Tecno Spark 30 vs Xiaomi Redmi 9C

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Tecno Spark 30 та Xiaomi Redmi 9C — це двобій сучасного бюджетника 2024 року та перевіреного часом бестселера 2020-го. Обидві моделі пропонують великі екрани та потужні акумулятори, але суттєво відрізняються за дисплеєм, камерою та продуктивністю. Розберімося, який смартфон краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Tecno Spark 30 випереджає Redmi 9C за якістю дисплея (вища роздільна здатність, частота 90 Гц, більша яскравість) та камери, що робить його кращим вибором для мультимедіа. Натомість Redmi 9C має дещо вищий бал за батарею, але його екран і продуктивність помітно слабші. Якщо вам потрібен сучасніший пристрій для перегляду відео та фото — обирайте Tecno Spark 30. Якщо ж бюджет максимально обмежений і автономність у пріоритеті — Redmi 9C все ще може бути варіантом.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tecno Spark 30 має 6,78-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 1080x2460 пікселів, частотою 90 Гц та яскравістю 800 ніт, тоді як Redmi 9C — 6,53-дюймовий з HD+ (720x1600), 60 Гц та 400 ніт.
  • Камера: Tecno Spark 30 отримав вищий бал за камеру (32 проти 15), що свідчить про кращу якість знімків, хоча точні характеристики модулів не вказані.
  • Рік випуску: Tecno Spark 30 вийшов у 2024 році, тоді як Redmi 9C — у 2020, що пояснює технологічний розрив у дисплеї та продуктивності.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,78 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2460 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 396 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 800 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 86.5% 81.1%
Колірний охват sRGB Немає даних 92.9%
ШІМ (PWM) Немає даних 17120 Гц
Час відгуку Немає даних 47 мс
Контрастність Немає даних 881:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 413 ніт

Дизайн та корпус

Висота 168 мм 164,9 мм
Ширина 76,4 мм 77 мм
Товщина 7,9 мм 9 мм
Вага 193 грама 196 грамів
Водонепроникність IP64 Немає
Матеріал задньої панелі Еко-шкіра Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний Сірий, Синій, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G91 MediaTek Helio G35
Макс. частота 2000 МГц 2300 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2.3 ГГц: Cortex-A53
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU No
Графіка Mali-G52 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 48 32
Частота GPU 1000 МГц 680 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~43,5 Гфлопс
CPU 88981 54580
GPU 42092 17708
Memory 74771 37174
UX 71892 32494
Total score 277736 141956
Geekbench 6 (одноядерний) 420 479
Geekbench 6 (багатоядерний) 1442 1522
AnTuTu Benchmark 10 277736 141956

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ 2, 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128, 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 14 Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI HIOS 14.5 MIUI 12
Розмір системи з коробки Немає даних 18 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 40 хвилин) Немає
Час повного заряджання 1:50 год. 2:59 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Quad LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Depth
1) Standard: 13 MP
2) Macro: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 64 MP 13 MP
Сенсор Sony IMX682 Немає даних
Розмір сенсора 1/1.7" 1/3.1"
Розмір пікселя 0.8 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 4128 x 3096
Сповільнена зйомка Немає даних Немає
Апертура Немає даних f/1.8
Роздільна здатність фото Немає даних 2 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 13 мегапікселів 5 мегапікселів
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 2560 x 1960
Апертура Немає даних f/2.2
Розмір пікселя Немає даних 1,12 мікрона

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Немає даних
GPS GPS, GLONASS, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
Підтримка 5G Немає Немає
LTE Cat* Немає даних 4
2G мережі Немає даних GSM B2/3/5/8
3G мережі Немає даних WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі Немає даних LTE B1/2/3/4/5/7/8/20

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність Немає даних 77,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Вересень 2024 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Жовтень 2024 року Вересень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 18 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0,355 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 0.729 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Tecno Spark 30
51 / 100
Попередня оцінка Дані: 6 з 12
Xiaomi Redmi 9C
43 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12

Продуктивність CPU

18
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
—
Немає даних

Дисплей

81
Дані: 3 з 4
62
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

—
Немає даних
—
Немає даних

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для перегляду відео?

Tecno Spark 30 має більший екран з вищою роздільною здатністю та частотою 90 Гц, що забезпечує чіткішу та плавнішу картинку порівняно з Redmi 9C.

Чи варто купувати Redmi 9C у 2024 році?

Redmi 9C застарів: слабкий дисплей, низька продуктивність та камера. Його можна розглядати лише за мінімального бюджету, але Tecno Spark 30 пропонує набагато більше за свої гроші.

У якого смартфона краща автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Який смартфон краще для ігор?

Tecno Spark 30 має вищий ігровий бал (9 проти 6), тому він краще впорається з іграми завдяки новішому процесору та кращому дисплею.

Чи є різниця в якості зв'язку?

Обидва смартфони мають високі бали за комунікації (80 та 77), тому різниця незначна. Обидва підтримують стандартні мережі та функції.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.