Tecno Spark 30 vs Xiaomi Redmi 9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два смартфони різних поколінь: Tecno Spark 30 (2024 рік) та Xiaomi Redmi 9 (2020 рік). Обидві моделі належать до бюджетного сегменту, але Spark 30 пропонує свіжіший дизайн та оновлені характеристики. Розглянемо ключові відмінності в дисплеї, автономності, камері та продуктивності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Xiaomi Redmi 9 може бути цікавий завдяки захисту Gorilla Glass 3 та нижчій ціні на вторинному ринку, але загалом Spark 30 виглядає більш збалансованим вибором для повсякденних завдань.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Spark 30 має 6,78-дюймовий IPS LCD з частотою 90 Гц та яскравістю 800 ніт, тоді як Xiaomi Redmi 9 – 6,53-дюймовий з 60 Гц та 400 ніт.
  • Камера: Оцінка камери у Spark 30 – 32, у Redmi 9 – 12, що вказує на потенційно кращу якість знімків у новішої моделі.
  • Захист дисплея: Redmi 9 використовує Corning Gorilla Glass 3, тоді як Spark 30 – звичайне загартоване скло.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,78 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2460 пікселів 1080 x 2340 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 19.5:9
Щільність пікселів 396 точок на дюйм 395 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 800 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 86.5% 83.2%
Колірний охват sRGB Немає даних 93%
ШІМ (PWM) Немає даних 500 Гц
Час відгуку Немає даних 35 мс
Контрастність Немає даних 710:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 422 ніт

Дизайн та корпус

Висота 168 мм 163,3 мм
Ширина 76,4 мм 77 мм
Товщина 7,9 мм 9,1 мм
Вага 193 грама 198 грамів
Водонепроникність IP64 Немає
Матеріал задньої панелі Еко-шкіра Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний Сірий, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G91 MediaTek Helio G80
Макс. частота 2000 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU Yes
Графіка Mali-G52 MP2 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 48 48
Частота GPU 1000 МГц 950 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 88981 92739
GPU 42092 38248
Memory 74771 60628
UX 71892 73581
Total score 277736 265196
Geekbench 6 (одноядерний) 420 514
Geekbench 6 (багатоядерний) 1442 1559
AnTuTu Benchmark 10 277736 265196
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Пікова температура корпусу Немає даних 47 °C
Stability Немає даних 98%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Graphics score Немає даних 664
Web score Немає даних 7340
Video editing Немає даних 5457
Photo editing Немає даних 19334
Data manipulation Немає даних 6142
Writing score Немає даних 9102
3DMark Wild Life Performance Немає даних 664
PCMark 3.0 Немає даних 8358

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ 3, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128, 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 14 Android 10 (З оновленням до Android 12)
Оболонка UI HIOS 14.5 MIUI 13
Розмір системи з коробки Немає даних 13 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5020 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 18 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 40 хвилин) Так (50% за 80 хвилин)
Час повного заряджання 1:50 год. 3:05 год.
Веб-серфінг Немає даних 08:45 год.
Перегляд відео Немає даних 13:56 год.
Ігри Немає даних 05:30 год.
Режим очікування Немає даних 113 год.
Загальна автономність Немає даних 22:51 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Quad LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Depth
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 5 MP
4) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
- Режим "Pro"
Роздільна здатність фото 64 MP 13 MP
Сенсор Sony IMX682 Omnivision OV13B10
Розмір сенсора 1/1.7" 1/3.1"
Розмір пікселя 0.8 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 4128 x 3096
Сповільнена зйомка Немає даних 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива Немає даних 118°
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 28 mm
Роздільна здатність фото Немає даних 8 MP
Апертура Немає даних f/2.2
Фокусна відстань Немає даних 13 mm
Сенсор Немає даних OmniVision OV8856
Розмір сенсора Немає даних 1/4.0"
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 13 мегапікселів 8 мегапікселів
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 3264 x 2448
Апертура Немає даних f/2.0
Фокусна відстань Немає даних 27 мм

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Немає даних
GPS GPS, GLONASS, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Так Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
Підтримка 5G Немає Немає
LTE Cat* Немає даних 7
2G мережі Немає даних GSM B2/3/5/8
3G мережі Немає даних HSDPA B1/2/4/5/8
4G мережі Немає даних LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність Немає даних 83,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Вересень 2024 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Жовтень 2024 року Липень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 18 Вт Так, 10 Вт
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.71 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.06 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Spark 30
51 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi 9
43 / 100
Дані: 10 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
20
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
13
Дані: 1 з 1

Дисплей

81
Дані: 3 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
57
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для повсякденного використання?

Доступні характеристики наведено в таблиці. Надійного висновку про автономність без вимірювань часу роботи зробити не можна; ємність і зарядна потужність не замінюють цих тестів.

Чи підходять ці смартфони для ігор?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Який смартфон має кращу камеру?

Tecno Spark 30 має вищу оцінку камери (32 проти 12), що свідчить про кращу якість знімків, хоча точні характеристики невідомі.

Чи варто переплачувати за Tecno Spark 30?

Якщо вам важливі свіжіший дисплей, автономність та оновлення ПЗ, то Spark 30 виправдовує різницю в ціні. Redmi 9 може бути дешевшим варіантом.

Який смартфон має кращий дисплей?

Tecno Spark 30: більший екран (6,78 дюйма), вища частота оновлення (90 Гц) та яскравість (800 ніт) забезпечують кращу візуальну якість.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.