Xiaomi Poco M5 vs Xiaomi Redmi 9A

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Xiaomi Poco M5 та Redmi 9A допоможе визначити, який смартфон краще відповідає вашим потребам. Обидві моделі належать до бюджетного сегменту, але мають суттєві відмінності в дисплеї, продуктивності та камерах. Poco M5 вийшов у 2022 році, тоді як Redmi 9A дебютував у 2020-му, що позначається на технічних характеристиках. Розглянемо ключові параметри: екран, автономність, камеру, продуктивність та якість зв'язку.

Короткий висновок. Xiaomi Poco M5 випереджає Redmi 9A за більшістю параметрів: він має кращий дисплей з вищою роздільною здатністю та частотою оновлення 90 Гц, продуктивніший процесор і кращі камери. Redmi 9A, своєю чергою, може похвалитися більшою ємністю батареї (5000 мАг) та нижчою ціною. Якщо вам потрібен сучасніший смартфон для ігор та мультимедіа, обирайте Poco M5. Для базових завдань і максимальної автономності підійде Redmi 9A.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco M5 має 6,58-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 1080x2408 пікселів і частотою 90 Гц, тоді як Redmi 9A — 6,53-дюймовий з роздільною здатністю 720x1600 і 60 Гц.
  • Продуктивність: Poco M5 отримав вищий бал за продуктивність (14 проти 5) завдяки потужнішому чипсету, що забезпечує кращу роботу в іграх та багатозадачності.
  • Автономність: Обидві моделі мають батареї близько 5000 мАг, але Poco M5 підтримує швидшу зарядку (18 Вт проти 10 Вт у Redmi 9A).
  • Комунікації: Poco M5 має вищий бал за якість зв'язку (84 проти 77), що свідчить про кращу підтримку мереж і стабільніший сигнал.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 6,58 дюйма 6,53 дюйма
Дозвіл 1080 x 2408 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 401 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Частота опитування сенсора 240 Гц Немає даних
Захист дисплея Corning Gorilla Glass 3 Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 83.8% 81.1%
Особливості - DCI-P3 Немає даних
Колірний охват sRGB 93.9% 92.9%
ШІМ (PWM) Не виявлено Немає даних
Час відгуку 27 мс 40 мс
Контрастність 1481:1 1318:1
Реальна пікова яскравість (авто) 448 ніт 431 ніт

Дизайн та корпус

Висота 163,99 мм 164,9 мм
Ширина 76,09 мм 77 мм
Товщина 8,9 мм 9 мм
Вага 201 грам 194 грама
Водонепроникність IP52 Немає
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Чорний, Зелений, Жовтий Сірий, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Немає

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G99 MediaTek Helio G25
Макс. частота 2200 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (4 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.5 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes No
Графіка Mali-G57 MP2 PowerVR GE8320
GPU-ядер 128 32
Частота GPU 1000 МГц 650 МГц
FLOPS ~281,6 Гфлопс ~41,8 Гфлопс
CPU 136314 44387
GPU 64087 17240
Memory 110839 33976
UX 107746 29184
Total score 418986 124787
Пікова температура корпусу 41.5 °C Немає даних
Stability 98% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Graphics score 1230 Немає даних
Web score 7884 Немає даних
Video editing 5400 Немає даних
Photo editing 18923 Немає даних
Data manipulation 7055 Немає даних
Writing score 11634 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 743 472
Geekbench 6 (багатоядерний) 1914 1524
AnTuTu Benchmark 10 418986 124787
3DMark Wild Life Performance 1230 Немає даних
PCMark 3.0 9100 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4, 6 ГБ 2, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1600 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64, 128 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 14) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 12.5 Enhanced
Розмір системи з коробки Немає даних 11 ГБ

Батарея

Об'єм 5000 мА·год 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 18 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (24% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 2:19 год. 2:55 год.
Веб-серфінг 09:34 год. 10:08 год.
Перегляд відео 14:13 год. 13:37 год.
Ігри 05:54 год. 05:37 год.
Режим очікування 129 год. 118 год.
Загальна автономність 24:58 год. 24:07 год.

Основна камера

Матриця 50 мегапікселів 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 8192 x 6144 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 50 MP
2) Macro: 2 MP
3) Depth: 2 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
-
Роздільна здатність фото 50 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Сенсор Samsung S5KJN1 Немає даних
Розмір сенсора 1/2.76" Немає даних
Розмір пікселя 0.64 micron 1 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Сповільнена зйомка Немає даних Немає
Фокусна відстань Немає даних 28 mm

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 5 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 2560 x 1920 2560 x 1960
Апертура f/2.2 f/2.2
Розмір сенсора 1/5.0" Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Сенсор Немає даних CMOS
Розмір пікселя Немає даних 1,12 мікрона

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.3 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 13 4
2G мережі GSM 2/3/5/8 GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA 1/2/4/5/8 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE 1/2/3/4/5/7/8/20/28/38/40/41 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Моно Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Так
Dolby Atmos Немає Немає
Максимальна гучність 80,7 дБ 76,5 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Вересень 2022 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Вересень 2022 року Серпень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 22 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0,398 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 0.901 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco M5
49 / 100
Дані: 10 з 12
Xiaomi Redmi 9A
48 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

24
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

22
Дані: 1 з 1
—
Немає даних

Дисплей

75
Дані: 4 з 4
63
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

60
Дані: 2 з 2
61
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

88
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор: Poco M5 чи Redmi 9A?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Чи варто переплачувати за Poco M5, якщо Redmi 9A дешевший?

Так, якщо вам важливі якість дисплея, камери та продуктивність. Poco M5 пропонує значно кращі характеристики за помірну різницю в ціні.

Який смартфон має кращу автономність?

Обидва мають батарею близько 5000 мАг, але Redmi 9A може триматися довше завдяки менш енерговитратному дисплею, хоча Poco M5 підтримує швидшу зарядку.

Чи підтримує Poco M5 5G?

Ні, Poco M5 підтримує лише 4G LTE, як і Redmi 9A. Обидві моделі не мають модуля 5G.

Який смартфон має кращу камеру для фотографій?

Актуальний бал наведено в блоці оцінок. Якщо даних недостатньо, він має позначку «Попередня оцінка».

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.