Tecno Pova 2 vs Xiaomi Redmi 14C

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Tecno Pova 2 та Xiaomi Redmi 14C — два бюджетні смартфони, які пропонують різні підходи до ключових характеристик. Tecno Pova 2, випущений у 2021 році, робить акцент на величезній батареї, тоді як новіший Xiaomi Redmi 14C (2024) пропонує плавніший дисплей із частотою 120 Гц. Порівняймо їх за основними параметрами: дисплеєм, камерою, автономністю, продуктивністю, пам'яттю, зарядкою та якістю зв'язку.

Короткий висновок. Однак Redmi 14C пропонує плавніший дисплей (120 Гц проти 60 Гц) і вищу яскравість (600 ніт проти 480 ніт). Якщо вам потрібен максимальний час роботи — обирайте Tecno Pova 2, а якщо важливіший дисплей та новітність — Xiaomi Redmi 14C.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Pova 2 має роздільну здатність 1080x2460 (389 ppi), тоді як Xiaomi Redmi 14C — 720x1640 (260 ppi), що робить зображення на Pova 2 чіткішим.
  • Частота оновлення: Redmi 14C підтримує 120 Гц, що забезпечує плавнішу анімацію, тоді як Pova 2 має лише 60 Гц.
  • Яскравість: Максимальна яскравість Redmi 14C становить 600 ніт проти 480 ніт у Pova 2, що дає перевагу на сонці.
  • Рік випуску: Pova 2 вийшов у 2021 році, а Redmi 14C — у 2024, тому останній має новіше програмне забезпечення та підтримку.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.9 дюйма 6.88 дюймів
Дозвіл 1080 x 2460 пікселів 720 x 1640 пікселів
Співвідношення сторін 20.5:9 20:9
Щільність пікселів 389 точок на дюйм 260 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 120 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 480 ніт 600 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 180 Гц 240 Гц
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 82.9% 85.5%

Дизайн та корпус

Висота 173,3 мм 171,88 мм
Ширина 78,8 мм 77,8 мм
Товщина 9,6 мм 8,22 мм
Вага 207 грамів 211 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Немає даних
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Сірий, Синій Чорний, Синій, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, у кнопці

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G85 MediaTek Helio G81
Макс. частота 2000 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes Yes
Графіка Mali-G52 MP2 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 48 48
Частота GPU 1000 МГц 950 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 85473 91408
GPU 39924 38890
Memory 64027 59876
UX 75795 71971
Total score 265219 262145
Stability 99% Немає даних
Graphics test 4 FPS Немає даних
Graphics score 716 Немає даних
Web score 6702 Немає даних
Video editing 6112 Немає даних
Photo editing 16420 Немає даних
Data manipulation 6304 Немає даних
Writing score 8905 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 519 418
Geekbench 6 (багатоядерний) 1565 1390
AnTuTu Benchmark 10 265219 262145
3DMark Wild Life Performance 716 Немає даних
PCMark 3.0 8206 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6 ГБ 4, 6, 8 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128 ГБ 64, 128, 256 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ До 1024 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 11 Android 14
Оболонка UI HIOS 7.6 HyperOS 1.0

Батарея

Об'єм 7000 мАг 5160 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 90 хвилин) Так (25% за 30 хвилин)
Час повного заряджання 3:30 год. 2:18 год.

Основна камера

Матриця 48 мегапікселів 50 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8000 x 6000 8160 x 6144
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Quad LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 48 MP
2) Macro: 2 MP
3) Depth: 2 MP
4) Depth: 2 MP
1) Standard: 50 MP
2) Depth: 2 MP
3) Depth
Особливості - Ефект "боке" - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 48 MP 50 MP
Апертура f/1.9 f/1.8
Розмір пікселя 0.8 micron Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Фокусна відстань Немає даних 28 mm

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 Немає даних
Апертура f/2.0 f/2.0
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5.4
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 Немає даних
2G мережі GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz GSM 2/3/5/8
3G мережі HSDPA 850 / 900 / 2100 WCDMA 1/5/8
4G мережі LTE B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 / B38 / B40 / B48 LTE 1/3/5/7/8/20/28/38/40/41
Підтримка 5G Немає Немає
DisplayPort Немає даних Немає

Звук

Динаміки Моно Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Червень 2021 року Серпень 2024 року
Дата початку продажів Червень 2021 року Серпень 2024 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Сканер відбитків пальців
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Немає даних Немає

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Pova 2
38 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12
Xiaomi Redmi 14C
51 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12

Продуктивність CPU

20
Дані: 2 з 2
18
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

14
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

66
Дані: 3 з 4
76
Дані: 3 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
—
Немає даних

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
95
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон кращий для ігор?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

У якого смартфона краща камера?

Tecno Pova 2 має трохи вищий бал за камеру (25 проти 20), але обидва телефони не пропонують високої якості зйомки.

Який смартфон має більший екран?

Обидва мають майже однаковий розмір: Pova 2 — 6.9 дюйма, Redmi 14C — 6.88 дюйма. Різниця непомітна.

Який смартфон краще тримає заряд?

Доступні характеристики наведено в таблиці. Надійного висновку про автономність без вимірювань часу роботи зробити не можна; ємність і зарядна потужність не замінюють цих тестів.

Чи варто купувати Tecno Pova 2 у 2024 році?

Якщо вам потрібна максимальна автономність і ви не ганяєтеся за новизною, Pova 2 може бути хорошим вибором. Але Redmi 14C пропонує новіші функції.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.