Xiaomi Poco X6 vs Xiaomi Redmi 9A

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Xiaomi Poco X6 та Xiaomi Redmi 9A — це двобій смартфонів різних поколінь та цінових категорій. Poco X6, випущений у 2024 році, пропонує сучасний AMOLED-дисплей з частотою 120 Гц та потужніший процесор, тоді як Redmi 9A (2020 рік) робить ставку на доступність та ємний акумулятор. Розберімося, який апарат краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Xiaomi Poco X6 значно випереджає Redmi 9A за якістю дисплея, продуктивністю та можливостями камери. Його AMOLED-екран з роздільною здатністю 1220p та частотою 120 Гц забезпечує плавне зображення, а оцінка комунікацій (84) свідчить про кращу якість зв'язку. Якщо ваш бюджет обмежений, Redmi 9A стане надійним помічником, але за додаткову вартість Poco X6 пропонує значно більше.

Основні відмінності

  • Дисплей: Poco X6 оснащений 6.67-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю 1220x2712 пікселів та частотою 120 Гц, тоді як Redmi 9A має 6.53-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 720x1600 пікселів і 60 Гц.
  • Автономність: Redmi 9A має вищий бал батареї (67 проти 54), що може означати довший час роботи, хоча точна ємність не вказана.

Екран

Тип AMOLED IPS LCD
Розмір 6.67 дюймів 6,53 дюйма
Дозвіл 1220 x 2712 пікселів 720 x 1600 пікселів
Співвідношення сторін 20:9 20:9
Щільність пікселів 446 точок на дюйм 269 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Так (30-120 Гц) Немає
Макс. заявлена яскравість 1800 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Так, Dolby Vision Немає
Захист дисплея Gorilla Glass Victus Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 89.8% 81.1%
Особливості - DCI-P3
- Always-On Display
- DC Dimming
Немає даних
Реальна пікова яскравість (авто) 1327 нит Немає даних
Колірний охват sRGB Немає даних 92.9%
Час відгуку Немає даних 40 мс
Контрастність Немає даних 1318:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 431 ніт

Дизайн та корпус

Висота 161.15 мм 164,9 мм
Ширина 74,24 мм 77 мм
Товщина 7,98 мм 9 мм
Вага 181 грам 194 грама
Водонепроникність IP54 Немає
Система охолодження Випарна камера Немає даних
Матеріал задньої панелі Пластик Пластик
Матеріал рамки Пластик Пластик
Доступні кольори Білий, Чорний, Синій Сірий, Синій, Зелений
Сканер відбитків пальців Так, у дисплеї Немає

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 MediaTek Helio G25
Макс. частота 2400 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (4 + 4) 8 (4 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 1.95 ГГц: Cortex-A55
- 4 ядра по 2.4 ГГц: Cortex-A78
- 4 ядра по 1.5 ГГц: Cortex-A53
- 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53
Виробництво Samsung TSMC
Розмір транзистора 4 нанометри 12 нанометрів
Нейронний процесор Yes No
Графіка Adreno 710 PowerVR GE8320
Частота GPU 940 МГц 650 МГц
FLOPS ~481,3 Гфлопс ~41,8 Гфлопс
CPU 202442 44387
GPU 116960 17240
Memory 126346 33976
UX 148094 29184
Total score 593842 124787
Geekbench 6 (одноядерний) 1030 472
Geekbench 6 (багатоядерний) 2980 1524
AnTuTu Benchmark 10 593842 124787
GPU-ядер Немає даних 32

Пам'ять

Об'єм ОЗП 8, 12 ГБ 2, 4, 6 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1600 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 256, 512 ГБ 32, 64, 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 256 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 (З оновленням до Android 14) Android 10 (З оновленням до Android 11)
Оболонка UI HyperOS 1.0 MIUI 12.5 Enhanced
Розмір системи з коробки Немає даних 11 ГБ

Батарея

Об'єм 5100 мАг 5000 мА·год
Макс. потужність зарядки 67 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (78% за 30 хвилин) Немає
Час повного заряджання 0:48 год. 2:55 год.
Веб-серфінг 06:45 год. 10:08 год.
Перегляд відео 10:18 год. 13:37 год.
Ігри 04:35 год. 05:37 год.
Режим очікування 99 год. 118 год.
Загальна автономність 18:31 год. 24:07 год.

Основна камера

Матриця 64 мегапікселя 13 мегапікселів
Роздільна здатність фото 9000 x 7000 4128 x 3096
Зум Цифровий Цифровий
Спалах LED LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео До 30 кадрів/с Немає
Запис 1080p відео До 60 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 240 кадрів/с (720p) Немає
Кут ширококутного об'єктива 118° Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 64 MP
2) Ultrawide: 8 MP
3) Macro: 2 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - Ефект "боке"
- Режим "Pro"
-
Роздільна здатність фото 64 MP 13 MP
Апертура f/1.8 f/2.2
Фокусна відстань 25 mm 28 mm
Сенсор Omnivision OV64B Немає даних
Розмір сенсора 1/2" Немає даних
Розмір пікселя 0.7 micron 1 micron
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото 8 MP Немає даних
Апертура f/2.2 Немає даних
Сенсор Sony IMX355 Немає даних
Розмір сенсора 1/4" Немає даних
Розмір пікселя 1.14 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних
Роздільна здатність фото 2 MP Немає даних
Апертура f/2.4 Немає даних
Сенсор Omnivision OV02B10 Немає даних
Розмір сенсора 1/5" Немає даних
Розмір пікселя 1.75 micron Немає даних
Стабілізація Так Немає даних

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 16 мегапікселів 5 мегапікселів
Роздільна здатність фото 4608 x 3456 2560 x 1960
Апертура f/2.6 f/2.2
Сенсор Omnivision OV16A1Q CMOS
Розмір сенсора 1/3.06" Немає даних
Розмір пікселя 1 мікрон 1,12 мікрона
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 60 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 5
Функції Bluetooth LE LE, HID, A2DP
Тип USB USB Type-C Micro USB
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Так Немає
Інфрачервоний порт Так Немає
Кількість SIM* 2 2
Тип SIM Nano Nano
Режим роботи SIM Поперемінний Поперемінний
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 18 4
2G мережі GSM 850/900/1800/1900MHz GSM B2/3/5/8
3G мережі WCDMA B1/2/4/5/6/8/19 WCDMA B1/2/4/5/8
4G мережі LTE B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66 LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28
Підтримка 5G Так Немає

Звук

Динаміки Стерео Моно
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Немає Так
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність Немає даних 76,5 дБ

Інше

Клас Середній клас Бюджетний
Дата виходу Січень 2024 року Червень 2020 року
Дата початку продажів Січень 2024 року Серпень 2020 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 67 Вт Немає даних
Рівень випромінювання SAR для голови Немає даних 0,398 Вт/кг
Рівень випромінювання SAR для тіла Немає даних 0.901 Вт/кг

Оцінки за доступними даними

Як формується оцінка
Підсумкова оцінка за шкалою до 100 Xiaomi Poco X6
58 / 100
Попередня оцінка Дані: 8 з 12
Xiaomi Redmi 9A
48 / 100
Попередня оцінка Дані: 9 з 12

Продуктивність CPU

33
Дані: 2 з 2
19
Дані: 2 з 2

Графічна продуктивність

—
Немає даних
—
Немає даних

Дисплей

92
Дані: 3 з 4
63
Дані: 4 з 4

Автономність у тестах

43
Дані: 2 з 2
61
Дані: 2 з 2

Мобільність

—
Немає даних
—
Немає даних

Бездротовий зв’язок

80
Дані: 1 з 2
60
Дані: 1 з 2

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який смартфон краще вибрати для ігор?

Xiaomi Poco X6 має значно вищий бал за ігри (21 проти 5), тому він краще підходить для ігор завдяки потужнішому процесору та плавному дисплею 120 Гц.

Чи варто переплачувати за Poco X6?

Якщо вам важливі якісний дисплей, продуктивність і камера, то так. Poco X6 пропонує сучасний AMOLED-екран і кращі характеристики, ніж Redmi 9A.

У якого смартфона краще автономність?

За оцінками, Redmi 9A має вищий бал батареї (67 проти 54), що може означати довший час роботи без підзарядки, хоча точна ємність невідома.

Який смартфон має кращу камеру?

Xiaomi Poco X6 має вищий бал камери (26 проти 11), що свідчить про кращу якість фото та відео.

Чи підтримує Redmi 9A швидку зарядку?

Інформація про зарядку відсутня, але Poco X6, ймовірно, підтримує швидшу зарядку, враховуючи його новіший випуск.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.