Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab M9 vs Huawei MatePad 11.5 S

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі планшетів вибір часто зводиться до балансу між ціною та функціональністю. Lenovo Tab M9 — бюджетний пристрій з 9-дюймовим IPS-дисплеєм, тоді як Huawei MatePad 11.5 S пропонує більший 11,5-дюймовий екран з високою роздільною здатністю та частотою оновлення 144 Гц. Давайте розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Короткий висновок. Якщо вам потрібен планшет для базових завдань, читання та перегляду відео з обмеженим бюджетом, Lenovo Tab M9 — доступний варіант. Однак, якщо ви цінуєте якісний дисплей, високу продуктивність і підтримку стилуса, Huawei MatePad 11.5 S значно випереджає за характеристиками: більший екран з вищою роздільною здатністю, плавна частота оновлення 144 Гц та краща камера. Обидва планшети мають свої сильні сторони, але MatePad 11.5 S пропонує більше можливостей для творчості та мультимедіа.

Основні відмінності

  • Дисплей: Lenovo Tab M9 має 9-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 800x1340, тоді як Huawei MatePad 11.5 S оснащений 11,5-дюймовим TFT LCD з роздільною здатністю 1840x2800 та частотою оновлення 144 Гц.
  • Продуктивність: За оцінками, Huawei MatePad 11.5 S значно перевершує Lenovo Tab M9 у продуктивності (19 балів проти 10), що забезпечує плавнішу роботу в додатках.
  • Камера: Huawei MatePad 11.5 S отримав максимальну оцінку камери (100 балів), тоді як Lenovo Tab M9 — лише 16, що вказує на значно кращу якість зйомки.
  • Автономність: Lenovo Tab M9 має оцінку батареї 65 балів, а Huawei MatePad 11.5 S — 60, що свідчить про дещо кращу автономність у Lenovo.
  • Вага та розміри: Точні дані відсутні, але менший дисплей Lenovo Tab M9, ймовірно, робить його легшим і компактнішим, тоді як Huawei MatePad 11.5 S більший і важчий.

Екран

Тип IPS LCD TFT LCD
Розмір 9 дюймів 11,5 дюйма
Дозвіл 800 x 1340 пікселів 1840 x 2800 пікселів
Співвідношення сторін 5:3 3:2
Щільність пікселів 173 точок на дюйм 291 точок на дюйм
Частота оновлення 60 Гц 144 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Немає даних
Макс. заявлена яскравість 400 ніт 500 ніт
Підтримка HDR Немає Немає
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 78.2% 85.1%
Колірний охват sRGB 84.9% 97.4%
ШІМ (PWM) Не виявлено Не виявлено
Час відгуку 38 мс 23 мс
Контрастність 2382:1 516:1
Реальна пікова яскравість (авто) 365 ніт 449 ніт

Дизайн та корпус

Висота 215,4 мм 261 мм
Ширина 136,8 мм 177,2 мм
Товщина 8 мм 6,2 мм
Вага 344 грами 510 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сірий, Синій Сріблястий, Сірий, Фіолетовий
Сканер відбитків пальців Немає Немає
Площа 295 см2 462 см2

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G80 HiSilicon Kirin 9000WL
Макс. частота 2000 МГц 2490 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) Немає даних
Архітектура - 6 ядер по 1.8 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2 ГГц: Cortex-A75
Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Виробництво TSMC Немає даних
Розмір транзистора 12 нанометрів Немає даних
Нейронний процесор Yes Немає даних
Графіка Mali-G52 MP2 Немає даних
GPU-ядер 48 Немає даних
Частота GPU 950 МГц Немає даних
FLOPS ~91.2 Гфлопс Немає даних
CPU 88354 213665
GPU 49361 Немає даних
Memory 66187 148262
UX 72491 148835
Total score 276393 510762
Geekbench 6 (одноядерний) 415 1241
Geekbench 6 (багатоядерний) 1447 3882
AnTuTu Benchmark 10 276393 510762

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 1800 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 64 ГБ Немає даних
Тип накопичувача eMMC 5.1 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 1800 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача eMMC 5.1 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 3 ГБ 8 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1800 МГц 2133 МГц
Кількість каналів 2 2
Об'єм накопичувача 32 ГБ 256 ГБ
Тип накопичувача eMMC 5.1 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає
Макс. об'єм карти пам'яті До 512 ГБ Немає даних

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 13) HarmonyOS 4.2
Оболонка UI ZUI 15.1 Немає даних

Батарея

Об'єм 5100 мАг 8800 мА·год
Макс. потужність зарядки 10 Вт 22,5 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Так
Швидка зарядка Немає Так (50% за 60 хвилин)
Час повного заряджання 4:00 год. 2:00 год.
Веб-серфінг 10:13 год. Немає даних
Перегляд відео 14:17 год. Немає даних
Ігри 05:34 год. Немає даних
Режим очікування 125 год. Немає даних
Загальна автономність 25:03 год. Немає даних

Основна камера

Матриця 8 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає Немає
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Сповільнена зйомка Немає Немає даних
Кількість об'єктивів 1) Standard: 8 MP
1) Standard: 13 MP
Особливості - - Ефект "боке"
Роздільна здатність фото 8 MP 13 MP
Апертура f/2.0 f/1.8
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 4160 x 3120

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 2 мегапікселя 8 мегапікселів
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 720p при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає
Роздільна здатність фото Немає даних 4608 x 3456
Апертура Немає даних f/2.0

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.1 5.2
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 3.0
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Так
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo Немає даних
NFC* Немає Немає
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 Немає даних
Тип SIM Nano No
Підтримка eSIM* Немає Немає даних
Гібридний слот Немає Немає даних
LTE Cat* 7 Немає даних
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 Немає даних
3G мережі WCDMA B1/B2/B4/B5(B6/B19)/B8 Немає даних
4G мережі LTE B1/B2/B3/B4/B5(B19)/B7/B8/B18/B20/B26/B28(a+b)/B66/B38/B40/B41 Немає даних
Підтримка 5G Немає Немає

Звук

Динаміки Стерео 4.0
3.5 мм аудіо порт Так Немає
FM-Радіо Немає Немає
Dolby Atmos Так Немає
Максимальна гучність 79,8 дБ 90,3 дБ

Інше

Клас Бюджетний Середній клас
Дата виходу Грудень 2022 року Травень 2024 року
Дата початку продажів Березень 2022 року Травень 2024 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Так, 22 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще підходить для малювання?

Huawei MatePad 11.5 S має вищу роздільну здатність екрана, більший розмір і підтримку стилуса, що робить його кращим вибором для малювання та нотаток.

Чи підтримують планшети стилус?

Huawei MatePad 11.5 S підтримує стилус (Huawei M-Pencil), тоді як Lenovo Tab M9 не має такої підтримки.

Який планшет має кращу автономність?

За оцінками, Lenovo Tab M9 має трохи кращу автономність (65 балів) порівняно з Huawei MatePad 11.5 S (60 балів), але різниця незначна.

Який планшет краще підходить для ігор?

Huawei MatePad 11.5 S має вищу продуктивність та частоту оновлення 144 Гц, що забезпечує плавніший ігровий досвід, хоча оцінка ігор у нього 0, а в Lenovo — 7.

Який планшет має кращий дисплей?

Huawei MatePad 11.5 S значно перевершує за якістю дисплея: більша діагональ, вища роздільна здатність, частота оновлення 144 Гц та кращий колірний охват (97.4% sRGB).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.