Xiaomi Poco M4 Pro 5G vs Xiaomi Redmi 9C

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Обираєте бюджетний смартфон? Порівняння Xiaomi Poco M4 Pro 5G та Xiaomi Redmi 9C допоможе визначитися. Обидві моделі мають свої сильні сторони: перша пропонує 5G та плавний дисплей, друга – велику батарею.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M4 Pro 5G виграє за рахунок сучаснішого дисплея з частотою 90 Гц, вищою роздільною здатністю та підтримкою 5G, що забезпечує кращу продуктивність у комунікаціях. Якщо вам важливі швидкий інтернет та якісний екран – обирайте Poco M4 Pro 5G.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M4 Pro 5G має 6.6-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 1080x2400 та частотою 90 Гц, тоді як Redmi 9C – 6.53-дюймовий з HD+ (720x1600) та 60 Гц.
  • Продуктивність: Poco M4 Pro 5G отримав вищі оцінки за комунікації (85 проти 77) завдяки підтримці 5G, тоді як Redmi 9C обмежений 4G.
  • Камера: Poco M4 Pro 5G має вищий бал за камеру (20 проти 15), що може вказувати на кращу якість знімків.
  • Дисплей: Щільність пікселів у Poco M4 Pro 5G вища (399 ppi проти 269 ppi), що забезпечує чіткіше зображення.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6.6 дюймів 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 399 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 450 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 240 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 84.9% 81.1%
Особливості - DCI-P3 Немає даних
Колірний охват sRGB 99.8% 92.9%
Час відгуку 42 мс 47 мс
Контрастність 700:1 881:1
Реальна пікова яскравість (авто) 510 ніт 413 ніт
ШІМ (PWM) Немає даних 17120 Гц

Дизайн та корпус

Висота 163.56 мм 164,9 мм
Ширина 75,78 мм 77 мм
Товщина 8,75 мм 9 мм
Вага 195 грамів 196 грамів
Водонепроникність IP53 Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Оранжевий Сірий, Синій, Зелений, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, ззаду

Продуктивність

Чипсет MediaTek Dimensity 810 MediaTek Helio G35
Макс. частота 2400 МГц 2300 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.4 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2.3 ГГц: Cortex-A53
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU 3.0 No
Графіка Mali-G57 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 128 32
Частота GPU 950 МГц 680 МГц
FLOPS ~243,2 Гфлопс ~43,5 Гфлопс
CPU 145931 54580
GPU 65720 17708
Memory 99558 37174
UX 110681 32494
Total score 421890 141956
Пікова температура корпусу 37.5 °C Немає даних
Stability 99% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Graphics score 1234 Немає даних
Web score 7776 Немає даних
Video editing 5383 Немає даних
Photo editing 26546 Немає даних
Data manipulation 7716 Немає даних
Writing score 11396 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 684 479
Geekbench 6 (багатоядерний) 1900 1522
AnTuTu Benchmark 10 421890 141956
3DMark Wild Life Performance 1234 Немає даних
PCMark 3.0 9803 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6, 8 ГБ 2, 3, 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128, 256 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 11 (З оновленням до Android 13) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 12
Розмір системи з коробки 13 ГБ 18 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 33 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Так Немає
Швидка зарядка Так (50% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 1:07 год. 2:59 год.
Веб-серфінг 09:59 год. Немає даних
Перегляд відео 14:09 год. Немає даних
Ігри 05:54 год. Немає даних
Режим очікування 123 год. Немає даних
Загальна автономність 24:48 год. Немає даних

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8192 x 6144 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кут ширококутного об'єктива 119° Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Ultrawide: 8 MP
1) Standard: 13 MP
2) Macro: 2 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
- Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/1.8
Фокусна відстань 26 mm Немає даних
Сенсор Samsung JN1 Немає даних
Розмір сенсора 1/2.76" 1/3.1"
Розмір пікселя 0.64 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 8 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Сенсор Sony IMX355 Немає даних
Розмір сенсора 1/4" Немає даних
Розмір пікселя 1.14 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Сповільнена зйомка Немає даних Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 2 MP
Апертура Немає даних f/2.4
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 16 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4920 x 3264 2560 x 1960
Апертура f/2.45 f/2.2
Сенсор Omnivision OV16A10 CMOS
Розмір сенсора 1/3.06" Немає даних
Розмір пікселя 1 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Так
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Так Немає
2G мережі GSM 850/900/1800/1900MHz GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA 1/2/4/5/8 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE 1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/32/38/40/41/66 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20
Підтримка 5G Так Немає
LTE Cat* Немає даних 4

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 89,3 дБ 77,7 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Листопад 2021 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Листопад 2021 року Вересень 2020 року
Рівень випромінювання SAR для голови 0.59 Вт/кг 0,355 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла 1 Вт/кг 0.729 Вт/кг
Сенсори та датчики - Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 33 Вт Немає даних

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M4 Pro 5G
50 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 9C
43 / 100
Попередня оцінка Дані: 7 з 12

Продуктивність CPU

24
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

22
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

81
Дані: 4 з 4
62
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

62
Дані: 2 з 2
—
Немає даних

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

70
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще підходить для ігор?

Poco M4 Pro 5G має вищий бал за ігри (16 проти 6) та плавніший дисплей 90 Гц, що робить його кращим вибором для ігор.

У якого смартфона краща автономність?

У каталозі немає достатніх придатних вимірювань тривалості роботи для висновку про автономність. Ємність акумулятора та потужність заряджання самі по собі не визначають час роботи; він залежить від конфігурації, яскравості й навантаження.

Чи підтримує Poco M4 Pro 5G швидку зарядку?

Дані про швидку зарядку не наведено, але Poco M4 Pro 5G має вищий бал за комунікації, що може включати сучасні стандарти.

Який смартфон має кращий дисплей?

Poco M4 Pro 5G має дисплей з вищою роздільною здатністю (1080p), частотою 90 Гц та більшою щільністю пікселів.

Чи варто переплачувати за Poco M4 Pro 5G?

Доступні характеристики наведено в таблиці. Надійного висновку про автономність без вимірювань часу роботи зробити не можна; ємність і зарядна потужність не замінюють цих тестів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.