Tecno Camon 30 Premier vs Xiaomi Redmi 9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Tecno Camon 30 Premier та Xiaomi Redmi 9 — два смартфони різних поколінь. Camon 30 Premier вийшов у 2024 році, тоді як Redmi 9 — у 2020-му. Вони відрізняються дисплеєм, камерою та продуктивністю. Розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам обрати відповідний пристрій.

Короткий висновок. Tecno Camon 30 Premier пропонує сучасніший AMOLED-дисплей з частотою 120 Гц, кращу продуктивність та якіснішу камеру. Xiaomi Redmi 9 має більш доступну ціну та IPS-екран, але поступається за швидкістю та можливостями зйомки. Якщо вам потрібен потужний мультимедійний пристрій, обирайте Tecno. Для базових завдань та економії підійде Redmi 9.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Camon 30 Premier має 6,77-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 1264x2780 пікселів та частотою оновлення 120 Гц, тоді як Xiaomi Redmi 9 оснащений 6,53-дюймовим IPS LCD дисплеєм з роздільною здатністю 1080x2340 пікселів та частотою 60 Гц.
  • Камера: Tecno Camon 30 Premier має вищий бал за камеру (21 проти 12), що вказує на кращу якість зйомки порівняно з Xiaomi Redmi 9.

Екран

Тип AMOLED IPS LCD
Розмір 6,77 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1264 x 2780 пікселів 1080 x 2340 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 19.5:9
Щільність пікселів 451 точок на дюйм 395 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Так Немає
Макс. заявлена яскравість 1400 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Так, HDR10 Немає
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 5 Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 89.3% 83.2%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
- DC Dimming
Немає даних
Колірний охват sRGB 97.3% 93%
ШІМ (PWM) 365 Гц 500 Гц
Час відгуку 1 мс 35 мс
Контрастність ∞ Нескінченна 710:1
Реальна пікова яскравість (авто) 692 ніт 422 ніт

Дизайн та корпус

Висота 162,7 мм 163,3 мм
Ширина 76,2 мм 77 мм
Товщина 7,9 мм 9,1 мм
Вага 210 грамів 198 грамів
Водонепроникність IP54 Немає
Матеріал задньої панелі Еко-шкіра Пластик
Матеріал рамки Метал Пластик
Доступні кольори Чорний, Сріблястий Сірий, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у дисплеї Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Dimensity 8200 Ultimate MediaTek Helio G80
Макс. частота 3100 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (1 + 3 + 4) 8 (2 + 6)
Архітектура - 4 ядра по 2 ГГц: Cortex A55
- 3 ядра по 3 ГГц: Cortex A78
- 1 ядро по 3.1 ГГц: Cortex A78
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Кеш L3 4 МБ 1 МБ
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 4 нанометри 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU 580 Yes
Графіка Mali-G610 MP6 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 768 48
Частота GPU 950 МГц 950 МГц
FLOPS ~1442 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 266462 92739
GPU 232812 38248
Memory 214983 60628
UX 235429 73581
Total score 949686 265196
Geekbench 6 (одноядерний) 1224 514
Geekbench 6 (багатоядерний) 3912 1559
AnTuTu Benchmark 10 949686 265196
Пікова температура корпусу Немає даних 47 °C
Stability Немає даних 98%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Graphics score Немає даних 664
Web score Немає даних 7340
Video editing Немає даних 5457
Photo editing Немає даних 19334
Data manipulation Немає даних 6142
Writing score Немає даних 9102
3DMark Wild Life Performance Немає даних 664
PCMark 3.0 Немає даних 8358

Пам'ять

Об'єм ОЗП 12 ГБ 3, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Кількість каналів 4 2
Об'єм накопичувача 512 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 14 Android 10 (З оновленням до Android 12)
Оболонка UI HIOS 14 MIUI 13
Розмір системи з коробки 22 ГБ 13 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5020 мА·год
Макс. потужність зарядки 70 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (77% за 30 хвилин) Так (50% за 80 хвилин)
Час повного заряджання 0:44 год. 3:05 год.
Веб-серфінг 09:24 год. 08:45 год.
Перегляд відео 14:27 год. 13:56 год.
Ігри 05:51 год. 05:30 год.
Режим очікування 107 год. 113 год.
Загальна автономність 23:06 год. 22:51 год.

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Оптичний, 3x Цифровий
Спалах Quad LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео До 60 кадрів/с Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 240 кадрів/с (720p) 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива 114° 118°
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Telephoto: 50 MP
3) Ultrawide: 50 MP
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 5 MP
4) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.9 f/2.2
Фокусна відстань 23 mm 28 mm
Сенсор Sony IMX890 Omnivision OV13B10
Розмір сенсора 1/1.56" 1/3.1"
Розмір пікселя 1 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 50 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Фокусна відстань 70 mm Немає даних
Сенсор Samsung ISOCELL JN1 Немає даних
Розмір сенсора 1/2.76" Немає даних
Розмір пікселя 0.64 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Роздільна здатність фото 50 MP 8 MP
Апертура f/2.2 f/2.2
Фокусна відстань 14 mm 13 mm
Сенсор Samsung ISOCELL JN1 OmniVision OV8856
Розмір сенсора 1/2.76" 1/4.0"
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 4128 x 3096
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 50 мегапікселів 8 мегапікселів
Апертура f/2.5 f/2.0
Фокусна відстань 24 мм 27 мм
Сенсор Hynix Hi5022Q CMOS
Розмір сенсора 1/2.8" Немає даних
Розмір пікселя 0,64 мікрон Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 2160p (4K) при 60 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 3264 x 2448

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.3 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Так Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
Підтримка 5G Так Немає
LTE Cat* Немає даних 7
2G мережі Немає даних GSM B2/3/5/8
3G мережі Немає даних HSDPA B1/2/4/5/8
4G мережі Немає даних LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Немає Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність 92,9 дБ 83,7 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Лютий 2024 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Травень 2024 року Липень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 70 Вт Так, 10 Вт
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.71 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.06 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Camon 30 Premier
64 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12
Xiaomi Redmi 9
43 / 100
Дані: 10 з 12

Продуктивність CPU

40
Дані: 2 з 2
20
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
13
Дані: 1 з 1

Дисплей

87
Дані: 4 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

60
Дані: 2 з 2
57
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

88
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Tecno Camon 30 Premier має вищий бал за ігри (28 проти 10), тому краще підходить для ігор завдяки потужнішому процесору та плавнішому дисплею.

Чи варто переплачувати за Tecno Camon 30 Premier?

Так, якщо вам важливі якісний дисплей, продуктивність та камера. Redmi 9 — бюджетніший варіант для базових завдань.

Який смартфон має кращу автономність?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Чи підтримує Redmi 9 HDR?

Ні, Xiaomi Redmi 9 не підтримує HDR, на відміну від Tecno Camon 30 Premier, який підтримує HDR10.

Який смартфон має кращий дисплей для перегляду відео?

Tecno Camon 30 Premier з AMOLED-екраном, вищою роздільною здатністю та частотою 120 Гц забезпечує яскравішу та плавнішу картинку.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.