Xiaomi Poco M3 vs Xiaomi Redmi 7

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Xiaomi Poco M3 та Redmi 7 — два бюджетні смартфони від Xiaomi, які вийшли з різницею майже у два роки. Poco M3 (2020) пропонує сучасніший дизайн та потужнішу батарею, тоді як Redmi 7 (2019) — перевірений часом пристрій із міцнішим склом. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в дисплеї, камері, автономності та продуктивності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M3 виграє завдяки значно кращій автономності (оцінка 85 проти 49) та яскравішому дисплею з вищою роздільною здатністю. Він також має кращі комунікації (80 проти 72). Redmi 7, хоч і старіший, може похвалитися міцнішим склом Gorilla Glass 5 та ширшим кольоровим охопленням sRGB. Якщо для вас важливі батарея та якість екрана — обирайте Poco M3; якщо надійність захисту — Redmi 7.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M3 має більший 6,53-дюймовий екран із роздільною здатністю 1080x2340, тоді як Redmi 7 — 6,26 дюйма з HD+ (720x1520).
  • Автономність: Poco M3 отримав значно вищу оцінку батареї (85 проти 49), що свідчить про кращу ємність або оптимізацію.
  • Захист дисплея: Redmi 7 використовує міцніше скло Corning Gorilla Glass 5, тоді як Poco M3 — Gorilla Glass 3.
  • Кольорове охоплення: Redmi 7 має ширший колірний охват sRGB (99,8% проти 96,5%), що може забезпечити більш насичені кольори.
  • Продуктивність: Poco M3 має вищі оцінки в іграх (10 проти 9) та загальній продуктивності (9 проти 7), що вказує на потужніший процесор.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,53 дюйма 6,26 дюйма
Дозвіл 1080 x 2340 пікселів 720 x 1520 пікселів
Співвідношення сторін 19.5:9 19:9
Щільність пікселів 395 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 440 ніт 450 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Corning Gorilla Glass 5
Співвідношення екрана до корпусу 83.4% 80.8%
Колірний охват sRGB 96.5% 99.8%
ШІМ (PWM) 892 Гц 100 Гц
Час відгуку 36 мс 25,1 мс
Контрастність 2214:1 987:1
Реальна пікова яскравість (авто) 437 ніт 438 ніт

Дизайн та корпус

Висота 162,3 мм 158,6 мм
Ширина 77,3 мм 76,4 мм
Товщина 9,6 мм 8,4 мм
Вага 198 грамів 180 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Жовтий Чорний, Синій
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 662 Qualcomm Snapdragon 632
Макс. частота 2000 МГц 1800 МГц
Ядер CPU 8 (4 + 4) 8 (4 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 2 ГГц: Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 250 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 250 Gold (Cortex-A73)
Виробництво Samsung Samsung
Розмір транзистора 11 нанометрів 14 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon 683 Hexagon 546
Графіка Adreno 610 Adreno 506
GPU-ядер 128 96
Частота GPU 950 МГц 650 МГц
FLOPS ~243,2 Гфлопс ~124,8 Гфлопс
CPU 87783 73802
GPU 34736 17408
Memory 59312 44054
UX 61565 47214
Total score 243396 182478
Пікова температура корпусу 39.9 °C Немає даних
Stability 99% Немає даних
Graphics test 2 FPS Немає даних
Graphics score 372 Немає даних
Web score 5490 Немає даних
Video editing 3625 Немає даних
Photo editing 12656 Немає даних
Data manipulation 5213 Немає даних
Writing score 6643 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 511 489
Geekbench 6 (багатоядерний) 1552 1531
AnTuTu Benchmark 10 243396 182478
3DMark Wild Life Performance 372 Немає даних
PCMark 3.0 6155 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6 ГБ 2, 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 1866 МГц 933 МГц
Кількість каналів 2 1
Об'єм накопичувача 64, 128 ГБ 16, 32, 64 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 256 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 10 (З оновленням до Android 11) Android 9.0 (З оновленням до Android 10)
Оболонка UI MIUI 12.5 Enhanced MIUI 11
Розмір системи з коробки 20,5 ГБ 8 ГБ

Батарея

Об'єм 6000 мА·год 4000 мАг
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (25% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 3:00 год. 2:20 год.
Веб-серфінг 11:51 год. 06:15 год.
Перегляд відео 15:49 год. 09:28 год.
Ігри 06:39 год. 04:01 год.
Режим очікування 155 год. 87 год.
Загальна автономність 29:39 год. 16:39 год.

Основна камера

Матриця 48 мегапікселів 12 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4000 x 3000 4000 x 3000
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 60 кадрів/с
Сповільнена зйомка 120 кадрів/с (720p) 120 кадрів/с (720p)
Кількість об'єктивів 1) Standard: 48 MP
2) Macro: 2 MP
3) Depth: 2 MP
1) Standard: 12 MP
2) Depth: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 48 MP 12 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Сенсор Samsung S5KGM1 Sony IMX486
Розмір сенсора 1/2.0" 1/2.9"
Розмір пікселя 0.8 micron 1.25 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Сенсор Hynix HI-259 Немає даних
Розмір сенсора 1/5" Немає даних
Розмір пікселя 1.75 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 3264 x 2448
Апертура f/2.1 f/2.0
Сенсор CMOS CMOS
Розмір сенсора 1/4.0" Немає даних
Розмір пікселя 1,12 мікрона 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 4.2
Функції Bluetooth LE, A2DP LE, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Режим USB-host
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Так Так
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 12 6
2G мережі GSM B2/3/5/8 GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
3G мережі WCDMA B1/2/4/5/8 HSDPA 900, HSDPA 2100
4G мережі LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28 LTE 800, LTE 1800, LTE 2600, LTE 900, LTE 1900, LTE 2300, LTE 2500
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 85,1 дБ 82,8 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Листопад 2020 року Березень 2019 року
Дата початку продажів Грудень 2020 року Травень 2019 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.557 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.251 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M3
45 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 7
41 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

20
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

7
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

71
Дані: 4 з 4
68
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

70
Дані: 2 з 2
38
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
28
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Xiaomi Poco M3 має вищі оцінки в іграх (10 проти 9), тому він краще впорається з іграми, хоча обидва пристрої не є ігровими.

У якого смартфона краща камера?

Poco M3 має вищу оцінку камери (24 проти 11), що свідчить про кращу якість знімків, але точні характеристики не вказані.

Чи варто доплачувати за Poco M3?

Так, якщо вам потрібна краща автономність, вища роздільна здатність екрана та продуктивність. Redmi 7 може бути вигідним, якщо бюджет обмежений.

Який смартфон має кращий дисплей?

Poco M3 має вищу роздільну здатність (1080p проти 720p) та більший екран, але Redmi 7 має краще кольорове охоплення та міцніше скло.

Який смартфон довше тримає заряд?

Poco M3 має значно вищу оцінку батареї (85 проти 49), тому він забезпечує кращу автономність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.