Xiaomi Poco M4 Pro 5G vs Xiaomi Redmi 9A

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Xiaomi Poco M4 Pro 5G та Xiaomi Redmi 9A допоможе визначити, який смартфон краще відповідає вашим потребам. Обидві моделі належать до бюджетного сегмента, але мають суттєві відмінності в дисплеї, продуктивності та комунікаціях. Poco M4 Pro 5G пропонує вищу частоту оновлення екрана та підтримку 5G, тоді як Redmi 9A робить акцент на автономності та простоті. Розглянемо ключові параметри, щоб зробити усвідомлений вибір.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M4 Pro 5G випереджає Redmi 9A за багатьма параметрами: яскравіший дисплей з частотою 90 Гц, краща продуктивність, підтримка 5G та вищі оцінки комунікацій. Однак Redmi 9A може бути привабливим для тих, хто шукає максимальну автономність за мінімальну ціну. Якщо вам важливі швидкість роботи та сучасний зв'язок, обирайте Poco M4 Pro 5G. Якщо ж пріоритет — тривалий час роботи без підзарядки, Redmi 9A залишається гідним варіантом.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M4 Pro 5G має роздільну здатність 1080x2400 пікселів та частоту оновлення 90 Гц, тоді як Redmi 9A — 720x1600 пікселів і 60 Гц.
  • Комунікації: Poco M4 Pro 5G підтримує 5G, що забезпечує вищу швидкість мобільного інтернету; Redmi 9A обмежений 4G.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.6 дюймів 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 399 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 450 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 240 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 84.9% 81.1%
Особливості - DCI-P3 Немає даних
Колірний охват sRGB 99.8% 92.9%
Час відгуку 42 мс 40 мс
Контрастність 700:1 1318:1
Реальна пікова яскравість (авто) 510 ніт 431 ніт

Дизайн та корпус

Висота 163.56 мм 164,9 мм
Ширина 75,78 мм 77 мм
Товщина 8,75 мм 9 мм
Вага 195 грамів 194 грама
Водонепроникність IP53 Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Оранжевий Сірий, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Немає

Продуктивність

Чипсет MediaTek Dimensity 810 MediaTek Helio G25
Макс. частота 2400 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.4 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.5 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU 3.0 No
Графіка Mali-G57 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 128 32
Частота GPU 950 МГц 650 МГц
FLOPS ~243,2 Гфлопс ~41,8 Гфлопс
CPU 145931 44387
GPU 65720 17240
Memory 99558 33976
UX 110681 29184
Total score 421890 124787
Пікова температура корпусу 37.5 °C Немає даних
Stability 99% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Graphics score 1234 Немає даних
Web score 7776 Немає даних
Video editing 5383 Немає даних
Photo editing 26546 Немає даних
Data manipulation 7716 Немає даних
Writing score 11396 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 684 472
Geekbench 6 (багатоядерний) 1900 1524
AnTuTu Benchmark 10 421890 124787
3DMark Wild Life Performance 1234 Немає даних
PCMark 3.0 9803 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6, 8 ГБ 2, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1600 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128, 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 11 (З оновленням до Android 13) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 12.5 Enhanced
Розмір системи з коробки 13 ГБ 11 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 33 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (50% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 1:07 год. 2:55 год.
Веб-серфінг 09:59 год. 10:08 год.
Перегляд відео 14:09 год. 13:37 год.
Ігри 05:54 год. 05:37 год.
Режим очікування 123 год. 118 год.
Загальна автономність 24:48 год. 24:07 год.

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8192 x 6144 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кут ширококутного об'єктива 119° Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Ultrawide: 8 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
-
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Фокусна відстань 26 mm 28 mm
Сенсор Samsung JN1 Немає даних
Розмір сенсора 1/2.76" Немає даних
Розмір пікселя 0.64 micron 1 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 8 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Сенсор Sony IMX355 Немає даних
Розмір сенсора 1/4" Немає даних
Розмір пікселя 1.14 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Сповільнена зйомка Немає даних Немає

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 16 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4920 x 3264 2560 x 1960
Апертура f/2.45 f/2.2
Сенсор Omnivision OV16A10 CMOS
Розмір сенсора 1/3.06" Немає даних
Розмір пікселя 1 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Так Немає
2G мережі GSM 850/900/1800/1900MHz GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA 1/2/4/5/8 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE 1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/32/38/40/41/66 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
Підтримка 5G Так Немає
LTE Cat* Немає даних 4

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 89,3 дБ 76,5 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Листопад 2021 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Листопад 2021 року Серпень 2020 року
Рівень випромінювання SAR для голови 0.59 Вт/кг 0,398 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла 1 Вт/кг 0.901 Вт/кг
Сенсори та датчики - Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 33 Вт Немає даних

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M4 Pro 5G
50 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 9A
48 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

24
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

22
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

81
Дані: 4 з 4
63
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

62
Дані: 2 з 2
61
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

70
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Xiaomi Poco M4 Pro 5G краще підходить для ігор завдяки вищій продуктивності та частоті оновлення екрана 90 Гц, що забезпечує плавнішу картинку.

Чи варто доплачувати за Poco M4 Pro 5G?

Так, якщо вам потрібен кращий дисплей, швидший інтернет через 5G та вища продуктивність. Redmi 9A — бюджетніший варіант з акцентом на автономність.

Який смартфон має кращу камеру?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Чи підтримує Redmi 9A 5G?

Ні, Redmi 9A підтримує лише 4G, тоді як Poco M4 Pro 5G має підтримку 5G для швидшого мобільного інтернету.

Який смартфон довше працює без підзарядки?

Обидві моделі мають схожу оцінку батареї, але завдяки менш енергоємному дисплею Redmi 9A може забезпечити трохи довший час роботи.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.