Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple iPad 10.2" (8th Gen, 2020) vs Apple iPad 10.2" (9th Gen, 2021)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Планшети Apple iPad 10.2" 8-го (2020) та 9-го (2021) покоління — це доступні моделі з Retina дисплеєм, підтримкою стилуса та тривалою автономністю. Хоча вони мають однаковий розмір екрану та роздільну здатність, між ними є відмінності в продуктивності, автономності та якості дисплея. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові параметри, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. Обидві моделі пропонують схожий досвід використання: 10.2-дюймовий IPS LCD дисплей з роздільною здатністю 1620x2160, підтримку Apple Pencil (1-го покоління) та час роботи до 10 годин. Проте 8-те покоління має вищий загальний рейтинг (47 проти 36), кращу оцінку батареї (88 проти 66) та дисплея (67 проти 14). 9-те покоління, своєю чергою, отримало вищу оцінку продуктивності (33 проти 26) та ігор (14 проти 13). Якщо для вас важливі автономність та якість екрану, обирайте 8-те покоління; якщо продуктивність — 9-те.

Основні відмінності

  • Оцінка дисплея: 8-те покоління має 67 балів, 9-те — лише 14, що вказує на значно кращу якість екрану в старішої моделі.
  • Автономність: 8-те покоління отримало 88 балів за батарею, тоді як 9-те — 66, що свідчить про довший час роботи без підзарядки.
  • Продуктивність: 9-те покоління має вищу оцінку (33 проти 26), що може означати кращу швидкодію в завданнях та додатках.
  • Ігри: 9-те покоління трохи випереджає (14 проти 13), що може бути важливим для геймерів.
  • Колірний охват sRGB: 9-те покоління має 97.9% проти 96.1% у 8-го, що забезпечує більш насичені кольори.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 10.2 дюйма 10.2 дюйма
Дозвіл 1620 x 2160 пікселів 1620 x 2160 пікселів
Співвідношення сторін 4:3 4:3
Щільність пікселів 264 точки на дюйм 265 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 500 ніт 500 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 73.8% 73.8%
Особливості - DCI-P3 - DCI-P3
Колірний охват sRGB 96.1% 97.9%
ШІМ (PWM) Не виявлено 40000 Гц
Час відгуку 30 мс 27 мс
Контрастність 954:1 1014:1
Реальна пікова яскравість (авто) 449 ніт 489 ніт

Дизайн та корпус

Висота 250,6 мм 250,6 мм
Ширина 174,1 мм 174,1 мм
Товщина 7,5 мм 7,5 мм
Вага 490 грамів 487 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сріблястий, Золотистий, Сірий Сріблястий, Сірий
Сканер відбитків пальців Так, у кнопці Так, у кнопці
Площа 436 см2 436 см2

Продуктивність

Чипсет Apple A12 Bionic Apple A13 Bionic
Макс. частота 2500 МГц 2650 МГц
Ядер CPU 6 (2 + 4) 6 (2 + 4)
Архітектура - 4 ядра по 1.6 ГГц: Tempest
- 2 ядра по 2.49 ГГц: Vortex
- 4 ядра по 1.6 ГГц: Thunder
- 2 ядра по 2.65 ГГц: Lightning
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 7 нанометрів 7 нанометрів
Нейронний процесор Neural Engine Apple Neural Engine
Графіка Apple A12 GPU Apple A13 GPU
GPU-ядер 256 256
Частота GPU 1125 МГц 1230 МГц
FLOPS ~576 Гфлопс ~629,8 Гфлопс
CPU 189526 232283
GPU 175402 267845
Memory 133008 157505
UX 213531 243697
Total score 711467 901330
Пікова температура корпусу 35.9 °C 39.7 °C
Stability 83% 87%
Graphics test 32 FPS 43 FPS
Graphics score 5476 7261
Geekbench 6 (одноядерний) 1338 1792
Geekbench 6 (багатоядерний) 2903 4214
AnTuTu Benchmark 10 711467 901330
3DMark Wild Life Performance 5476 7261

Пам'ять

Об'єм ОЗП 3 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача NVMe Немає даних
Карта пам'яті Немає Немає даних
Об'єм ОЗП 3 ГБ 3 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Кількість каналів 2 4
Об'єм накопичувача 32 ГБ 64 ГБ
Тип накопичувача NVMe NVMe
Карта пам'яті Немає Немає
Об'єм ОЗП Немає даних 3 ГБ
Тип пам'яті Немає даних LPDDR4X
Частота пам'яті Немає даних 2133 МГц
Кількість каналів Немає даних 4
Об'єм накопичувача Немає даних 256 ГБ
Тип накопичувача Немає даних NVMe
Карта пам'яті Немає даних Немає

Програмне забезпечення

Операційна система iPadOS 14 (З оновленням до iPadOS 18.1) iPadOS 15 (З оновленням до iPadOS 18.1)
Розмір системи з коробки 14 ГБ Немає даних

Батарея

Об'єм 8827 мА·год 8557 мА·год
Макс. потужність зарядки 12 Вт 30 Вт
Тип акумулятора Літій-іонний (Li-Ion) Літій-іонний (Li-Ion)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Немає Так (24% за 30 хвилин)
Час повного заряджання 4:20 год. 2:45 год.
Веб-серфінг 10:52 год. Немає даних
Перегляд відео 15:47 год. Немає даних
Ігри 06:59 год. Немає даних
Режим очікування 174 год. Немає даних
Загальна автономність 30:36 год. Немає даних

Основна камера

Матриця 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No No
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка 120 кадрів/с (720p) 120 кадрів/с (720p)
Кількість об'єктивів 1) Standard: 8 MP
1) Standard: 8 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 8 MP 8 MP
Апертура f/2.4 f/2.4
Фокусна відстань 31 mm 31 mm
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Розмір пікселя Немає даних 1.12 micron

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 1,2 мегапікселя 12 мегапікселів
Апертура f/2.2 f/2.4
Фокусна відстань 31 мм Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 720p при 60 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 4032 x 3024

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 4.2 4.2
Тип USB No No
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Немає
GPS GPS, GLONASS GPS, GLONASS
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 1
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Так Так
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 12 Немає даних
2G мережі GSM/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz Немає даних
3G мережі UMTS/HSPA/HSPA+​/DC‑HSDPA 850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA 850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz
4G мережі LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 66, 71 LTE 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 66, 71
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео Стерео
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Немає Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність 93,1 дБ 91,9 дБ

Інше

Клас Середній клас Середній клас
Дата виходу Вересень 2020 року Вересень 2021 року
Дата початку продажів Вересень 2020 року Вересень 2021 року
Сенсори та датчики - Барометр
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
- Барометр
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Вага клавіатури 400 г 293 г
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Так, 20 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який iPad краще обрати для навчання та роботи?

Обидві моделі підходять для навчання, але 8-те покоління має кращу автономність та дисплей, що важливо для тривалого читання та письма.

Чи варто доплачувати за 9-те покоління?

Якщо вам потрібна вища продуктивність для ігор або важливий колірний охват, 9-те покоління може бути кращим вибором, але в інших аспектах 8-те покоління виграє.

Який планшет має кращу автономність?

За оцінками, 8-те покоління має значно вищий бал за батарею (88 проти 66), тому воно забезпечує довший час роботи.

Чи підтримують обидва планшети стилус?

Так, обидві моделі підтримують Apple Pencil 1-го покоління, що робить їх зручними для малювання та нотаток.

Який планшет краще підходить для ігор?

9-те покоління має трохи вищу оцінку за ігри (14 проти 13), тому воно може бути кращим для ігор, хоча різниця незначна.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.