Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Lenovo Tab P11 (2nd Gen) vs Lenovo Tab Extreme

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Lenovo Tab P11 (2nd Gen) та Lenovo Tab Extreme — два потужні планшети від Lenovo, які орієнтовані на різні сценарії використання. Tab P11 (2nd Gen) пропонує збалансовані характеристики для повсякденних завдань, тоді як Tab Extreme вражає великим OLED-дисплеєм та високою продуктивністю. У цьому порівнянні ми детально розглянемо їхні ключові відмінності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Якщо вам потрібен планшет для роботи з документами, перегляду відео та легких ігор, Lenovo Tab P11 (2nd Gen) стане чудовим вибором завдяки яскравому IPS-дисплею з частотою 120 Гц та тривалій автономності. Натомість Lenovo Tab Extreme підійде професіоналам та творчим людям, які цінують великий OLED-екран з високою роздільною здатністю, підтримку HDR та стилус. Він також має кращі показники продуктивності, що важливо для ресурсомістких завдань.

Основні відмінності

  • Дисплей: Tab P11 (2nd Gen) має 11,5-дюймовий IPS LCD з роздільною здатністю 1200x2000 пікселів, тоді як Tab Extreme оснащений 14,5-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 1876x3000 пікселів та підтримкою Dolby Vision.
  • Продуктивність: Tab Extreme має вищий загальний бал продуктивності (41 проти 15), що свідчить про потужніше апаратне забезпечення, хоча точні характеристики невідомі.
  • Автономність: Tab P11 (2nd Gen) отримав оцінку батареї 73, а Tab Extreme — 81, що вказує на дещо кращу автономність у другої моделі.
  • Камери: обидва планшети мають низькі оцінки камер (20 та 22), тому вони не є сильними сторонами жодної моделі.
  • Вага та розміри: Tab Extreme має більший дисплей (14,5 дюймів), що, ймовірно, робить його важчим, але точна вага не вказана.

Екран

Тип IPS LCD OLED
Розмір 11,5 дюйма 14.5 дюймів
Дозвіл 1200 x 2000 пікселів 1876 x 3000 пікселів
Співвідношення сторін 5:3 16:10
Щільність пікселів 203 точок на дюйм 244 точок на дюйм
Частота оновлення 120 Гц 120 Гц
Адаптивна частота оновлення Немає Так
Макс. заявлена яскравість 400 ніт 500 ніт
Підтримка HDR Немає Так, Dolby Vision
Захист дисплея Загартоване скло Загартоване скло
Співвідношення екрана до корпусу 82.6% 88.2%
Колірний охват sRGB 133.5% Немає даних
ШІМ (PWM) Не виявлено 280 Гц
Час відгуку 33 мс 2 мс
Контрастність 1459:1 ∞ Нескінченна
Реальна пікова яскравість (авто) 395 ніт 454 ніт
Особливості Немає даних - DCI-P3

Дизайн та корпус

Висота 269.1 мм 327.8 мм
Ширина 169,4 мм 210,8 мм
Товщина 7,4 мм 5,85 мм
Вага 520 грамів 740 грамів
Водонепроникність Немає Немає
Матеріал задньої панелі Метал Метал
Матеріал рамки Метал Метал
Доступні кольори Сірий, Зелений Сірий
Сканер відбитків пальців Немає Так, у кнопці
Площа 456 см2 691 см2

Продуктивність

Чипсет MediaTek Helio G99 MediaTek Dimensity 9000
Макс. частота 2200 МГц 3050 МГц
Ядер CPU 8 (2 + 6) 8 (1 + 3 + 4)
Архітектура - 6 ядер по 2 ГГц: Cortex-A55
- 2 ядра по 2.2 ГГц: Cortex-A76
- 4 ядра по 1.8 ГГц: Cortex-A510
- 3 ядра по 2.85 ГГц: Cortex-A710
- 1 ядро по 3.05 ГГц: Cortex-X2
Виробництво TSMC TSMC
Розмір транзистора 6 нанометрів 4 нанометри
Нейронний процесор Yes MediaTek APU 590
Графіка Mali-G57 MP2 Mali-G710 MP10
GPU-ядер 128 960
Частота GPU 1000 МГц 850 МГц
FLOPS ~281,6 Гфлопс ~1632 Гфлопс
CPU 131972 369398
GPU 66299 289197
Memory 102002 203460
UX 118498 236727
Total score 418771 1098782
Пікова температура корпусу 35.8 °C Немає даних
Stability 98% Немає даних
Graphics test 7 FPS Немає даних
Graphics score 1232 Немає даних
Web score 9610 Немає даних
Video editing 6171 Немає даних
Photo editing 23012 Немає даних
Data manipulation 7990 Немає даних
Writing score 12186 Немає даних
Geekbench 6 (одноядерний) 683 1626
Geekbench 6 (багатоядерний) 1865 4546
AnTuTu Benchmark 10 418771 1098782
3DMark Wild Life Performance 1232 Немає даних
PCMark 3.0 10599 Немає даних
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Пам'ять

Об'єм ОЗП 4 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача UFS 2.2 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 6 ГБ Немає даних
Тип пам'яті LPDDR4X Немає даних
Частота пам'яті 2133 МГц Немає даних
Кількість каналів 2 Немає даних
Об'єм накопичувача 128 ГБ Немає даних
Тип накопичувача UFS 2.2 Немає даних
Карта пам'яті MicroSD Немає даних
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ Немає даних
Об'єм ОЗП 4 ГБ 12 ГБ
Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5X
Частота пам'яті 2133 МГц 4200 МГц
Кількість каналів 2 4
Об'єм накопичувача 64 ГБ 256 ГБ
Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 3.1
Карта пам'яті MicroSD MicroSD
Макс. об'єм карти пам'яті До 1024 ГБ До 1024 ГБ

Програмне забезпечення

Операційна система Android 12 (З оновленням до Android 13) Android 13
Розмір системи з коробки 20 ГБ Немає даних
Оболонка UI Немає даних ZUI 15.1

Батарея

Об'єм 7700 мА·год 12300 мА·год
Макс. потужність зарядки 20 Вт 68 Вт
Тип акумулятора Літій-полімерний (Li-Po) Літій-полімерний (Li-Po)
Знімний Немає Немає
Бездротова зарядка Немає Немає
Реверсивна зарядка Немає Немає
Швидка зарядка Так (50% за 60 хвилин) Так (50% за 30 хвилин)
Час повного заряджання 2:30 год. 1:30 год.
Веб-серфінг 10:06 год. 11:52 год.
Перегляд відео 14:22 год. 17:03 год.
Ігри 05:58 год. 08:29 год.
Режим очікування 144 год. 157 год.
Загальна автономність 26:42 год. 30:42 год.

Основна камера

Матриця 13 мегапікселів 13 мегапікселів
Зум Цифровий Цифровий
Спалах No LED
Стабілізація Так Так
Запис 8K відео Немає Немає
Запис 4K відео Немає До 30 кадрів/с
Запис 1080p відео До 30 кадрів/с До 30 кадрів/с
Кількість об'єктивів 1) Standard: 13 MP
1) Standard: 13 MP
2) Ultrawide: 5 MP
Особливості - -
Роздільна здатність фото 13 MP 13 MP
Апертура f/2.4 f/2.4
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність фото Немає даних 5 MP
Апертура Немає даних f/2.2
Стабілізація Немає даних Так

Фронтальна камера

Кількість мегапікселів 8 мегапікселів 13 мегапікселів
Апертура f/2.0 Немає даних
Сенсор CMOS CMOS
Автофокус Так Так
Стабілізація Так Так
Роздільна здатність відео 1080p (Full HD) при 30 FPS 1080p (Full HD) при 30 FPS
Датчик глибини (TOF 3D) Немає Немає

Комунікації

Версія Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Функції Wi-Fi - Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
- Dual Band
- Wi-Fi MiMO
- Wi-Fi Direct
- Wi-Fi Hotspot
- Wi-Fi Display
Версія Bluetooth 5.2 5.3
Функції Bluetooth LE LE
Тип USB USB Type-C USB Type-C
Версія USB 2 3.2
Функції USB - Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- Заряджання
- Режим USB-накопичувача
- OTG
DisplayPort Немає Так
GPS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo
NFC* Немає Так
Інфрачервоний порт Немає Немає
Кількість SIM* 1 1
Тип SIM Nano Nano
Підтримка eSIM* Немає Немає
Гібридний слот Немає Немає
LTE Cat* 13 Немає даних
2G мережі GSM B2/B3/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8
3G мережі WCDMA B1/B2/B4/B5(B6/B19)/B8 WCDMA B1/B2/B5(B6/B19)/B8
4G мережі LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B18/B19/B20/B25/B26/B28(a+b)/B66/B38/B40/B41 LTE B1/B2/B3/B4/B5(B19)/B7/B8/B20/B26/B28(a+b)/B34/B38/B39/B40/B41
Підтримка 5G Немає Так

Звук

Динаміки 4.0 8.0
3.5 мм аудіо порт Так Немає
FM-Радіо Немає Немає
Dolby Atmos Так Так
Максимальна гучність 82,9 дБ 81,2 дБ

Інше

Клас Середній клас Флагман
Дата виходу Вересень 2022 року Січень 2023 року
Дата початку продажів Січень 2023 року Червень 2023 року
Сенсори та датчики - Датчик Холла
- Датчик наближення
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Датчик світла
- Датчик Холла
- Гіроскоп
- Акселерометр
- Компас
- Сканер відбитків пальців
Зарядний пристрій з коробки Так, 10 Вт Так, 68 Вт

Оцінки за доступними даними

Дисплей

Кольоропередача, чіткість та яскравість зображення

Камера

Тести основної та фронтальної камери

Продуктивність

Швидкодія застосунків та системи

Ігри

Можливості в 3D-геймінгу

Батарея

Автономність, швидкість та тип зарядки

Комунікації

Наявність сучасних інтерфейсів зв'язку

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який планшет краще підходить для перегляду фільмів?

Lenovo Tab Extreme завдяки великому OLED-екрану з підтримкою Dolby Vision забезпечує більш насичені кольори та глибокий чорний, що робить його кращим вибором для кіно.

Чи підтримують обидва планшети стилус?

Так, обидві моделі сумісні зі стилусом, але точна інформація про підтримку конкретних стилусів не наведена.

Який планшет має кращу автономність?

Згідно з оцінками, Lenovo Tab Extreme має дещо вищий бал автономності (81 проти 73), що може свідчити про триваліший час роботи.

Чи варто переплачувати за Lenovo Tab Extreme?

Якщо вам потрібен великий екран високої якості та продуктивність для складних завдань, то так. Для базових потреб Tab P11 (2nd Gen) буде достатньо.

Який планшет легший?

Точна вага не вказана, але Tab P11 (2nd Gen) з меншим дисплеєм, ймовірно, легший, ніж 14,5-дюймовий Tab Extreme.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.