Tecno Pova Neo 3 vs Xiaomi Redmi A2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Tecno Pova Neo 3 та Xiaomi Redmi A2 — два бюджетні смартфони, які пропонують базові функції за доступною ціною. Обидві моделі вийшли у 2023 році та орієнтовані на користувачів, які шукають надійний пристрій для повсякденних завдань. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності в дисплеї, автономності, продуктивності та інших важливих параметрах, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Він також має більший екран (6.82 дюйма) і вищу яскравість (500 ніт). Однак Redmi A2 пропонує трохи кращу щільність пікселів (269 ppi) та швидший час відгуку. Якщо для вас важливі автономність і плавність екрана, обирайте Pova Neo 3. Якщо ж компактність і трохи чіткіший дисплей — Redmi A2.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Pova Neo 3 має більший екран 6.82 дюйма з частотою оновлення 90 Гц, тоді як Xiaomi Redmi A2 — 6.52 дюйма з 60 Гц.
  • Яскравість: Максимальна яскравість Pova Neo 3 становить 500 ніт, у Redmi A2 — 400 ніт.
  • Продуктивність: Pova Neo 3 має вищий бал продуктивності (9 проти 5), що може вказувати на потужніший процесор.
  • Камера: Redmi A2 отримав трохи вищий бал за камеру (11 проти 8), можливо, завдяки кращій обробці зображень.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.82 дюйма 6,52 дюйма
Дозвіл 720 x 1640 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 263 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 84.8% 81.1%
Колірний охват sRGB Немає даних 95%
ШІМ (PWM) Немає даних Не виявлено
Час відгуку Немає даних 30 мс
Контрастність Немає даних 1303:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 375 ніт

Дизайн та корпус

Висота 170,67 мм 164,9 мм
Ширина 77,6 мм 76,8 мм
Товщина 9,3 мм 9,1 мм
Вага 201 грам 192 грами
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Золотистий, Синій Чорний, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Немає

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G85 MediaTek Helio G36
Макс. частота 2000 МГц 2200 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A53
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes No
Графіка Mali-G52 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 48 32
Частота GPU 1000 МГц 680 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~43,5 Гфлопс
CPU 88042 42168
GPU 41301 17833
Memory 69940 40327
UX 69699 30783
Total score 268982 131111
Geekbench 6 (одноядерний) 430 477
Geekbench 6 (багатоядерний) 1459 1523
AnTuTu Benchmark 10 268982 131111

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 8 ГБ 2, 3 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 1600 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128 ГБ 32 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 12
Оболонка UI HIOS 13 MIUI 14

Батарея

Об'єм 7000 мАг 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-іонний (Li-Ion)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 70 хвилин) Немає
Час повного заряджання 2:30 год. 2:43 год.

Основна камера

Матриця 16 мегапікселів 8 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Dual LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 16 MP
2) Depth
1) Standard: 8 MP
2) Depth
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 16 MP 8 MP
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 3264 x 2448
Сповільнена зйомка Немає даних Немає
Апертура Немає даних f/2.0

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 2592 x 1944
Апертура f/2.0 f/2.2
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 4
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 79,4 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Червень 2023 року Березень 2023 року
Дата початку продажів Липень 2023 року Березень 2023 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Акселерометр
Зарядний пристрій з коробки Так, 18 Вт Так, 10 Вт

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Pova Neo 3
45 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi A2
42 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
—
Немає даних

Дисплей

67
Дані: 3 з 4
62
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
—
Немає даних

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

70
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Tecno Pova Neo 3 має вищий бал за ігри (9 проти 5) та частоту оновлення 90 Гц, що робить його кращим вибором для мобільних ігор.

У якого смартфона кращий дисплей?

Pova Neo 3 має більший екран і вищу частоту оновлення, але Redmi A2 має трохи вищу щільність пікселів (269 ppi проти 263 ppi) і швидший час відгуку.

Який смартфон має кращу автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Чи підтримують ці смартфони швидку зарядку?

Точних даних про швидкість зарядки немає, але зазвичай бюджетні моделі мають стандартну зарядку 10-18 Вт.

Який смартфон краще підходить для фотографій?

Xiaomi Redmi A2 має трохи вищий бал за камеру (11 проти 8), що може свідчити про кращу якість знімків, але обидва пристрої є бюджетними.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.