Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab M8 (4th Gen) vs Lenovo Tab M11

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Lenovo Tab M8 (4th Gen) та Lenovo Tab M11 — два доступні планшети від Lenovo, що орієнтовані на різні сценарії використання. Tab M8 — компактний 8-дюймовий пристрій для базових завдань, тоді як Tab M11 пропонує більший 11-дюймовий екран з вищою частотою оновлення та підтримку стилуса. Обидві моделі працюють на Android, але відрізняються продуктивністю, дисплеєм та автономністю. У цьому порівнянні ми детально розглянемо їхні ключові характеристики, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Якщо вам потрібен компактний планшет для читання, перегляду відео та легких завдань, Lenovo Tab M8 (4th Gen) — бюджетний варіант з 8-дюймовим дисплеєм. Однак Lenovo Tab M11 виграє завдяки більшому 11-дюймовому екрану з роздільною здатністю 1200x1920, частотою 90 Гц, кращою щільністю пікселів та яскравістю. Він також має вищі оцінки продуктивності та дисплея, а також підтримує стилус, що робить його кращим вибором для навчання, малювання та мультимедіа.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tab M8 має 8-дюймовий IPS LCD (800x1280, 60 Гц), а Tab M11 — 11-дюймовий IPS LCD (1200x1920, 90 Гц) з вищою щільністю пікселів (206 ppi проти 189 ppi) та яскравістю (400 ніт проти 350 ніт).
  • Продуктивність: Tab M11 отримав вищий бал у категорії продуктивність (10 проти 4) та ігри (7 проти 5), що свідчить про кращу обчислювальну здатність.
  • Дисплей оцінка: Tab M11 має оцінку дисплея 82, тоді як Tab M8 — 70, що підтверджує кращу якість екрана.
  • Підтримка стилуса: Tab M11 підтримує стилус (згідно з описом категорії), тоді як Tab M8 — ні, що важливо для нотаток та малювання.
  • Вага та розміри: Tab M8 компактніший і легший завдяки меншому дисплею, що робить його зручнішим для перенесення.

Екран

Тип IPS LCD IPS LCD
Розмір 8 дюймів 11 дюймів
Дозвіл 800 x 1280 пікселів 1200 x 1920 пікселів
Співвідношення сторін 16:10 16:10
Щільність пікселів 189 точок на дюйм 206 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 90 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає
Макс. заявлена яскравість 350 ніт 400 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 78.2% 93.7%
Колірний охват sRGB 85.6% 99.1%
ШІМ (PWM) Не виявлено Не виявлено
Час відгуку 35 мс 52 мс
Контрастність 2563:1 1078:1
Реальна пікова яскравість (авто) 378 ніт 400 ніт

Дизайн та корпус

Висота 197,97 мм 166,31 мм
Ширина 119,82 мм 225.26 мм
Товщина 8,95 мм 7,15 мм
Вага 320 грамів 465 грамів
Водонепроникність Немає IP52
Матеріал задньої панелі Пластик Метал
Матеріал рамки Пластик Метал
Доступні кольори Сірий, Синій Сірий, Зелений
Сканер відбитків пальців Немає Немає
Площа 237 см2 375 см2

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio A22 MediaTek Helio G88
Макс. частота 2300 МГц 2000 МГц
Ядер CPU 4 (4) 8 (2 + 6)
Архітектура - 4 ядра по 2 ГГц: Cortex-A53 - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 12 нанометрів 12 нанометрів
Нейронний процесор NeuroPilot MediaTek APU
Графіка PowerVR GE8300 Mali-G52 MP2
GPU-ядер 16 48
Частота GPU 660 МГц 1000 МГц
FLOPS ~20,8 Гфлопс ~96 Гфлопс
CPU 33490 91956
GPU 12010 39543
Memory 36402 67184
UX 28102 79086
Total score 110004 277769
Geekbench 6 (одноядерний) 330 435
Geekbench 6 (багатоядерний) 1150 1457
AnTuTu Benchmark 10 110004 277769

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 1600 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 64 ГБ Немає даних
Тип накопичувача eMMC 5.1 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 3 ГБ 4 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1600 МГц 1800 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 32 ГБ 64 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП Немає даних 4 ГБ
Тип пам'яті Немає даних LPDDR4X
Частота пам'яті Немає даних 1800 МГц
Кількість каналів Немає даних 2
Об'єм накопичувача Немає даних 128 ГБ
Тип накопичувача Немає даних eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає даних MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 1024 ГБ
Об'єм ОЗП Немає даних 8 ГБ
Тип пам'яті Немає даних LPDDR4X
Частота пам'яті Немає даних 1800 МГц
Кількість каналів Немає даних 2
Об'єм накопичувача Немає даних 128 ГБ
Тип накопичувача Немає даних eMMC 5.1
Карта пам'яті Немає даних MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті Немає даних До 1024 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 13 Android 13
Оболонка UI Немає даних ZUI 15.1
Розмір системи з коробки Немає даних 18 ГБ

Батарея

Об'єм 5100 мАг 7040 мАг
Макс. потужність зарядки 10 Вт 20 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Немає Так
Час повного заряджання 4:00 год. 2:47 год.
Веб-серфінг 09:38 год. Немає даних
Перегляд відео 13:40 год. Немає даних
Ігри 05:24 год. Немає даних
Режим очікування 121 год. Немає даних
Загальна автономність 24:02 год. Немає даних

Основна камера

Матриця 5 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No No
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка Немає Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 5 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 5 MP 13 MP
Апертура f/2.0 f/2.2
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 2 мегапікселя 8 мегапікселів
Сенсор CMOS Немає даних
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 720p при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Апертура Немає даних f/2.0

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5 5.1
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
GPS GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 1
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 7 7
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8
3G мережі UMTS B1/B2/B5/B6/B8/B19 WCDMA B1/B2/B4(for NA)/B5(B6/B19)/B8
4G мережі LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B19/B20/B26/B28(a+b)/B38/B40/B41 B1/B2/B3(expanded Band3)/B4/B5(B19)/B7/B8/B12/B13/B14(for NA)/B17(for NA)B25/B20/B26/B28(a+b)/B66/B29(for NA)/B30(for NA)/B71(for NA)/B38/B40/B41 Full Band
Підтримка 5G Немає Немає
DisplayPort Немає даних Немає

Звук

Динаміки Стерео 4.0
3.5 мм аудіо порт Так Так
FM-Радіо Так Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність 80,2 дБ 81,4 дБ

Інше

Клас Бюджетний Бюджетний
Дата виходу Квітень 2023 року Січень 2024 року
Дата початку продажів Травень 2023 року Квітень 2024 року
Сенсори та датчики - Датчик наближення
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Немає

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще підходить для навчання?

Lenovo Tab M11 краще підходить для навчання завдяки більшому дисплею з вищою роздільною здатністю, підтримці стилуса для нотаток та кращій продуктивності.

Чи підтримує Lenovo Tab M8 стилус?

Ні, Lenovo Tab M8 (4th Gen) не підтримує стилус, на відміну від Tab M11, який має таку можливість.

Який планшет має кращу автономність?

Обидві моделі мають схожі оцінки батареї: Tab M8 — 63, Tab M11 — 61. Різниця незначна, тому автономність приблизно однакова.

Чи варто доплачувати за Lenovo Tab M11?

Так, якщо вам потрібен більший екран з кращою якістю, вища продуктивність та підтримка стилуса. Для базових завдань Tab M8 достатньо.

Який планшет легший?

Lenovo Tab M8 (4th Gen) легший завдяки меншому дисплею, що робить його зручнішим для тривалого тримання в руках.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.