Xiaomi Poco M3 vs Xiaomi Redmi 9C

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два бюджетні смартфони від Xiaomi — Poco M3 та Redmi 9C. Обидві моделі вийшли у 2020 році та належать до нижчого цінового сегменту, але мають суттєві відмінності в дисплеї, камерах та продуктивності. Розберімося, який з них краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M3 перевершує Redmi 9C за якістю дисплея (FullHD+ проти HD+), продуктивністю (вищі оцінки в іграх та роботі) та камерами (кращі оцінки за якістю знімків). Якщо для вас важливі чіткий екран і швидкодія — обирайте Poco M3. Якщо пріоритет — максимальний час роботи та економія — Redmi 9C.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M3 має роздільну здатність 1080x2340 (395 ppi), тоді як Redmi 9C — 720x1600 (269 ppi). Це забезпечує значно чіткішу картинку на Poco M3.
  • Продуктивність: Poco M3 отримує вищі оцінки в іграх (10 проти 6) та загальній продуктивності (9 проти 5), що свідчить про потужніший процесор.
  • Камера: Poco M3 має вищу оцінку камери (24 проти 15), що вказує на кращу якість фото та відео.
  • Якість зв'язку: Poco M3 має кращу оцінку комунікацій (80 проти 77), що може позначатися на стабільності сигналу та швидкості передачі даних.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,53 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2340 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 19.5:9 20:9
Щільність пікселів 395 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 440 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 83.4% 81.1%
Колірний охват sRGB 96.5% 92.9%
ШІМ (PWM) 892 Гц 17120 Гц
Час відгуку 36 мс 47 мс
Контрастність 2214:1 881:1
Реальна пікова яскравість (авто) 437 ніт 413 ніт

Дизайн та корпус

Висота 162,3 мм 164,9 мм
Ширина 77,3 мм 77 мм
Товщина 9,6 мм 9 мм
Вага 198 грамів 196 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Жовтий Сірий, Синій, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 662 MediaTek Helio G35
Макс. частота 2000 МГц 2300 МГц
Ядер CPU 8 (4 + 4) 8 (4 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 1.8 ГГц: Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 2 ГГц: Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2.3 ГГц: Cortex-A53
Виробництво Samsung TSMC
Розмір транзистора 11 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon 683 No
Графіка Adreno 610 PowerVR GE8320
GPU-ядер 128 32
Частота GPU 950 МГц 680 МГц
FLOPS ~243,2 Гфлопс ~43,5 Гфлопс
CPU 87783 54580
GPU 34736 17708
Memory 59312 37174
UX 61565 32494
Total score 243396 141956
Пікова температура корпусу 39.9 °C Немає даних
Stability 99% Немає даних
Graphics test 2 FPS Немає даних
Graphics score 372 Немає даних
Web score 5490 Немає даних
Video editing 3625 Немає даних
Photo editing 12656 Немає даних
Data manipulation 5213 Немає даних
Writing score 6643 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 511 479
Geekbench 6 (багатоядерний) 1552 1522
AnTuTu Benchmark 10 243396 141956
3DMark Wild Life Performance 372 Немає даних
PCMark 3.0 6155 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6 ГБ 2, 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 256 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 10 (З оновленням до Android 11) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI MIUI 12.5 Enhanced MIUI 12
Розмір системи з коробки 20,5 ГБ 18 ГБ

Батарея

Об'єм 6000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (25% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 3:00 год. 2:59 год.
Веб-серфінг 11:51 год. Немає даних
Перегляд відео 15:49 год. Немає даних
Ігри 06:39 год. Немає даних
Режим очікування 155 год. Немає даних
Загальна автономність 29:39 год. Немає даних

Основна камера

Матриця 48 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4000 x 3000 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 120 кадрів/с (720p) Немає
Кількість об'єктивів 1) Standard: 48 MP
2) Macro: 2 MP
3) Depth: 2 MP
1) Standard: 13 MP
2) Macro: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 48 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/1.8
Сенсор Samsung S5KGM1 Немає даних
Розмір сенсора 1/2.0" 1/3.1"
Розмір пікселя 0.8 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 2 MP 2 MP
Апертура f/2.4 f/2.4
Сенсор Hynix HI-259 Немає даних
Розмір сенсора 1/5" Немає даних
Розмір пікселя 1.75 micron Немає даних
Стабілізація Так Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 3264 x 2448 2560 x 1960
Апертура f/2.1 f/2.2
Сенсор CMOS CMOS
Розмір сенсора 1/4.0" Немає даних
Розмір пікселя 1,12 мікрона 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5
Функції Bluetooth LE, A2DP LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Немає Так
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 12 4
2G мережі GSM B2/3/5/8 GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA B1/2/4/5/8 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 85,1 дБ 77,7 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Листопад 2020 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Грудень 2020 року Вересень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Сканер відбитків пальців
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0,355 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 0.729 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M3
45 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 9C
43 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12

Продуктивність CPU

20
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

7
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

71
Дані: 4 з 4
62
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

70
Дані: 2 з 2
—
Немає даних

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще для ігор — Poco M3 чи Redmi 9C?

Poco M3 має вищу оцінку продуктивності в іграх (10 проти 6), тому він краще підходить для ігор. Проте обидва є бюджетними пристроями, і важкі ігри можуть працювати з обмеженнями.

Чи є різниця в дисплеї між Poco M3 та Redmi 9C?

Так, Poco M3 має FullHD+ дисплей (1080x2340) з вищою щільністю пікселів (395 ppi), тоді як Redmi 9C — HD+ (720x1600, 269 ppi). Це робить зображення на Poco M3 значно чіткішим.

Який смартфон має кращу автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Чи варто доплатити за Poco M3 замість Redmi 9C?

Якщо для вас важливі якість дисплея, продуктивність і камера, доплата за Poco M3 виправдана. Якщо ж головне — максимальна автономність та економія, Redmi 9C буде достатньо.

Який смартфон має кращу камеру?

Poco M3 має вищу оцінку камери (24 проти 15), що вказує на кращу якість знімків. Однак обидва смартфони належать до бюджетного сегменту, тому не варто очікувати флагманських результатів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.