Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) vs Lenovo Tab M11

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) та Lenovo Tab M11 — два доступні планшети від Lenovo, які пропонують різний баланс характеристик. Tab M10 Plus (3rd Gen) вийшов у 2022 році, тоді як Tab M11 — новіша модель 2024 року. Обидва працюють на Android, мають IPS-дисплеї та підтримку стилуса. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в дисплеї, продуктивності, автономності, камерах та інших параметрах, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) має дещо вищий загальний бал (42 проти 44), але Tab M11 випереджає за якістю дисплея (82 проти 65) завдяки частоті оновлення 90 Гц та кращому співвідношенню екрана до корпусу (93.7% проти 80.4%). Tab M10 Plus (3rd Gen) пропонує вищий бал за продуктивність (11 проти 10) та ігри (8 проти 7), але різниця незначна. Обидва планшети мають схожу автономність, але Tab M10 Plus (3rd Gen) трохи кращий (66 проти 61). Якщо для вас важливий плавний дисплей та сучасніший дизайн, обирайте Tab M11. Якщо ж пріоритет — максимальна продуктивність в іграх, Tab M10 Plus (3rd Gen) може бути кращим вибором.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tab M11 має частоту оновлення 90 Гц, тоді як Tab M10 Plus (3rd Gen) — 60 Гц, що робить зображення більш плавним у Tab M11.
  • Співвідношення екрана до корпусу: Tab M11 (93.7%) значно перевершує Tab M10 Plus (3rd Gen) (80.4%), забезпечуючи більш сучасний вигляд.
  • Роздільна здатність: Tab M10 Plus (3rd Gen) має вищу роздільну здатність (1200x2000) порівняно з Tab M11 (1200x1920), що дає більш чітке зображення.
  • Продуктивність: Tab M10 Plus (3rd Gen) отримує вищий бал за продуктивність (11 проти 10) та ігри (8 проти 7), що може свідчити про трохи кращу швидкодію.
  • Автономність: Tab M10 Plus (3rd Gen) має вищий бал за батарею (66 проти 61), що може означати довший час роботи.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 10,61 дюйма 11 дюймів
Дозвіл 1200 x 2000 пікселів 1200 x 1920 пікселів
Співвідношення сторін 5:3 16:10
Щільність пікселів 220 точок на дюйм 206 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 90 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 400 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 80.4% 93.7%
Колірний охват sRGB Немає даних 99.1%
ШІМ (PWM) Немає даних Не виявлено
Час відгуку Немає даних 52 мс
Контрастність Немає даних 1078:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 400 ніт

Дизайн та корпус

Висота 251.2 мм 166,31 мм
Ширина 158,8 мм 225.26 мм
Товщина 7,5 мм 7,15 мм
Вага 465 грамів 465 грамів
Водонепроникність Немає IP52
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сірий, Синій Сірий, Зелений
Сканер відбитків пальців Немає Немає
Площа 399 см2 375 см2

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 680 MediaTek Helio G88
Макс. частота 2400 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (4 + 4) 8 (2 + 6)
Архітектура - 4 ядра по 1.9 ГГц: Kryo 265 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 2.4 ГГц: Kryo 265 Gold (Cortex-A73)
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon 686 MediaTek APU
Графіка Adreno 610 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 128 48
Частота GPU 1114 МГц 1000 МГц
FLOPS ~284 Гфлопс ~96 Гфлопс
CPU 106887 91956
GPU 40266 39543
Memory 88622 67184
UX 76012 79086
Total score 311787 277769
Stability 98% Немає даних
Graphics test 4 FPS Немає даних
Graphics score 679 Немає даних
Web score 4928 Немає даних
Video editing 4967 Немає даних
Photo editing 13189 Немає даних
Data manipulation 6228 Немає даних
Writing score 7919 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 415 435
Geekbench 6 (багатоядерний) 1457 1457
AnTuTu Benchmark 10 311787 277769
3DMark Wild Life Performance 679 Немає даних
PCMark 3.0 6951 Немає даних

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 64 ГБ Немає даних
Тип накопичувача UFS 2.2 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 4 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128 ГБ 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП 6 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача UFS 2.2 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 3 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 32 ГБ 64 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП Немає даних 8 ГБ
Тип пам'яті Немає даних LPDDR4X
Частота пам'яті Немає даних 1800 МГц
Кількість каналів Немає даних 2
Об'єм накопичувача Немає даних 128 ГБ
Тип накопичувача Немає даних eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає даних MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 1024 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 13) Android 13
Оболонка UI Немає даних ZUI 15.1
Розмір системи з коробки Немає даних 18 ГБ

Батарея

Об'єм 7700 мА·год 7040 мАг
Макс. потужність зарядки 20 Вт 20 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 60 хвилин) Так
Час повного заряджання 3:00 год. 2:47 год.

Основна камера

Матриця 8 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No No
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка Немає Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 8 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 8 MP 13 MP
Апертура f/2.2 f/2.2
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Апертура f/2.0 f/2.0
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 720p при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5.1
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Немає
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 1
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 13 7
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8
3G мережі WCDMA B1/B2/B5(B6/B19)/B8 WCDMA B1/B2/B4(for NA)/B5(B6/B19)/B8
4G мережі LTE B1/B2/B3(Expanded Band3)/B4/B5(B19)/B7/B8/B20/B26/B28(a+b),B38/B40/B41 B1/B2/B3(expanded Band3)/B4/B5(B19)/B7/B8/B12/B13/B14(for NA)/B17(for NA)B25/B20/B26/B28(a+b)/B66/B29(for NA)/B30(for NA)/B71(for NA)/B38/B40/B41 Full Band
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки 4.0 4.0
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність Немає даних 81,4 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Травень 2022 року Січень 2024 року
Дата початку продажів Травень 2022 року Квітень 2024 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Немає

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще підходить для перегляду відео?

Lenovo Tab M11 має частоту оновлення 90 Гц та більше співвідношення екрана до корпусу, що робить його кращим для перегляду відео завдяки плавності та сучасному дизайну.

Чи підтримують обидва планшети стилус?

Так, обидві моделі підтримують стилус, що робить їх зручними для нотаток та малювання.

Який планшет має кращу продуктивність в іграх?

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) має трохи вищий бал за ігри (8 проти 7), тому може бути кращим вибором для ігор, хоча різниця незначна.

Чи відрізняється час автономної роботи?

Так, Tab M10 Plus (3rd Gen) має вищий бал за батарею (66 проти 61), що може забезпечити довший час роботи без підзарядки.

Який планшет легший?

На основі наданих даних вага не вказана, але Tab M11 має більший дисплей (11 дюймів) та тонший корпус (не вказано), що може вплинути на вагу.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.