Xiaomi Poco M4 Pro vs Xiaomi Redmi 7A

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два смартфони від Xiaomi — Poco M4 Pro (2022) та Redmi 7A (2019). Моделі належать до різних поколінь і цінових сегментів, тому різниця в характеристиках суттєва. Poco M4 Pro пропонує AMOLED-дисплей з частотою 90 Гц, потужніший процесор та кращу камеру, тоді як Redmi 7A — бюджетний пристрій з IPS-екраном та базовою продуктивністю. Розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам з вибором.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M4 Pro значно випереджає Redmi 7A за більшістю параметрів: яскравіший AMOLED-дисплей з вищою роздільною здатністю та плавністю 90 Гц, краща продуктивність (за оцінками), більш ємна батарея та швидша зарядка. Камера Poco M4 Pro також отримує вищі бали. Redmi 7A може бути цікавий лише як дуже бюджетний варіант для базових завдань, але з огляду на різницю в ціні та можливостях, Poco M4 Pro є більш сучасним та збалансованим вибором.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M4 Pro має 6,43-дюймовий AMOLED (1080x2400, 90 Гц, 735 ніт), а Redmi 7A — 5,45-дюймовий IPS LCD (720x1440, 60 Гц, 530 ніт).
  • Продуктивність: Poco M4 Pro отримує значно вищі оцінки (13 проти 6), що вказує на потужніший процесор та кращу роботу в іграх.
  • Автономність: Poco M4 Pro має вищий бал за батарею (71 проти 50), що свідчить про більшу ємність або кращу оптимізацію.
  • Комунікації: Poco M4 Pro також випереджає (80 проти 68), що може означати підтримку новіших стандартів зв'язку.

Екран

Тип AMOLED IPS LCD
Розмір 6,43 дюйма 5,45 дюйма
Дозвіл 1080 x 2400 пікселів 720 x 1440 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 18:9
Щільність пікселів 409 точок на дюйм 295 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 700 ніт 530 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 180 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 84.5% 74.4%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
Немає даних
Реальна пікова яскравість (авто) 735 ніт Немає даних
Колірний охват sRGB Немає даних 94.2%
ШІМ (PWM) Немає даних 384 Гц
Час відгуку Немає даних 27 мс
Контрастність Немає даних 888:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 505 ніт

Дизайн та корпус

Висота 159.87 мм 146,3 мм
Ширина 73,87 мм 70,4 мм
Товщина 8,09 мм 9,5 мм
Вага 179.5 грамів 165 грамів
Водонепроникність IP53 IPX4
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Синій, Жовтий Чорний, Синій, Червоний
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Немає

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G96 Qualcomm Snapdragon 439
Макс. частота 2050 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.05 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.45 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Виробництво TSMC Samsung
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU Hexagon 536
Графіка Mali-G57 MP2 Adreno 505
GPU-ядер 128 48
Частота GPU 950 МГц 450 МГц
FLOPS ~243 Гфлопс ~43,2 Гфлопс
CPU 126133 55442
GPU 61516 10909
Memory 89310 43235
UX 109801 45124
Total score 386760 154710
Stability 99% Немає даних
Graphics test 6 FPS Немає даних
Graphics score 1162 Немає даних
Web score 6299 Немає даних
Video editing 5034 Немає даних
Photo editing 17321 Немає даних
Data manipulation 7204 Немає даних
Writing score 9143 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 684 477
Geekbench 6 (багатоядерний) 1900 1521
AnTuTu Benchmark 10 386760 154710
3DMark Wild Life Performance 1162 Немає даних
PCMark 3.0 8151 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 6, 8 ГБ 2 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 2133 МГц 933 МГц
Кількість каналів 2 1
Об'єм накопичувача 128, 256 ГБ 16, 32 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 11 (З оновленням до Android 13) Android 9.0 (З оновленням до Android 10)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 12
Розмір системи з коробки Немає даних 6,4 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 4000 мАг
Макс. потужність зарядки 33 Вт Немає даних
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (51% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 1:10 год. 2:35 год.
Веб-серфінг 07:52 год. 06:26 год.
Перегляд відео 12:41 год. 09:44 год.
Ігри 05:16 год. 04:10 год.
Режим очікування 132 год. 90 год.
Загальна автономність 23:19 год. 17:13 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 12 мегапікселів
Роздільна здатність фото 9248 x 6936 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 120 кадрів/с (720p) Немає
Кут ширококутного об'єктива 118° Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 2 MP
1) Standard: 12 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
-
Роздільна здатність фото 64 MP 12 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Сенсор OmniVision OV64B40 Sony IMX486
Розмір сенсора 1/2" 1/2.9"
Розмір пікселя 0.7 micron 1.12 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 8 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Сенсор Sony IMX355 Немає даних
Розмір сенсора 1/4" Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 16 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4608 x 3456 2592 x 1944
Апертура f/2.5 f/2.2
Сенсор Sony IMX471 GalaxyCore
Розмір сенсора 1/3.06" 1/5"
Розмір пікселя 1 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 4.2
Функції Bluetooth LE, A2DP LE, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Режим USB-host
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 13 4
2G мережі GSM 2, 3, 5, 8 GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
3G мережі WCDMA 1, 2, 4, 5, 8 HSDPA 900, HSDPA 2100
4G мережі LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 LTE 800, LTE 1800, LTE 2600, LTE 900, LTE 1900, LTE 2300, LTE 2500
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність Немає даних 82 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Лютий 2022 року Травень 2019 року
Дата початку продажів Березень 2022 року Червень 2019 року
Сенсори та датчики - Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
Зарядний пристрій з коробки Так, 33 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0.557 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 1.166 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M4 Pro
48 / 100
Дані: 9 з 12
Xiaomi Redmi 7A
41 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

24
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

21
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

81
Дані: 3 з 4
67
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

52
Дані: 2 з 2
40
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

60
Дані: 1 з 2
28
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще обрати для ігор?

Xiaomi Poco M4 Pro має вищу оцінку продуктивності (13 проти 6) та ігрову оцінку (13 проти 7), тому він краще підходить для ігор завдяки потужнішому процесору та плавнішому дисплею.

Чи варто купувати Redmi 7A у 2024 році?

Redmi 7A — застаріла модель з низькою продуктивністю та слабкою камерою. Якщо бюджет обмежений, краще розглянути сучасніші бюджетні смартфони.

Який смартфон має кращу автономність?

Poco M4 Pro отримує вищий бал за батарею (71 проти 50), що свідчить про більшу ємність або ефективніше енергоспоживання.

Чи підтримує Poco M4 Pro швидку зарядку?

Так, Poco M4 Pro підтримує швидку зарядку (ймовірно, 33 Вт), що дозволяє швидше поповнити заряд батареї порівняно з Redmi 7A.

Який смартфон має кращий дисплей?

Poco M4 Pro має значно кращий AMOLED-дисплей з вищою роздільною здатністю, яскравістю та частотою оновлення 90 Гц, тоді як Redmi 7A — простий IPS-екран.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.