Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) vs Lenovo Tab M9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) та Lenovo Tab M9 — два доступні планшети від Lenovo, які пропонують різні розміри екранів та характеристики. Tab M10 Plus має більший 10,61-дюймовий дисплей з вищою роздільною здатністю, тоді як Tab M9 компактніший з 9-дюймовим екраном. Обидві моделі працюють на базі Android і орієнтовані на мультимедіа та базові завдання. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам вибрати відповідний планшет.

Короткий висновок. Якщо вам потрібен більший екран з вищою роздільною здатністю та кращою щільністю пікселів для перегляду відео або читання, Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) — кращий вибір. Він також має більший об'єм пам'яті (залежно від конфігурації) і трохи кращі показники автономності. Однак Lenovo Tab M9 компактніший і легший, що робить його зручнішим для перенесення. За продуктивністю обидва планшети схожі, тому вибір залежить від ваших уподобань щодо розміру та дисплея.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tab M10 Plus має 10,61-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 1200x2000 пікселів (щільність 220 ppi), тоді як Tab M9 — 9-дюймовий з роздільною здатністю 800x1340 (173 ppi).
  • Співвідношення екрана до корпусу: у Tab M10 Plus воно становить 80.4%, у Tab M9 — 78.2%, що означає трохи більше екранної площі відносно корпусу.
  • Розміри та вага: Tab M10 Plus більший (251.2 x 158.8 x 7.5 мм), тоді як Tab M9 компактніший (точні розміри не вказані, але менший дюйм).
  • Час виходу: Tab M10 Plus вийшов у травні 2022 року, а Tab M9 — у грудні 2022 року, тобто Tab M9 новіший.
  • Додаткові характеристики дисплея: Tab M9 має колірний охват sRGB 84.9% і час відгуку 38 мс, тоді як для Tab M10 Plus ці дані відсутні.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 10,61 дюйма 9 дюймів
Дозвіл 1200 x 2000 пікселів 800 x 1340 пікселів
Співвідношення сторін 5:3 5:3
Щільність пікселів 220 точок на дюйм 173 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 400 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 80.4% 78.2%
Колірний охват sRGB Немає даних 84.9%
ШІМ (PWM) Немає даних Не виявлено
Час відгуку Немає даних 38 мс
Контрастність Немає даних 2382:1
Реальна пікова яскравість (авто) Немає даних 365 ніт

Дизайн та корпус

Висота 251.2 мм 215,4 мм
Ширина 158,8 мм 136,8 мм
Товщина 7,5 мм 8 мм
Вага 465 грамів 344 грами
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сірий, Синій Сірий, Синій
Сканер відбитків пальців Немає Немає
Площа 399 см2 295 см2

Продуктивність

Чипсет Qualcomm Snapdragon 680 MediaTek Helio G80
Макс. частота 2400 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 8 (4 + 4) 8 (2 + 6)
Архітектура - 4 ядра по 1.9 ГГц: Kryo 265 Silver (Cortex-A53)
- 4 ядра по 2.4 ГГц: Kryo 265 Gold (Cortex-A73)
- 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор Hexagon 686 Yes
Графіка Adreno 610 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 128 48
Частота GPU 1114 МГц 950 МГц
FLOPS ~284 Гфлопс ~91.2 Гфлопс
CPU 106887 88354
GPU 40266 49361
Memory 88622 66187
UX 76012 72491
Total score 311787 276393
Stability 98% Немає даних
Graphics test 4 FPS Немає даних
Graphics score 679 Немає даних
Web score 4928 Немає даних
Video editing 4967 Немає даних
Photo editing 13189 Немає даних
Data manipulation 6228 Немає даних
Writing score 7919 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 415 415
Geekbench 6 (багатоядерний) 1457 1447
AnTuTu Benchmark 10 311787 276393
3DMark Wild Life Performance 679 Немає даних
PCMark 3.0 6951 Немає даних
Кеш L3 Немає даних 1 МБ

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64 ГБ 64 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ
Об'єм ОЗП 4 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128 ГБ 128 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ
Об'єм ОЗП 6 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача UFS 2.2 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 3 ГБ 3 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 32 ГБ 32 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 512 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 13) Android 12 (З оновленням до Android 13)
Оболонка UI Немає даних ZUI 15.1

Батарея

Об'єм 7700 мА·год 5100 мАг
Макс. потужність зарядки 20 Вт 10 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 60 хвилин) Немає
Час повного заряджання 3:00 год. 4:00 год.
Веб-серфінг Немає даних 10:13 год.
Перегляд відео Немає даних 14:17 год.
Ігри Немає даних 05:34 год.
Режим очікування Немає даних 125 год.
Загальна автономність Немає даних 25:03 год.

Основна камера

Матриця 8 мегапікселів 8 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No No
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка Немає Немає
Кількість об'єктивів 1) Standard: 8 MP
1) Standard: 8 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 8 MP 8 MP
Апертура f/2.2 f/2.0
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 2 мегапікселя
Апертура f/2.0 Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 720p при 30 FPS 720p при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Сенсор Немає даних CMOS

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5.1
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
DisplayPort Немає Немає
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 1
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 13 7
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8
3G мережі WCDMA B1/B2/B5(B6/B19)/B8 WCDMA B1/B2/B4/B5(B6/B19)/B8
4G мережі LTE B1/B2/B3(Expanded Band3)/B4/B5(B19)/B7/B8/B20/B26/B28(a+b),B38/B40/B41 LTE B1/B2/B3/B4/B5(B19)/B7/B8/B18/B20/B26/B28(a+b)/B66/B38/B40/B41
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки 4.0 Стерео
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність Немає даних 79,8 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Травень 2022 року Грудень 2022 року
Дата початку продажів Травень 2022 року Березень 2022 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Так, 10 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще підходить для перегляду відео?

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) має більший екран з вищою роздільною здатністю, що забезпечує кращий досвід перегляду відео порівняно з Tab M9.

Чи відрізняється продуктивність між цими моделями?

Обидва планшети мають схожі оцінки продуктивності (11 та 10 балів відповідно), тому для базових завдань вони однаково прийнятні.

Який планшет має кращу автономність?

Оцінка батареї у Tab M10 Plus становить 66 балів, у Tab M9 — 65, що вказує на незначну перевагу першого.

Чи підтримують ці планшети стилус?

У наданих даних немає інформації про підтримку стилуса, тому припускаємо, що обидві моделі не мають такої функції.

Який планшет легший і компактніший?

Lenovo Tab M9 має менший 9-дюймовий екран, тому, ймовірно, він легший і компактніший за Tab M10 Plus.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.