Xiaomi Poco M3 Pro vs Xiaomi Redmi 9A

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Xiaomi Poco M3 Pro та Xiaomi Redmi 9A допоможе визначити, який смартфон краще відповідає вашим потребам. Обидві моделі належать до бюджетного сегменту, але мають суттєві відмінності в дисплеї, продуктивності та можливостях зв'язку. Poco M3 Pro пропонує 5G та 90-Гц екран, тоді як Redmi 9A робить акцент на доступній ціні та ємній батареї. Розгляньмо ключові характеристики.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M3 Pro випереджає Redmi 9A за більшістю параметрів: вища роздільна здатність дисплея (1080p проти 720p), плавна частота оновлення 90 Гц, підтримка 5G та краща продуктивність. Однак Redmi 9A може бути цікавим завдяки нижчій ціні та трохи більшому дисплею. Якщо вам потрібен сучасний зв'язок і якісний екран, обирайте Poco M3 Pro. Для базових завдань і економії коштів підійде Redmi 9A.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M3 Pro має роздільну здатність 1080x2400 пікселів та частоту оновлення 90 Гц, тоді як Redmi 9A — 720x1600 пікселів і 60 Гц.
  • Зв'язок: Poco M3 Pro підтримує 5G, а Redmi 9A — лише 4G.
  • Продуктивність: Poco M3 Pro отримав вищий бал у категорії продуктивності (14 проти 5) та ігор (14 проти 5).
  • Автономність: обидві моделі мають схожі бали батареї (68 та 67), але Redmi 9A має більший дисплей (6,53 дюйма) при нижчій роздільній здатності.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.5 дюймів 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 405 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 180 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 83.8% 81.1%
Колірний охват sRGB 93.5% 92.9%
Час відгуку 33,5 мс 40 мс
Контрастність 2512:1 1318:1
Реальна пікова яскравість (авто) 534 ніт 431 ніт

Дизайн та корпус

Висота 161,8 мм 164,9 мм
Ширина 75.3 мм 77 мм
Товщина 8,9 мм 9 мм
Вага 190 грамів 194 грама
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Жовтий Сірий, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Немає

Продуктивність

Чипсет MediaTek Dimensity 700 MediaTek Helio G25
Макс. частота 2200 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.5 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 7 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes No
Графіка Mali-G57 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 128 32
Частота GPU 950 МГц 650 МГц
FLOPS ~243,2 Гфлопс ~41,8 Гфлопс
CPU 134816 44387
GPU 62084 17240
Memory 94084 33976
UX 102808 29184
Total score 393792 124787
Пікова температура корпусу 41.5 °C Немає даних
Stability 99% Немає даних
Graphics test 6 FPS Немає даних
Graphics score 1104 Немає даних
Web score 6001 Немає даних
Video editing 4685 Немає даних
Photo editing 18516 Немає даних
Data manipulation 6856 Немає даних
Writing score 9349 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 698 472
Geekbench 6 (багатоядерний) 1841 1524
AnTuTu Benchmark 10 393792 124787
3DMark Wild Life Performance 1104 Немає даних
PCMark 3.0 8031 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6 ГБ 2, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1600 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 11 (З оновленням до Android 13) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI MIUI 14 MIUI 12.5 Enhanced
Розмір системи з коробки 19,2 ГБ 11 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (33% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 2:00 год. 2:55 год.
Веб-серфінг 10:01 год. 10:08 год.
Перегляд відео 14:26 год. 13:37 год.
Ігри 05:48 год. 05:37 год.
Режим очікування 122 год. 118 год.
Загальна автономність 24:46 год. 24:07 год.

Основна камера

Матриця 48 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8000 x 6000 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах Dual LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 120 кадрів/с (720p) Немає
Кількість об'єктивів 1) Standard: 48 MP
2) Macro: 2 MP
3) Depth: 2 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
-
Роздільна здатність фото 48 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Фокусна відстань 26 mm 28 mm
Сенсор OmniVision OV48B Немає даних
Розмір сенсора 1/2.0" Немає даних
Розмір пікселя 0.8 micron 1 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Сенсор Hynix Hi-259 Немає даних
Розмір сенсора 1/5" Немає даних
Розмір пікселя 1.75 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 2560 x 1960
Апертура f/2.0 f/2.2
Сенсор OmniVision OV8856 CMOS
Розмір сенсора 1/4" Немає даних
Розмір пікселя 1,12 мікрона 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5
Функції Bluetooth LE, HID, A2DP LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Так Немає
LTE Cat* 18 4
2G мережі GSM 850 900 1800 1900 MHz GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA Band 1,2,4,5,8 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE 1,2,3,4,5,7,8,12,17,20,28,32,38,40,41,66 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
Підтримка 5G Так Немає

Звук

Динаміки Моно Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 93,5 дБ 76,5 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Травень 2021 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Травень 2021 року Серпень 2020 року
Рівень випромінювання SAR для голови 0.54 Вт/кг 0,398 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла 0.89 Вт/кг 0.901 Вт/кг
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M3 Pro
49 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 9A
48 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

24
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

21
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

77
Дані: 4 з 4
63
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

62
Дані: 2 з 2
61
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

70
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Чи варто доплачувати за Poco M3 Pro?

Так, якщо вам потрібен якісніший дисплей, 5G та краща продуктивність. Redmi 9A — бюджетніший варіант для базових завдань.

Який смартфон має кращу автономність?

Обидві моделі мають майже однакові бали батареї (68 та 67), тому автономність приблизно однакова. Проте Redmi 9A має менш вимогливий дисплей, що може трохи збільшити час роботи.

Чи підтримують обидві моделі швидку зарядку?

В наданих даних інформація про швидку зарядку відсутня. Рекомендуємо перевірити специфікації на офіційному сайті.

Який смартфон має кращу камеру?

Poco M3 Pro має вищий бал камери (20 проти 11), що свідчить про кращу якість знімків. Redmi 9A підійде для простих фото.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.