Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab M11 vs Lenovo Tab P12

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Lenovo Tab M11 і Lenovo Tab P12 — два планшети від Lenovo, які належать до різних лінійок. Tab M11 — це доступна модель 2024 року з 11-дюймовим екраном, а Tab P12 — старша модель 2023 року з більшим 12,7-дюймовим дисплеєм. Обидва пристрої працюють на базі Android, підтримують стилус і пропонують хорошу автономність. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Lenovo Tab P12 випереджає Tab M11 за якістю дисплея (вища роздільна здатність і щільність пікселів) та автономністю (вищий бал батареї). Однак Tab M11 має плавнішу частоту оновлення 90 Гц і вище співвідношення екрана до корпусу. За продуктивністю обидва планшети отримали низькі оцінки, тому для важких ігор вони не підходять. Якщо вам потрібен більший і чіткіший екран, обирайте P12; якщо компактність і плавність — M11.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tab P12 має 12,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 1840x2944 (273 ppi), тоді як Tab M11 — 11-дюймовий з 1200x1920 (206 ppi).
  • Частота оновлення: Tab M11 підтримує 90 Гц, що забезпечує плавнішу анімацію, на відміну від 60 Гц у Tab P12.
  • Автономність: За даними оцінок, Tab P12 має вищий бал батареї (79 проти 61), що свідчить про потенційно довший час роботи.
  • Захист дисплея: Tab P12 використовує Corning Gorilla Glass 3, тоді як Tab M11 — загартоване скло без вказаного бренду.
  • Співвідношення екрана до корпусу: Tab M11 має вищий показник (93,7% проти 83,6%), що означає вужчі рамки.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 11 дюймів 12,7 дюйма
Дозвіл 1200 x 1920 пікселів 1840 x 2944 пікселів
Співвідношення сторін 16:10 16:10
Щільність пікселів 206 точок на дюйм 273 точок на дюйм
Частота оновлення 90 Гц 60 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 400 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Corning Gorilla Glass 3
Співвідношення екрана до корпусу 93.7% 83.6%
Колірний охват sRGB 99.1% 98.6%
ШІМ (PWM) Не виявлено 280300 Гц
Час відгуку 52 мс 29 мс
Контрастність 1078:1 750:1
Реальна пікова яскравість (авто) 400 ніт 405 ніт
Особливості Немає даних - DCI-P3

Дизайн та корпус

Висота 166,31 мм 293.3 мм
Ширина 225.26 мм 190,7 мм
Товщина 7,15 мм 6,9 мм
Вага 465 грамів 612 грамів
Водонепроникність IP52 Немає
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сірий, Зелений Сірий, Зелений
Сканер відбитків пальців Немає Так, у кнопці
Площа 375 см2 559 см2

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G88 MediaTek Dimensity 7050
Макс. частота 2000 МГц 2600 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (2 + 6)
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
- 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.6 ГГц: Cortex-A78
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 6 нанометрів
Нейронний процесор MediaTek APU MediaTek APU 550
Графіка Mali-G52 MP2 Mali-G68 MP4
GPU-ядер 48 256
Частота GPU 1000 МГц 800 МГц
FLOPS ~96 Гфлопс ~686 Гфлопс
CPU 91956 172688
GPU 39543 110178
Memory 67184 104474
UX 79086 124358
Total score 277769 511698
Geekbench 6 (одноядерний) 435 966
Geekbench 6 (багатоядерний) 1457 2424
AnTuTu Benchmark 10 277769 511698

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 1800 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача eMMC 5.1 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 8 ГБ 8 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 2133 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 128 ГБ 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 UFS 2.2
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП 4 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 2133 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 64 ГБ 128 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 UFS 2.2
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП Немає даних 8 ГБ
Тип пам'яті Немає даних LPDDR4X
Частота пам'яті Немає даних 2133 МГц
Кількість каналів Немає даних 2
Об'єм накопичувача Немає даних 256 ГБ
Тип накопичувача Немає даних UFS 2.2
Карта пам'яті Немає даних MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 1024 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 13
Оболонка UI ZUI 15.1 Немає даних
Розмір системи з коробки 18 ГБ Немає даних

Батарея

Об'єм 7040 мАг 10200 мА·год
Макс. потужність зарядки 20 Вт 30 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так Так (50% за 60 хвилин)
Час повного заряджання 2:47 год. 2:35 год.
Веб-серфінг Немає даних 11:04 год.
Перегляд відео Немає даних 15:15 год.
Ігри Немає даних 07:18 год.
Режим очікування Немає даних 155 год.
Загальна автономність Немає даних 28:57 год.

Основна камера

Матриця 13 мегапікселів 8 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає До 30 кадрів/с
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 13 MP
1) Standard: 8 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 13 MP 8 MP
Апертура f/2.2 f/2.2
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 13 мегапікселів
Апертура f/2.0 f/2.2
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 4128 x 3096
Сенсор Немає даних CMOS

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5.1
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
DisplayPort Немає Немає
GPS GPS, GLONASS, Galileo GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 Немає даних
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 Немає даних
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 Немає даних
3G мережі WCDMA B1/B2/B4(for NA)/B5(B6/B19)/B8 Немає даних
4G мережі B1/B2/B3(expanded Band3)/B4/B5(B19)/B7/B8/B12/B13/B14(for NA)/B17(for NA)B25/B20/B26/B28(a+b)/B66/B29(for NA)/B30(for NA)/B71(for NA)/B38/B40/B41 Full Band Немає даних
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки 4.0 4.0
3.5 мм аудіо порт Так Немає
FM-Радіо Немає Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність 81,4 дБ 85,8 дБ

Інше

Клас Бюджетний Середній клас
Дата виходу Січень 2024 року Липень 2023 року
Дата початку продажів Квітень 2024 року Липень 2023 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Немає Так, 20 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще вибрати для перегляду фільмів?

Lenovo Tab P12 пропонує більший 12,7-дюймовий екран з вищою роздільною здатністю, що забезпечує кращу деталізацію. Однак Tab M11 має частоту 90 Гц, що робить рухи плавнішими. Для фільмів P12 може бути кращим завдяки розміру.

Чи підходять ці планшети для ігор?

Обидві моделі мають низькі оцінки продуктивності (10 та 19 балів) та ігор (7 та 15 балів), тому не рекомендуються для вимогливих ігор. Для казуальних ігор вони підійдуть.

Який планшет має кращу автономність?

За оцінками батареї, Lenovo Tab P12 (79 балів) перевершує Tab M11 (61 бал). Це свідчить про потенційно довший час роботи без підзарядки, хоча точні цифри не вказані.

Чи підтримують планшети стилус?

Обидві моделі підтримують стилус, але в наданих даних не вказано тип або комплектацію. Рекомендуємо перевірити специфікації на сайті виробника.

Який планшет легший?

Точна вага не вказана, але Tab M11 має менший дисплей (11 дюймів), тому ймовірно легший. Для точних даних зверніться до офіційних характеристик.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.