Xiaomi Poco F4 vs Xiaomi Redmi 7

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Xiaomi Poco F4 та Xiaomi Redmi 7 — смартфони різних поколінь. Poco F4 (2022) пропонує AMOLED-екран 120 Гц, потужний процесор і швидку зарядку, тоді як Redmi 7 (2019) — бюджетний пристрій з IPS LCD. Порівняємо їхні характеристики, щоб визначити, який краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Xiaomi Poco F4 значно перевершує Redmi 7 за продуктивністю, дисплеєм та камерою. Він має вищі оцінки в усіх категоріях, окрім комунікацій, де різниця невелика. Якщо ви шукаєте сучасний смартфон для ігор, мультимедіа та швидкої зарядки, обирайте Poco F4. Redmi 7 підійде для базових завдань за мінімальний бюджет.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco F4 має 6.67-дюймовий AMOLED (120 Гц, HDR10+), тоді як Redmi 7 — 6.26-дюймовий IPS LCD (60 Гц).

Екран

Тип AMOLED IPS LCD
Розмір 6.67 дюймів 6,26 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1520 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 19:9
Щільність пікселів 395 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 450 ніт
Макс. заявлена яскравість у HDR 1300 ніт Немає даних
Підтримка HDR Так, HDR10+ Немає
Частота опитування сенсора 480 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 5 Corning Gorilla Glass 5
Співвідношення екрана до корпусу 86.6% 80.8%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
Немає даних
Колірний охват sRGB 97.3% 99.8%
ШІМ (PWM) 443 Гц 100 Гц
Час відгуку 1 мс 25,1 мс
Контрастність ∞ Нескінченна 987:1
Реальна пікова яскравість (авто) 1003 ніт 438 ніт

Дизайн та корпус

Висота 163,2 мм 158,6 мм
Ширина 75,95 мм 76,4 мм
Товщина 7,7 мм 8,4 мм
Вага 195 грамів 180 грамів
Водонепроникність IP53 Немає
Система охолодження Випарна камера Немає даних
Матеріал задньої панелі Скло Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Сріблястий, Зелений Чорний, Синій
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 870 Qualcomm Snapdragon 632
Макс. частота 3200 МГц 1800 МГц
Ядер CPU 8 (1 + 3 + 4) 8 (4 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
- 3 ядра по 2.42 ГГц: Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
- 1 ядро по 3.2 ГГц: Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 250 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 250 Gold (Cortex-A73)
Кеш L3 4 МБ Немає даних
Виробництво TSMC Samsung
Розмір транзистора 7 нанометрів 14 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon 698 Hexagon 546
Графіка Adreno 650 Adreno 506
GPU-ядер 1024 96
Частота GPU 670 МГц 650 МГц
FLOPS ~1372,1 Гфлопс ~124,8 Гфлопс
CPU 245778 73802
GPU 289930 17408
Memory 133352 44054
UX 174882 47214
Total score 843942 182478
Пікова температура корпусу 35.6 °C Немає даних
Stability 90% Немає даних
Graphics test 25 FPS Немає даних
Graphics score 4334 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 1285 489
Geekbench 6 (багатоядерний) 3280 1531
AnTuTu Benchmark 10 843942 182478
3DMark Wild Life Performance 4334 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 6, 8, 12 ГБ 2, 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR3
Кількість каналів 4 1
Об'єм накопичувача 128, 256 ГБ 16, 32, 64 ГБ
Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає MicroSD
Частота пам'яті Немає даних 933 МГц
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 14) Android 9.0 (З оновленням до Android 10)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 11
Розмір системи з коробки 24 ГБ 8 ГБ

Батарея

Об'єм 4500 мАг 4000 мАг
Макс. потужність зарядки 67 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 15 хвилин) Немає
Час повного заряджання 0:39 год. 2:20 год.
Веб-серфінг 07:39 год. 06:15 год.
Перегляд відео 12:20 год. 09:28 год.
Ігри 04:57 год. 04:01 год.
Режим очікування 88 год. 87 год.
Загальна автономність 19:09 год. 16:39 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 12 мегапікселів
Роздільна здатність фото 9000 x 7000 4000 x 3000
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео До 60 кадрів/с Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 60 кадрів/с
Сповільнена зйомка 960 кадрів/с (720p) 120 кадрів/с (720p)
Кут ширококутного об'єктива 119° Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 2 MP
1) Standard: 12 MP
2) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 64 MP 12 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Фокусна відстань 25 mm Немає даних
Сенсор OmniVision OV64B Sony IMX486
Розмір сенсора 1/2" 1/2.9"
Розмір пікселя 0.7 micron 1.25 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 8 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Сенсор Omnivision OV8856 Немає даних
Розмір сенсора 1/4.0" Немає даних
Розмір пікселя 1.12 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Сенсор GalaxyCore GC02M1 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 20 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4608 x 3456 3264 x 2448
Апертура f/2.45 f/2.0
Сенсор Sony IMX596 CMOS
Розмір сенсора 1/2" Немає даних
Розмір пікселя 0,8 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 4.2
Функції Bluetooth LE, HID, A2DP LE, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Режим USB-host
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 20 6
2G мережі GSM 850 900 1800 1900MHz GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
3G мережі WCDMA B1/2/4/5/6/8/19 HSDPA 900, HSDPA 2100
4G мережі LTE 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28/B38/40/41 LTE 800, LTE 1800, LTE 2600, LTE 900, LTE 1900, LTE 2300, LTE 2500
Підтримка 5G Так Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Немає Так
FM-Радіо Немає Так
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність 86,1 дБ 82,8 дБ

Інше

Клас Флагман Бюджетний
Дата виходу Червень 2022 року Березень 2019 року
Дата початку продажів Червень 2022 року Травень 2019 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 67 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.557 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.251 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco F4
59 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 7
41 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

38
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

47
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

90
Дані: 4 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

51
Дані: 2 з 2
38
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

80
Дані: 1 з 2
28
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Xiaomi Poco F4 значно кращий завдяки потужнішому процесору, 120 Гц дисплею та вищій оцінці продуктивності (27 проти 7).

Чи варто купувати Redmi 7 у 2024 році?

Redmi 7 підійде лише для дуже обмеженого бюджету та базових завдань, оскільки його продуктивність і дисплей застаріли.

У якого смартфона краща автономність?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Який смартфон має кращий дисплей?

Poco F4 з AMOLED, 120 Гц та HDR10+ значно перевершує Redmi 7 з IPS LCD та 60 Гц.

Чи є різниця в якості зв'язку?

Так, Poco F4 має вищий бал комунікацій (84 проти 72), що може означати кращий прийом сигналу.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.