Tecno Pova Neo 3 vs Xiaomi Redmi 9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два смартфони: Tecno Pova Neo 3 (2023) та Xiaomi Redmi 9 (2020). Обидві моделі належать до бюджетного сегмента, але мають різні підходи до ключових характеристик. Розглянемо деталі, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Tecno Pova Neo 3 виграє в автономності (оцінка батареї 98 проти 64) та має дисплей із частотою 90 Гц, що забезпечує плавність. Xiaomi Redmi 9 пропонує кращий дисплей із вищою роздільною здатністю (Full HD+ проти HD+) та міцніше скло Gorilla Glass 3. Продуктивність обох моделей низька, але Redmi 9 має трохи вищу оцінку. Якщо пріоритет — довга робота без підзарядки, обирайте Tecno. Для якіснішого екрана — Xiaomi.

Основні відмінності

  • Дисплей: Xiaomi Redmi 9 має вищу роздільну здатність (1080x2340 проти 720x1640) та більшу щільність пікселів (395 ppi проти 263 ppi).
  • Частота оновлення: Tecno Pova Neo 3 підтримує 90 Гц, тоді як Redmi 9 — стандартні 60 Гц.
  • Захист дисплея: Xiaomi Redmi 9 використовує Corning Gorilla Glass 3, Tecno — загартоване скло без вказаного бренду.
  • Рік випуску: Tecno Pova Neo 3 новіший (2023), Redmi 9 вийшов у 2020, що може вплинути на доступність оновлень ПЗ.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.82 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 720 x 1640 пікселів 1080 x 2340 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 19.5:9
Щільність пікселів 263 точок на дюйм 395 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 84.8% 83.2%
Колірний охват sRGB Немає даних 93%
ШІМ (PWM) Немає даних 500 Гц
Час відгуку Немає даних 35 мс
Контрастність Немає даних 710:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 422 ніт

Дизайн та корпус

Висота 170,67 мм 163,3 мм
Ширина 77,6 мм 77 мм
Товщина 9,3 мм 9,1 мм
Вага 201 грам 198 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Золотистий, Синій Сірий, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G85 MediaTek Helio G80
Макс. частота 2000 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes Yes
Графіка Mali-G52 MP2 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 48 48
Частота GPU 1000 МГц 950 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 88042 92739
GPU 41301 38248
Memory 69940 60628
UX 69699 73581
Total score 268982 265196
Geekbench 6 (одноядерний) 430 514
Geekbench 6 (багатоядерний) 1459 1559
AnTuTu Benchmark 10 268982 265196
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Пікова температура корпусу Немає даних 47 °C
Stability Немає даних 98%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Graphics score Немає даних 664
Web score Немає даних 7340
Video editing Немає даних 5457
Photo editing Немає даних 19334
Data manipulation Немає даних 6142
Writing score Немає даних 9102
3DMark Wild Life Performance Немає даних 664
PCMark 3.0 Немає даних 8358

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 8 ГБ 3, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 1866 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 10 (З оновленням до Android 12)
Оболонка UI HIOS 13 MIUI 13
Розмір системи з коробки Немає даних 13 ГБ

Батарея

Об'єм 7000 мАг 5020 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 70 хвилин) Так (50% за 80 хвилин)
Час повного заряджання 2:30 год. 3:05 год.
Веб-серфінг Немає даних 08:45 год.
Перегляд відео Немає даних 13:56 год.
Ігри Немає даних 05:30 год.
Режим очікування Немає даних 113 год.
Загальна автономність Немає даних 22:51 год.

Основна камера

Матриця 16 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Dual LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 16 MP
2) Depth
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 5 MP
4) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 16 MP 13 MP
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 4128 x 3096
Сповільнена зйомка Немає даних 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива Немає даних 118°
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 28 mm
Сенсор Немає даних Omnivision OV13B10
Розмір сенсора Немає даних 1/3.1"
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Роздільна здатність фото Немає даних 8 MP
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 13 mm
Сенсор Немає даних OmniVision OV8856
Розмір сенсора Немає даних 1/4.0"
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 3264 x 2448
Апертура f/2.0 f/2.0
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Фокусна відстань Немає даних 27 мм

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Немає Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 7
Підтримка 5G Немає Немає
2G мережі Немає даних GSM B2/3/5/8
3G мережі Немає даних HSDPA B1/2/4/5/8
4G мережі Немає даних LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 83,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Червень 2023 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Липень 2023 року Липень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 18 Вт Так, 10 Вт
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.71 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.06 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Pova Neo 3
45 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi 9
43 / 100
Дані: 10 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
20
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
13
Дані: 1 з 1

Дисплей

67
Дані: 3 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
57
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

70
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон має кращу автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

У якого смартфона кращий дисплей?

Xiaomi Redmi 9 має вищу роздільну здатність (Full HD+) та щільність пікселів, що забезпечує чіткіше зображення.

Який смартфон краще підходить для ігор?

Обидва мають низьку оцінку продуктивності (9-10), тому для важких ігор вони не підходять. Tecno має дисплей 90 Гц, що може дати плавність у простих іграх.

Чи варто купувати Tecno Pova Neo 3 замість Xiaomi Redmi 9?

Якщо вам потрібна довга робота без підзарядки та плавний дисплей, так. Якщо важливіша якість екрана та захист, обирайте Redmi 9.

Який смартфон має кращу камеру?

Оцінка камери в обох низька (8-12), суттєвої різниці немає. Для якісних фото краще розглянути інші моделі.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.