата початку продажів Травень 2023 року Жовтень 2019 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 33 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.231 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.48 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Camon 20
46 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi 8
43 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
—
Немає даних

Дисплей

67
Дані: 3 з 4
67
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
47
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

80
Дані: 1 з 2
28
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Обидві моделі мають низькі оцінки для ігор (9 та 7), тому не підходять для вимогливих ігор. Tecno Camon 20 може бути трохи кращим завдяки вищій продуктивності.

Чи варто купувати Xiaomi Redmi 8 у 2024 році?

Redmi 8 застарів (2019 рік) і має слабкий дисплей та камеру. Якщо бюджет дуже обмежений, він може підійти для базових завдань, але краще розглянути новіші моделі.

У якого смартфона краща автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Який дисплей якісніший?

Tecno Camon 20 оснащений AMOLED-екраном з вищою роздільною здатністю та яскравістю, що забезпечує кращу кольоропередачу та глибокий чорний колір.

Чи підтримують смартфони швидку зарядку?

У наданих даних немає інформації про швидку зарядку. Рекомендуємо перевірити специфікації на офіційних сайтах.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.