Tecno Pova 5 vs Xiaomi Redmi 9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два смартфони різних поколінь: Tecno Pova 5 (2023) та Xiaomi Redmi 9 (2020). Обидві моделі належать до бюджетного сегмента, але мають суттєві відмінності в дисплеї, автономності та продуктивності. Tecno Pova 5 пропонує вищу частоту оновлення екрана та більшу батарею, тоді як Redmi 9 може похвалитися захистом Gorilla Glass 3. Розглянемо ключові параметри, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Xiaomi Redmi 9 має міцніше скло Gorilla Glass 3, але поступається в продуктивності та іграх. Якщо для вас важливі плавність зображення та довга робота без підзарядки, обирайте Tecno Pova 5. Якщо ж захист дисплея та перевірений бренд — Redmi 9.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Pova 5 має частоту оновлення 120 Гц та яскравість 580 ніт, тоді як Xiaomi Redmi 9 — 60 Гц та 400 ніт.
  • Захист дисплея: Xiaomi Redmi 9 використовує Corning Gorilla Glass 3, Tecno Pova 5 — загартоване скло без вказаної марки.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,78 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2460 пікселів 1080 x 2340 пікселів
Співвідношення сторін 21:9 19.5:9
Щільність пікселів 396 точок на дюйм 395 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 580 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 180 Гц Немає даних
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 83.1% 83.2%
Особливості - DCI-P3 Немає даних
Колірний охват sRGB Немає даних 93%
ШІМ (PWM) Немає даних 500 Гц
Час відгуку Немає даних 35 мс
Контрастність Немає даних 710:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 422 ніт

Дизайн та корпус

Висота 168,61 мм 163,3 мм
Ширина 76,61 мм 77 мм
Товщина 9 мм 9,1 мм
Вага 219,4 грама 198 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Золотистий, Синій Сірий, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G99 MediaTek Helio G80
Макс. частота 2200 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A76
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes Yes
Графіка Mali-G57 MP2 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 128 48
Частота GPU 1000 МГц 950 МГц
FLOPS ~281,6 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 131249 92739
GPU 64386 38248
Memory 106837 60628
UX 115016 73581
Total score 417488 265196
Geekbench 6 (одноядерний) 724 514
Geekbench 6 (багатоядерний) 1982 1559
AnTuTu Benchmark 10 417488 265196
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Пікова температура корпусу Немає даних 47 °C
Stability Немає даних 98%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Graphics score Немає даних 664
Web score Немає даних 7340
Video editing Немає даних 5457
Photo editing Немає даних 19334
Data manipulation Немає даних 6142
Writing score Немає даних 9102
3DMark Wild Life Performance Немає даних 664
PCMark 3.0 Немає даних 8358

Пам'ять

Об'єм ОЗП 8 ГБ 3, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128, 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 2048 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 (З оновленням до Android 14) Android 10 (З оновленням до Android 12)
Оболонка UI HIOS 14 MIUI 13
Розмір системи з коробки Немає даних 13 ГБ

Батарея

Об'єм 6000 мА·год 5020 мА·год
Макс. потужність зарядки 45 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (50% за 21 хвилину) Так (50% за 80 хвилин)
Час повного заряджання 0:57 год. 3:05 год.
Веб-серфінг Немає даних 08:45 год.
Перегляд відео Немає даних 13:56 год.
Ігри Немає даних 05:30 год.
Режим очікування Немає даних 113 год.
Загальна автономність Немає даних 22:51 год.

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8190 x 6144 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Dual LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Depth
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 5 MP
4) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.6 f/2.2
Розмір сенсора 1/2.76" 1/3.1"
Розмір пікселя 0.7 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Сповільнена зйомка Немає даних 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива Немає даних 118°
Фокусна відстань Немає даних 28 mm
Сенсор Немає даних Omnivision OV13B10
Роздільна здатність фото Немає даних 8 MP
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 13 mm
Сенсор Немає даних OmniVision OV8856
Розмір сенсора Немає даних 1/4.0"
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 3264 x 2448
Апертура f/2.0 f/2.0
Сенсор CMOS CMOS
Розмір пікселя 1,12 мікрона Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Фокусна відстань Немає даних 27 мм

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Залежить від регіону Так
Інфрачервоний порт Немає Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Так Немає
Підтримка 5G Немає Немає
LTE Cat* Немає даних 7
2G мережі Немає даних GSM B2/3/5/8
3G мережі Немає даних HSDPA B1/2/4/5/8
4G мережі Немає даних LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 83,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Червень 2023 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Липень 2023 року Липень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 45 Вт Так, 10 Вт
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.71 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.06 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Pova 5
56 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi 9
43 / 100
Дані: 10 з 12

Продуктивність CPU

25
Дані: 2 з 2
20
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
13
Дані: 1 з 1

Дисплей

82
Дані: 3 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
57
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

80
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Tecno Pova 5 має вищий бал в іграх (14 проти 10) та частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавніший геймплей.

Чи варто переплачувати за Tecno Pova 5?

Доступні характеристики наведено в таблиці. Надійного висновку про автономність без вимірювань часу роботи зробити не можна; ємність і зарядна потужність не замінюють цих тестів.

Який смартфон має кращу камеру?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Який смартфон довше працює без підзарядки?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Чи підтримує Tecno Pova 5 HDR?

Ні, Tecno Pova 5 не має підтримки HDR, як і Xiaomi Redmi 9.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.